Rekompensata za Zamrożone konto?

• Pawlon1991
      Pawlon1991
      Brąz
      na forum od: 17.02.2014 Posty: 6
      Siema, mam pytanie a moze ktoś miał podobną sytuacje, otóż po dokonaniu wpłaty z tego samego konta co zwykle na P* (wpisanie danych z karty VISA) moje konto zostało zamrożone, poprosili mnie o wysłanie dokumentów w celu weryfikacji konta. Napisałem do supportu z zapytaniem dlaczego (oraz wysłałem wymagane dokumenty), jednak jest weekend i zero odpowiedzi jak narazie. Wcześniej nigdy nie było z tym problemu aczkolwiek teraz użyłem sposobu "szybkiej wpłaty" po raz pierwszy czy to moze być powodem?
      A drugie pytanie: czy jeśli w momencie wyskoczenia komunikatu o zamrożonym koncie, siedziałem przy 6 stolikach biorąc udział w rozdaniach z których automatycznie zostałem wyrzucony, to czy po pomyślnej weryfikacji mogę sie starać o jakąś rekompensatę ?
  • 3 odpowiedzi
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 325
      Oddadzą jak napiszesz, mi oddali jak mi jebnął internet ze 6 sitków, a drugi raz jak mi jebnął prąd :)
    • Adikk77
      Adikk77
      Brąz
      na forum od: 27.07.2017 Posty: 28
      Napisane przez tojaczajka
      Oddadzą jak napiszesz, mi oddali jak mi jebnął internet ze 6 sitków, a drugi raz jak mi jebnął prąd :)

Napiszesz coś więcej? Jak starać się o taką rekompensatę? Bo to zawsze mi się wydawało że to nasz problem jeśli coś takiego się stanie
    • tojaczajka
      tojaczajka
      Brąz
      na forum od: 02.04.2012 Posty: 1 325
      Napisz bez ściemy i powinni oddać, powiedz co się stało i czy jest jakaś szansa na zwrot. Ja grałem na mikro stawkach więc nie robiło to dla nich wielkiej różnicy, zawsze dawali dolary turniejowe, więc i tak trzeba było gac :)
      Na wyższych stawkach pewnie też jakoś zrekompenuja, wiesz dla nich każdy klient się liczy.
      Oczywiście jak bedziesz tak robił raz na miesiąc to pewnie nie ma szans, mi przytrafiło się to dwa razy a konto miałem z 4 lata.