EV BB/100

• 5 odpowiedzi
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      na forum od: 18.03.2017 Posty: 142
      HUD (Head Up Display) nie ma nic do rzeczy. Potrzebujesz programu trackującego jak Poker Tracker lub Holdem Manager.

Nie da się obliczyć EV bb/100. Można jedynie obliczyć (all-in) EV bb/100, dzięki któremu znamy nasz winrate skorygowany o wartość oczekiwaną w sytuacjach all-in.
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      na forum od: 10.10.2017 Posty: 8
      Dziękuję, Twój komentarz pokazuje jak zielony jestem w tym temacie :p Generalnie chodziło mi o jakieś wyliczenia z sesji, np ile zarobiłem/straciłem na przestrzeni określonej ilości rozegranych rąk... Czyli jakiś Poker Tracker by się tu przydał? Rozumiem, że wszystkie programy tego typu są płatne? :)

Edit: Jakiś konkretny program polecasz? Zależałoby mi na przejrzystości i prostocie bo i tak nie potrafiłbym nic wydedukować z reszty opcji oferowanych przez te programy :D
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      na forum od: 18.03.2017 Posty: 142
      Żeby sprawdzić ile wygrałeś/przegrałeś kwotowo, to potrzebujesz statystyki net won, zaś w big blindach, to bb/100 (nie EV bb/100).

Ja znam 3 pogramy trackujące, ale pewnie jest więcej. Wymienione Poker Tracker i Holdem Manager (oba płatne) oraz darmowy fpdb. Ten ostatni na pewno jest najprostszy. Myślę, że jedyny problem może stanowić konfiguracja HUD-a, ale HUD nie jest Ci potrzebny do tego co potrzebujesz, a poza tym i to jest do ogarnięcia.
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      na forum od: 10.10.2017 Posty: 8
      Dziękuję bardzo, spróbuję szczęścia na początek z fpdb jako, że jest darmowy :) Tak przy okazji pytanie z innej beczki... kojarzysz może w jaki sposób aktualnie najlepiej jest wypłacać pieniążki z PS? Żeby było jak najmniej śladu po tym lub najmniejsze prowizje? :)
    • Kliczko
      Kliczko
      Brąz
      na forum od: 09.12.2012 Posty: 68
      Poker Tracker i Holdem Manager mają po miesiącu darmowego triala, a z tego co mi się gdzieś przewinęło, to jak się skończy i napiszesz do supportu, że nie zdążyłeś przetestować wszystkich funkcji, to dostaniesz jeszcze miesiąc