Bugi w sofcie

• karakanFTP
      karakanFTP
      Brąz
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 1 233
      Czy kogoś też spotykają dziwne sytuacje związane z softem Party?

1) Brak odświeżania listy gier w czasie rzeczywistym. Kiedy wchodzę do lobby HU SnG i siadam do stolika, po skończonej grze muszę odświeżyć lobby (np. zmieniając filtry bądź zakładkę), bo pokazuje stan sprzed mojej ostatniej gry. Zakładam, że to nie bug, tylko zjebany soft. Jest to super denerwujące i po prostu śmieszne w 2017 roku.

2) Czasem bez wyraźnego powodu tickety po prostu znikają i pokazuje, że mam 0. Reset softu nic nie daje. Po jakimś czasie tickety łaskawie wracają. Czasem pokazuje, że mam jakiś ticket, a tak na prawdę nie mam żadnego.

3) Kiedyś grając z konkretnym typkiem na 1 stole HU SnG po skończonej grze razem kliknęliśmy rewanż i odpaliły się dwie gry zamiast jednej. Wtf :f_rolleyes:

4) Po kliknięciu rewanżu po HU SnG nic się nie stało. Nie dostałem nawet komunikatu, że przeciwnik odmówił. Zarejestrowałem się po prostu do innego. W połowie tego drugiego dostałem wiadomość, że przeciwnik odmówił rewanżu. Okazało się, że tamten rewanż się odbył i przeciwnik mnie po prostu wyblindował, mimo że w tym czasie grałem w innym turnieju. Stolik się po prostu nie odpalił. Dostałem zwrot od supportu jako "good will gesture", ale nadal twierdzili, że problem był po mojej stronie.

Ktoś jeszcze ma takie same albo inne sytuacje? :f_smile:
  • 3 odpowiedzi
    • BartuAA
      BartuAA
      Basic
      na forum od: 09.10.2017 Posty: 12
      Ta, mi się też nie odświeżają dane na liście.
    • karakanFTP
      karakanFTP
      Brąz
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 1 233
      Ten soft chyba się sypie, dzisiaj zaczęło mi ucinać komunikaty, np. "Your opponent has decided to.", a niektóre są ucięte w poziomie, że ledwo można przeczytać. Ktoś ma podobnie? :f_ugly: Czemu wydają tyle kasy na jakichś prosów, menadżerów, promocje, a nie mogą ulepszyć softu, co by przyniosło chyba największe korzyści.
    • BartuAA
      BartuAA
      Basic
      na forum od: 09.10.2017 Posty: 12
      Napisane przez karakanFTP(...) nie mogą ulepszyć softu, co by przyniosło chyba największe korzyści.
      Wydaje mi się, że promocja i prosi da większe zyski niż drobne poprawki w kodzie. Nie każdy stawia na jakość niestety.