MTT początki

• kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      na forum od: 27.01.2010 Posty: 1 540
      Hej,

Po pobycie w Vegas stwierdziłem że przeproszę się z pokerem ;) . Wcześniej grałem cash'e raczej z w miarę dobrymi rezultatami. Tym razem chciałbym wrócić przez turnieje i pytanie jak się do tego zabrać ? Co najlepiej grać na początek ? Narobiło się tych turniejów cała masa turbo, hyper turbo, zoomy, te z losowaną pulą i trochę nie wiem w co inwestować swój czas.

Mógłby ktoś trochę naprowadzić? Powiedzmy że startowy BR to 100.

Osobiście myślałem żeby zacząć od 180tek za 0,5$ i od czasu do czasu wrzucić jakiś MTT 0,5-1$.
  • 6 odpowiedzi
    • limperek
      limperek
      Basic
      na forum od: 17.10.2017 Posty: 6
      Hej

Ja również przeprosiłem się z pokerem i postanowiłem grać MTT na małych stawkach , niestety to jest ring wolny i nie znasz dnia i godziny kiedy jakiś miły pan o uroczym pseudonimie np. paszarus wydyma twoje AA na 85 .
      Ja gram buble i bigi na pokerstarsach .
      W ciągu ostatniego miesiąca rozegrałem ok 50-60 turków bez jakiś wybitnych sukcesów ale i bez dużych strat .
      Podpinam się pod temat Kolegi co grać ?

dzięki z góry za podpowiedzi: f_grin:
    • adasko99
      adasko99
      Srebro
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 2 110
      kwiacior, a masz potem zamiar grac turki live?
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      adasko, tak docelowo chciałbym zacząć grać coś live.
    • adasko99
      adasko99
      Srebro
      live sa rózne turnieje i zdaje mi sie ze turki live z blindami co godzine, mozna porównac do mtt online w trybie regular.
      turki live z blindami co 20-30minut - to takie troche ala turbo online.
      najwiekszym kosmosem gier live so stawki bo gdzie niegdzie regularne live turki z wpisowym tak do 100 £/€/$ maja poziom doslownie microstakes za dolca :)

ps: o vegas sie nie wypowiadam bo nigdy nie bylem :f_cool:
    • kfiacior24
      kfiacior24
      Brąz
      W Vegas rozegrałem może 15 Turków z wpisowym do 100$, wszystkie w MGM. Poziom moim zdaniem zróżnicowany od kompletnych amatorów którym się układy myliły po prosow. Tak nawet na takich stawkach siedzieli pro gracze, widać że grali dla zabawy czekając na wieczorne cashe, ale jeden mnie pięknie czytał :) . Moim największym problemem była gra gdy zaczynały ścigać mnie blindy. Dlatego myślałem pograć trochę 45tek turbo za 1,5 i jak uda mi się trochę rozbudować to dążyć do 180tek w międzyczasie rozgrywając MTT a nuż coś wpadnie.
    • adasko99
      adasko99
      Srebro
      jesli chodzi o gre shortstackem to polecam pobawic sie z programem typu Holdem Resources Calculator, gdzie sobie mozesz doslownie kazdego spota zasymulowac i sprawdzic EV
      ja sobie zawsze w live turkach spoty zapisywalem w telefonicznym notatniku, a potem se w domu odtwarzalem i sprawdzalem :)