Kod przy rejestracji

• Pawlon1991
      Pawlon1991
      Brąz
      na forum od: 17.02.2014 Posty: 6
      Witam,
      mam pytanie, czy da sie sprawdzić jaki kod wpisałem przy rejestracji konta? Konto założyłem rok bądź dwa lata temu i nie pamietam czy wpisałem kod z PokerStrategy. Chciałbym złożyć pierwszy depozyt i załapać sie na bonus 100%.
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 564
      Hej,

Jeśli support partypoker nie będzie mógł podać ci tego kodu to niestety nie da się w inny sposób tego sprawdzić.

Przy czym kody te czasem się zmieniają. Niestety nie znam ich na pamięć i nie wiem czy 2 lata temu kody były takie same :s_p:

Możesz zapytać się czy twoje konto jest powiązane z PokerStrategy.com i jakie masz warunki bonusu od depozytu.

Jeśli napiszesz do partypoker to daj znać jak sprawa się rozwinie.
    • Ukasz12
      Ukasz12
      Brąz
      na forum od: 04.05.2011 Posty: 4
      Witam,

Mam założone konto na partypoker od dłuższego czasu ale nigdy nie wpłacałem tam środków i chciałbym dokonać 1 wpłaty 100$ na monster series. Czy mogę skorzystać z jakiegoś bonusu przy 1 wpłacie? Czy muszę posiadać jakiś kod, który wpisywało się przy rejstracji (nie pamiętam, żebym cokolwiek wpisywał, możliwe, że nic nie wpisywałem) tak jak kolega wyżej pisał ?

Pozdrawiam
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 8 479
      Witaj,

zakładałeś konto z naszego linku? Jeśli tak, to przy pierwszej wpłacie kod bonusowy 100% do 500$ to PSWELCOME, więcej info znajdziesz TUTAJ

Pozdro!
    • Ukasz12
      Ukasz12
      Brąz
      na forum od: 04.05.2011 Posty: 4
      Obawiam się, że nie zakładałem konta przez pokerstrategy ale spróbuję wpisać ten kod, dzięki

Pozdro!
    • Pawlon1991
      Pawlon1991
      Brąz
      na forum od: 17.02.2014 Posty: 6
      Daj znać czy weszło :)