Weryfikacja konta - adres zamieszkania

• siadak
      siadak
      Basic
      na forum od: 22.02.2015 Posty: 4
      Jak chcą mojej weryfikacji z imieniem, nazwiskiem i pełnym adresem, to musi to być adres zameldowania? Nie mieszkam tam gdzie jest zameldowany już spory czas i obecnie nie dostaje żadnych rachunków gdzie takie coś bym miał. Z banku też nie mogę zrobić wyciągu, bo nie widać w mbanku adresu, mogę podać cokolwiek innego z moim obecnym adresem zamieszkania? W jakim celu potrzebują takiej weryfikacji?
  • 11 odpowiedzi
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 8 559
      Podaj adres zameldowania, z urzędu weź kwit potwierdzający Twój adres zamieszkania koszt 17-18 PLN. Jeśli się uczysz, to powinni Ci wydać za friko i wyślij im zdjęcie tego kwitu do weryfikacji i tyle :f_thumbsup:
    • siadak
      siadak
      Basic
      Napisane przez baadnewz01
      Podaj adres zameldowania, z urzędu weź kwit potwierdzający Twój adres zamieszkania koszt 17-18 PLN. Jeśli się uczysz, to powinni Ci wydać za friko i wyślij im zdjęcie tego kwitu do weryfikacji i tyle :f_thumbsup:
      Ale ten adres zameldowania jest konieczny? Trochę nie na rękę mi latać po urzędach, mam ponad 300 km pomijając godziny pracy urzędu, więc musiałbym brać wolne w pracy, sporo zachodu z tym :)
    • adwersarz
      adwersarz
      Srebro
      na forum od: 21.04.2012 Posty: 11
      możesz wysłać potwierdzenie przelewu z mbanku bo tam jest adres
    • siadak
      siadak
      Basic
      o, to jest pomysł, wysyłałem już dwie rzeczy, ale odrzucali :f_rolleyes:
    • siadak
      siadak
      Basic
      Napisane przez adwersarz
      możesz wysłać potwierdzenie przelewu z mbanku bo tam jest adres
      odrzucili :f_zZz:
    • Patoshik
      Patoshik
      Brąz
      na forum od: 20.12.2013 Posty: 23
      Idź do placówki mBanku i tam dają ci wyciąg konta z adresem, możesz zamówić też wyciąg na mLinii z konsultantem albo samodzielnie w serwisie transakcyjnym: Pasaż – Usługi – Dyspozycje, a następnie we wniosku wybierz kolejno: Rachunki - Dokumenty związane z dokonywanymi transakcjami - Zamówienie wyciągu na życzenie. - opłata 10zł za każdy miesiąc, wysyłka listem 0zł, za kuriera 25zł.
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 319
      A probowales elektroniczny wyciag z konta bankowego za ostatnie 30dni?
      Przewaznie wszedzie wystarcza, bezplatne i wygodne.

Edit:
      Sory doczytalem, ze wyciagu nie mozesz wziac. Choc to dziwne, ze nie widac tam adresu.

No to jeszcze masz opcje kupic cokolwiek na fakture - np. podkladke pod mysz za 3zł.
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 963
      Witam,

jakie dokumenty trzeba im wysłać do weryfikacji i na jaki adres email ?

Pozdrawiam,
      7bekon7
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 8 559
      Witaj,

paszport, dowód osobisty, prawo jazdy coś z tego celem potwierdzenia tożsamości. W celu potwierdzenia adresu rachunek z banku, rachunek za prąd itp, lub potwierdzenie adresu zameldowania.
    • 7bekon7
      7bekon7
      Brąz
      na forum od: 26.08.2009 Posty: 963
      Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze dodatkowe pytanie: na jaki adres e-mail to do nich wysłać i czy pisać w języku polskim czy angielskim ?
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 319
      Jestes 8 lat na forum i zadajesz takie pytania?
      Pisz po angielsku, tu masz do nich mejl i jest tez live chat - https://www.ecopayz.com/en/help-support