[SH NL2-16] AA NL10

• Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      na forum od: 23.09.2014 Posty: 342
      Zostawię bez komentarza...bo nie wiem co napisać o tym riverze, co tutaj jest najlepsze..
      Gracz to unk https://www.weaktight.com/h/59e5e84fd3904319298b4758

edit: napiszę tylko, że dając mu range z fleszami jak JTss KTss i KJss do tego AQo/s które splitujemy oraz KK już mamy 60% equity. W moim odczuciu na pierwszy rzut oka jest to jam river, tylko nie wiem czy gramy dla blefu czy dla value :D
  • 5 odpowiedzi
    • KrzNow
      KrzNow
      Srebro
      na forum od: 03.08.2014 Posty: 672
      Dla mnie to jest standard x/call.
      Jamując river masz albo torbę od koloru albo splita z A.
      Na pewno nie masz tutaj value w betowaniu rivera.
      Ja tu widzę value w checku, gdyż dajemy możliwość rywalowi "coś odjebać" bo pomyśli, że nie masz A
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 980
      imo musisz wsowac river jak biles flop turn tracisz value od dam i innych drawow a tak samo bustujessz jak ma.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 885
      Ciężki spot IMO, nie mam pojęcia co tu najlepsze ,ale chyba najbardziej skłaniałbym się ku blockbet/fold

Bet(Shove)
      IMO to negative freeroll w tym spocie bo jakie gorsze ręcę tutaj sprawdzają? Jeśli przeciwnik miał KQ czy JJ to callował z nadzieją ,że hero bareluje Asxx. Tyle,że na river każdy as ma strita więc te łapy mają izi fold. AQ czy AxKs callują, ale z tym mamy splita, o gotowych kolorach nie mówiąc

X/C
      Jakie ręcę tu przeciwnik ma zamieniać w blef? Z EP nie powinien mieć KQo czy KJo , zwłaszcza do takiego sizingu 3beta. Załóżmy jednak,że ja ma - KQ gra xback a KsJx najdalej na turn folduje nie mając drawa do nutsa, showdown valuee i zerowe niemal implied oddsy.

Blockbet(2$)/Fold
      Nie spodziewam się by ktoś tu zamieniał na nl10 często łape w blef grając raise + taki sizing jest bardziej do przełknięcia dla setów czy KQ by callnąć choćby z ciekawości.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 980
      up
      dla mnie kluczowy jest szacunek jak wyglada demografia na tych stawkach i tym sofcie czyli czy wiecej bedzie lamek ktore sprawdza tam szowa z KQ jj i innymi - opcja wsow riv

czy na tym fieldzie wsowaja - blefuja lub v betuja slabe rece na tej strukturze.
      i wybieramy co lepij sie oplaca.

+ nie wiem czy rozgrywalbym to F T bet bet
    • allinntopsad
      allinntopsad
      Brąz
      na forum od: 16.04.2010 Posty: 858
      IMO +10 dla Emiya za zauważenie negative freeroll bo tak tu jest ale nie zawsze moim zdaniem .
      można godzinami się o to spierać ale jest to jednak NL10 i myślenie na tych stawkach nie jest jakieś mega ponadprzeciętne .

fakt jest taki że ulepszasz się do 5 kartowego układu , dlatego powinieneś betować od wszystkiego co dobierało w :spade: anyway a gorszych overpar we flushu też kilka się znajdzie

X/call jest strasznie nie na miejscu kolego KrzNow bo mało kto wali takie numery jak float na monoboardzie a potem próbuje zamienić łapę w blef czy goły Pure Blef , do tej pory ludzie boją się jak ognia gry na monoboardach .

w sumie jak tak spojrzeć na board , flop i zachowanie villaina to wszystko jest wszystko statyczne , więc skłaniałbym się aby betować dla value normalnym sizingiem (ale nie shipem) bo na NL 10 jest tego typu leak że kolesie nie odkleją się od jakiegoś :Ks: :Qc: tutaj nigdy , setów nie spasują , czasem znajdzie się jakiś bohater z :Js: :Jc: bo mu szkoda będzie spasować , flushy też nie będzie sporo ,jeśli trafił to chwała jemu ., mówi się trudno i gra się dalej , ale jak najbardziej masz tu valuebeta z jednago prostego powodu , masz GOTOWEGO made handa , naprawdę nie wariujmy tutaj .