Gdzie można kupić handy?

• 23 odpowiedzi
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 685
      https://www.hhdealer.com/buyhandhistories.php

https://pl.hhsmithy.com/buy
    • xeperek
      xeperek
      Brąz
      na forum od: 17.08.2012 Posty: 1 056
      W każdym sklepie z handami
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 470
      https://hhmailer.com/en/ <- polecam
      kciuk w góre za avatar :D
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 470
      W kiosku
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 556
      Witaj 119610,

Pamiętaj, że kupowanie hand history jest niezgodne z regulaminem PokerStars i grozi za ten proceder zbanowanie konta.

Pozdrawiam.
    • 119610
      119610
      Brąz
      na forum od: 05.09.2015 Posty: 163
      Wszedłem na jedną z tych stron wybrałem tam odmianę, limit i teraz mam takie pytanie. Jakie będą to ręcę? Tzn. chciałbym, żeby to były ręcę kogoś kto miażdży mój limit, a wręcz jest w top na tym limicie
    • bikmak99
      bikmak99
      Srebro
      na forum od: 22.01.2015 Posty: 404
      Dostajesz hand history całego playerpoolu z danego okresu. Nie wiem z jaka dokładnością to trackuje czy są to wszystkie rozdania czy tyko część.
    • 119610
      119610
      Brąz
      A to lipa, a nie można kupić danego gracza?
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 300
      można
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 556
      A nie prościej jest wziąć trenera, który nauczy cię grać na twoim limicie ?
    • 119610
      119610
      Brąz
      Boskibogdan gdzie, jak? Możesz rozwinąć?
      DamianLuna wydaję mi się, że nie prościej jak gram nl5
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 470
      No to ziomeczku na nl5 nie zajmuj się zakupem handów ; D
    • 119610
      119610
      Brąz
      no tylko, że nl2 pokonałem lajtowo, a na nl5 cały czas w dół. No i już nie wiem czy jestem słaby jak barszcz czy co no i chciałbym przeanalizowac handy wygrywającego gracza i zobaczyć jak gra
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 564
      Analiza bazy danych gracza break even (1)
      Analiza bazy danych gracza break even (2)
      Trening był za darmo. Potrafisz w ogóle zrobić analizę rozdań takiego gracza? Skąd wiesz jakie rozdania są dobre, a jakie złe? W jaki sposób chcesz wykorzystać taką historię rozdań?
    • 119610
      119610
      Brąz
      Te filmy są dla silvera więc nie mogę ich obejrzeć. Dlatego nie mogę Ci odpowiedzieć na twoje pytanie. Co do rozdań, które jest złe czy dobre to jeżeli doszedłem to showdownu to po equity czy moje calle były ok. A co do historii rozdań to chce po przejrzeć rozdania gracza wygrywającego i go skopiować.
    • Szymski794
      Szymski794
      Basic
      na forum od: 23.10.2017 Posty: 1
      Dostał ktoś za to bana?
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 343
      Napisane przez 119610
      no tylko, że nl2 pokonałem lajtowo, a na nl5 cały czas w dół. No i już nie wiem czy jestem słaby jak barszcz czy co no i chciałbym przeanalizowac handy wygrywającego gracza i zobaczyć jak gra
      - Ile to jest cały czas? jest to chociaż 50k hands ?
      - Co przeanalizujesz ? siadziesz do 100kh i obejrzysz jak gra hand po handzie ?
      Dostaniesz suche info w postaci milionów rąk i co z tym zrobisz ?
      A co do historii rozdań to chce po przejrzeć rozdania gracza wygrywającego i go skopiować.
      W jaki sposób chcesz to zrobić ? Pozatym, może lepiej w takim razie skopiować OTB albo Isilldura i crushować nosebleedsy ?
      - Jeśli nie wiesz co jest przyczyną porażki to zdecydowanie musisz się doszkolić z podstaw teori/rozumienia gry
      Wiesz jakie zagrania budują winrate? Jest ich masa poukrywana w co 2 spocie. Żeby było ciekawiej Tym spotem nie jest np. AA vs KK pomimo częstego wygrywania w tej sytuacji ponad 100bb jest ono obojętne a nawet negatywne dla twojego wr, wiesz dlaczego ?

Napisane przez Skibcio
      Analiza bazy danych gracza break even (1)
      Analiza bazy danych gracza break even (2)
      Trening był za darmo. Potrafisz w ogóle zrobić analizę rozdań takiego gracza? Skąd wiesz jakie rozdania są dobre, a jakie złe? W jaki sposób chcesz wykorzystać taką historię rozdań?
      Kolega dobrze radzi. Te filmy naprawde będą dla ciebie bardzo cenne.
      Pamiętaj tez że nie nauczysz sie wszystkiego w tydzień, pewnie nawet nie w miesiąc. (co do tego ze jest to od silver... ile to kosztuje ? 7$ ? jeśli Ci szkoda bądź na treningach na żywo, są za free dodatkowo możesz zadawać pytania trenerom)

Nie odbieraj tego jako atak, chcemy Ci pomóc. Jedną z najlepszych rzeczy którą możesz robić jest wlasnie udzielanie się na tym forum. Do tego tematu mogłeś wybrać akurat przeglądarke google, byłoby szybciej i pewnie prosciej.

I tak na sam koniec.
      Napisane przez 119610
      A to lipa, a nie można kupić danego gracza?
      chcesz mieć handy na 1 typa ale nie odpowiadają Ci handy na cały playerpool. To troche tak jak byś chciał poczęstować się szlugiem ale całej paczki już byś nie wziął. Troche sick.
      Think about it.
    • 119610
      119610
      Brąz
      Cały czas to w sumie 30k handow.
      Co przeanalizuje? Każdą jego linie np. bet bet bet, check, check itd.
      Co z tym zrobię? Postaram się zrozumieć dlaczego robi tak, a nie inaczej.

Co do kopiowania isildura to niebyłby to lepszy pomysł, bo po 1 nie stać było by mnie na jego handy. Po drugie w jego grze jest pewnie wiele zaawansowanych zagrań i taki gównoreg jak ja nie zrozumiałby dlaczego tak gra.
      Jakie zagrania budują winrate? Hmm myślę te zagrane lepiej od przeciwnika.
      Tak wiem, że Aa vs Kk nie buduje winrate dlatego, że tyle samo czasu wygramy ile przegramy. Więc biorąc pod uwagę rake stracimy.
      Co do tego treningu może nie mogłem na nim być.
      Nie odbieram tego jako atak dzięki za rady.
      Co do ostatniego się nie zgodzę, bo jeśli kupię powiedzmy 100k rąk całego player polu to te ręce będą zagrane w 1-2 dni przez parę tysięcy graczy, a z większości nic się nie dowiem, bo poszczególni gracze będą mieli zagrane kilkadziesiąt rąk. Co do analizy 1 gracza gra on tak samo lub podobnie ( w zależności od przeciwnika) swoje spoty
      Będę miał handy 1 typa, ale na cały playerpool.
    • yoovan
      yoovan
      Złoto
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 124
      Chcesz analizować tysiące rąk? Będziesz musiał zaglądać w popupy. Trochę czasu to zajmie.
    • 1
    • 2