Granie na PokerStars.eu w Hiszpanii

• seedorf333
      seedorf333
      Brąz
      na forum od: 04.01.2011 Posty: 1 055
      Witam!
      Aktualnie przebywam w Hiszpanii i z ciekawości włączyłem na swojej komorce z polskim internetem P* aby sprawdzić czy bede mogl sie zalogować i grac. Ku mojemu zaskoczeniu mogłem sie normalnie odpalic turnieje.
      Czy to normalna sytuacja?
      Czy wynika to z tego ze mam"polski internet"?
      Czy jest to legalne?

Dodam oczywiście ze moje pytania wynikają z tego ze Hiszpanie maja swoj wewnętrzny rynek
  • 2 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 885
      Najlepiej skontaktuj się z supportem P* zanim będzie za późno i sami Cię zgarną:f_ugly:
    • zordek666
      zordek666
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 49
      Co to za pytanie? To chyba oczywiste, ze uzywajac polskiego roamingu przez wszelkie serwery czy to stron lub aplikacji jestes widziany jakbys logowal sie z terytorium Polski. Jezeli skontaktujesz sie z supportem P* jak sugeruje osoba powyzej to tylko zwrocisz na siebie uwage. Problemy odnosnie blokad lub ograniczen grania z krajow gdzie przepisy prawne to ograniczaja tak na prawde zasadne byly przez kwestie finansowe bo internet w roamingu byl tak drogi, ze niedostepny dla przecietnego uzytkownika lub granie z niego bylo nieoplacalne. Obecnie posiadajac zwykla karte SIM i internet z kraju gdzie dostep jest nieograniczony mozesz swobodnie grac gdzie tylko chcesz.

PS. Podobno przebywajac w Czechach nie mozna bylo grac na P* turniejow przez ostatnie 1,5 roku. Jakies kosmiczne kwestie formalne, rejestrowanie sie w urzedach itd ORLY? xD Miesieczny Internet w polskiej sieci Play kosztuje ok. 50 PLN.