Spin Go Max

• 18 odpowiedzi
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 5 924
      1
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 300
      zgoda z przedmówcą, ale ja bym poszedł dalej i powiedział że 0 wystarczy - masz 100% pewności że nie jesteś na + ani na -, a chyba o to pytasz?
    • limperek
      limperek
      Basic
      na forum od: 17.10.2017 Posty: 6
      grzeczne Trole :f_drink:

dzięki za podpowiedź , jak zawsze trzeba samemu poszukać.
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      1) Ciekawe jakiej odpowiedzi spodziewała się osoba która nie potrafi sformułować precyzyjnie jednego prostego pytania w j. polskim?
      2) Nikt tutaj nie jest na twoje widzi mi się
      3) Jak już poszukasz to dowiesz się, że te gry są nieprofitowe niezależnie od próbki gier
    • GetRippedBro
      GetRippedBro
      Diament
      na forum od: 19.02.2013 Posty: 403
      jakie pytanie taka odpowiedź
    • limperek
      limperek
      Basic
      na forum od: 17.10.2017 Posty: 6
      Właśnie szukam .
      Co do pytania faktycznie lekko nie precyzyjne było ale widzę że wszyscy zrozumieli o co pytałem .
      Po rozegraniu 100 gier powoli skłaniam się ku odpowiedzi Varrancomando z punktu 3.
      Profit po 50 grach był w okolicach 12% a po 100 spadło do 9% i chciałem się poradzić kogoś czy warto dalej próbować.
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      Nawet w 'normalnych' spinach które jak wiadomo są w longrunie profitowe próbka 100 gier nic nie znaczy i będąc graczem wyraźnie wygrywającym na stawkach można być kilkadziesiąt BI na minus ale w SpinMax rake jest jeszcze wyższy i wariancja jest jeszcze większa z powodu losowania ilości graczy dlatego nikt kto poważnie myśli o zarabianiu na pokerze w to nie gra i radziłbym zacząć grać spiny 3handed
    • Wojtalenko
      Wojtalenko
      Brąz
      na forum od: 09.06.2010 Posty: 682
      Jak myślicie, czy po wprowadzeniu przez starsy tych maxów poziom na zwykłych spin n go wzrósł ? Bo dużo gamblerów i reców tam powinno uciec. Wiem bo sam lubiłem w to pograć .
    • furaCK90
      furaCK90
      Brąz
      na forum od: 24.01.2009 Posty: 6
      jak wasze spostrzezenia na temat tych nowych spinów itd???
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 198
      Poziomem - kopalnia pieniędzy. Wiadomo, że swingi jak to w spinach potrafią być ogromne, ale mimo wszystko uważam, że łatwiej się gra niż na normalnych. Tutaj 7$ to w 85% totalne fishe, limpy, wrzutki K5 po 25bb, różne spazzy to mega standard. Dodatkowo w moim odczuciu o dobre mnożniki ciut łatwiej, ale to pewnie jakby ktoś wyliczył ze względu na średnio większą liczbę graczy przy danym stoliku.
    • matexide
      matexide
      Brąz
      na forum od: 26.06.2010 Posty: 620
      Po ilu grach tak piszesz? Co do poziomu zgoda. Ale mnożniki to dramat. 8 os i mnożnik 1,5 to standard:) większość gier poniżej sumy wpisowego nawet biorąc pod uwagę że trafisz najwyżej. Nie chcę mi się tego liczyć ale przy takiej ilości miejsc płatnych w zwykłych sng lub nawet w klasycznych spinach byłbym znacznie więcej do przodu. Ale tak jak piszesz, poziom ratuje te minusy choć pewnie kwestia czasu jak się to znudzi.
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 198
      Nie grinduję tego regularnie, jedynie dorzucam tego trochę do sesji bo bardzo mi się podobają no i poziom jest fatalny, ale pewnie koło 1,5k gierek już zagrałem na różnych stawkach.
      Miałem konkretnie na myśli te wyższe, bo grając trochę zwykłe spiny moim maxem był x100 i to na 1$, może z 3-4 razy x25, a grałem je duużo dłużej. Natomiast tutaj trafiłem już chociażby 1500$ za 2 miejsce na 30$ (pewniak był 3650$, przegrałem AJ na A5 w all in w ciemno :D ) , za 15$ też już grałem o pewniaka na poziomie 1000$ , no i na 7 sporo fajnych mnożników w granicy 400-700$ za pierwsze :) Dodatkowo dochodzą losowania typu 10 - 10 - 70/130 gdzie trafienie tego najwyższego wcale nie jest rzadkością :) W każdym bądź razie poziom niższy, zabawa lepsza - na rozluźnienie do sesji idealne :) Chociaż mam też świadomość, że jakby to policzyć przy ilości graczy to nie wygląda tak kolorowo.
    • MarduK6
      MarduK6
      Brąz
      na forum od: 16.05.2009 Posty: 7
      definitywnie się z Wami nie zgadzam.... albo ci mi tam. Niech Wam będzie:f_drink:
    • matexide
      matexide
      Brąz
      To ja chyba mam wyłączone losowanie takich wysokich nagród:) najwyższy mnożnik jaki widziałem to było x50 i to raz. A tak to max x10-15.. ale dobrze wiedzieć, może zaczną dawać lepsze:) z drugiej strony jak na 6-8 osób się trafiaja mnożniki 2,5-2-1,5 to już w pierwszych rozdaniach wrzucają allina z byle czym:) zabawa fajna, ale obawiam się że w longrunie raczej mało dochodowa
    • GetRippedBro
      GetRippedBro
      Diament
      na forum od: 19.02.2013 Posty: 403
      cos w stylu 40/40/190 to najgorsze gowno tu mozna jechac mega dlugo pod ev
    • wojciech881
      wojciech881
      Srebro
      na forum od: 09.02.2011 Posty: 7
      a za spin max sa dodawane StarsCoin, bo mi nic nie przybywa
    • Paweltwa
      Paweltwa
      Brąz
      na forum od: 17.05.2013 Posty: 92
      tak są
    • matexide
      matexide
      Brąz
      Ktoś gra spin Maxy na androidzie? Próbuje odpalić kolejny stolik i mam do wyboru tylko grę cash i zwykle spiny. Jakiś błąd?