[SH NL2-16] 22 NL10

• Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      na forum od: 23.09.2014 Posty: 342
      Hej,
      hi-jack 19/15/44%cb/55%cb po 517 rekach
      CO - jedynie 94 rąk i 23/16

https://www.weaktight.com/h/59e77f9fd390433b448b48ff

Chodzi mi czy wolicie betować flopa czy grać x i atakować od turna dająć trafić coś rywalom, niekonieczne seta :D

Dałem range, tak dla przykładu. Hijack(opening range) - 66+,A2s+,K9s+,Q9s+,J9s+,T9s,98s,87s,ATo+,KQo 7.33%
      CO (flating range) - JJ-22,ATs-A6s,K9s+,Q9s+,J9s+,T9s,98s,AJo-ATo,KJo,QJo 6.80%
      BU - 22 85.87%
      Nie segregowałem już na ręce które powinen cbetować itd.
      Moja przewaga na jakąkolwiek kartę na turnie nie zmienia się poniżej 80%.
      Wiadomo, źe vs jeden gracz ten x ma o wiele większe profity, bo nasza przewaga vs hijack range( nie licząc zupelnie co) to aż 92,5% i po prostu dawanie trafić coś rywalowi ma o wiele większe plusy. Czy działa to tak samo vs dwoch graczy?
  • 1 odpowiedź
    • allinntopsad
      allinntopsad
      Brąz
      na forum od: 16.04.2010 Posty: 858
      betuj flopa jak ma cokolwiek z Kx czy innych pocketów to i tak callnie z ciekawości na takim sucharycznym boardzie ,czasem gołe Ace Highe potrafią X/callnąć nawet (AJ,AQ,ATs ) więc jakieś value zawsze dostaniesz a z czegokolwiek innego ciężko wyciągnąć tutaj value .

3-way pot dlatego wg mnie bet lepszy , zastanów się że gdy nawet ktoś trafi cokolwiek niższego od Kx na turn to i tak dostaniesz jeden street value , bo raczej ciężko wydębić 2 ulice od czegoś niższego a tak możesz thin v-betować za 1/3 na river po bet flop ...

as played river CRYING ale call bo gość repuje albo lepszego seta albo dziwnie zagrany strapowany overplay co dość częśto się zdarza na NL10 jeszcze lub polaryzuje się totalnie na AIR/NUTSY więc wali ci kit w żywe oczy I perfekcyjnie blefuje co dodatkowo przemiawia za callem .