1k EV$ profit, Spin n Go Challenge(3s).

• crDrinker
      crDrinker
      Basic
      na forum od: 12.10.2017 Posty: 4
      Siema! Dla zmotywowania samego siebie do częstszej gry postanowiłem założyć ten wątek (i konto:) .
      Będę grał 3s spiny chcąc zrobić 1k EV$ profitu najlepiej do końca tego roku. Update'y będę robił co jakiś czas.
      Skrzynki otwierane na bieżąco będą się wliczały do celu. Jakiegoś wielkiego doświadczenia w tej odmianie nie mam ale powinienem dać radę.
      Przy stracie 100BI z podkulonym ogonem kończę zabawę ze spinami.
  • 18 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 556
      Hej,

Dla zwiększenia jeszcze bardziej motywacji polecam dołączyć do Mega Bankroll Challenge.

Pozdrawiam i :gl: .
    • piecykowy
      piecykowy
      Black
      na forum od: 26.05.2009 Posty: 2 755
      W spinach challenge na profit nie mają sensu ze względu na wariancje, zmień na 1k$ EV ;)
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 212
      Napisane przez piecykowy
      W spinach challenge na profit nie mają sensu ze względu na wariancje, zmień na 1k$ EV ;)
      w którym kraju można tym "EV" płacić?
    • Luffyy213
      Luffyy213
      Brąz
      na forum od: 12.11.2011 Posty: 153
      I właśnie to odróżnia prosów od fiszków. Jedni patrzą, rozumieją i posługują się EV, a inni patrzą tylko na real $.
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 212
      Napisane przez Luffyy213
      I właśnie to odróżnia prosów od fiszków. Jedni patrzą, rozumieją i posługują się EV, a inni patrzą tylko na real $.
      No patrz, jak ide płacić czynsz za mieszkanie to chcą ode mnie kase, a nie wykres $EV, to ci chuje!
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 5 924
      ach to wieczne ujadanie cashowców :f_rolleyes:
    • Luffyy213
      Luffyy213
      Brąz
      na forum od: 12.11.2011 Posty: 153
      No widzisz przemusiu, Ty po prostu nie rozumiesz. Stąd ten płacz, że za czynsz nie zapłacisz EV$. Wytłumaczyłbym Ci o co chodzi, ale i tak nie zrozumiesz. Nawet nie zapytasz o mój punkt widzenia, tylko dalej brniesz ślepo w swoje.
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 072
      Napisane przez przemek9422
      Napisane przez piecykowy
      w którym kraju można tym "EV" płacić?
      No patrz, jak ide płacić czynsz za mieszkanie to chcą ode mnie kase, a nie wykres $EV, to ci chuje!
      Ja od długiego czasu za mieszkanie płacę evka. Pozdro mordeczko
    • crDrinker
      crDrinker
      Basic
      Napisane przez piecykowy
      OK, sensowny pomysł tylko z jednym ale. Może mi ktoś wkleić wzór do PT4 na EV$ do 3s?
    • SooNicee
      SooNicee
      Srebro
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 200
      Obecnie jest mnóstwo stajni, które płacą Ci raz w mięsiącu realną gotówkę na podstawie EV. Jako, że PS jest partnerem stajni, która (o ile mam dobre info) tego nie oferuje to nie można nic bezpośrednio napisać. W ciągu minuty w Google masz trzy linki do stajni, które coś takiego oferują. O plusach i minusach moglibyśmy dyskutować przez następne 50 stron. Mój post miał jedynie na celu dać znać, że coś takiego istnieje. Ba! Jest coraz bardziej popularne.
    • tigerek73
      tigerek73
      Srebro
      na forum od: 24.09.2007 Posty: 11 287
      Napisane przez SooNicee
      Obecnie jest mnóstwo stajni, które płacą Ci raz w mięsiącu realną gotówkę na podstawie EV. Jako, że PS jest partnerem stajni, która (o ile mam dobre info) tego nie oferuje to nie można nic bezpośrednio napisać. W ciągu minuty w Google masz trzy linki do stajni, które coś takiego oferują. O plusach i minusach moglibyśmy dyskutować przez następne 50 stron. Mój post miał jedynie na celu dać znać, że coś takiego istnieje. Ba! Jest coraz bardziej popularne.
      Czyli mój pomysł ktoś wdrożył. :f_thumbsup:
    • SooNicee
      SooNicee
      Srebro
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 200
      Jak już o tym pisałeś to znałem dwie stajnie, które to oferują. Nie wszystkie o tym po prostu piszą.

Może to jest dla Ciebie Tigerek jakieś rozwiązanie? To prawdopodobnie rozwiązałoby 95% Twoich problemów z wariancją :f_biggrin:
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 470
      Napisane przez SooNicee
      Jak już o tym pisałeś to znałem dwie stajnie, które to oferują. Nie wszystkie o tym po prostu piszą.

Może to jest dla Ciebie Tigerek jakieś rozwiązanie? To prawdopodobnie rozwiązałoby 95% Twoich problemów z wariancją :f_biggrin:
      pierwszego dnia trafilby x10k xD
    • crDrinker
      crDrinker
      Basic
      @SooNicee No o tym nie miałem pojęcia ale to może dlatego, że nie bardzo interesuje mnie dołączenie do stajni (na chwile obecną). Dobrze wiedzieć, że coś takiego funkcjonuje.

Pierwsze gierki za mną. Jakiś wykres wrzucę po zagraniu 500 gier co najmniej.
      Tymczasem:
      - 232 gier
      - 88 chipsEV

57.54/1k EV$
    • crDrinker
      crDrinker
      Basic
      Tydzień gry za mną. Nie jest źle ale zawsze może być lepiej!
      - 642 gry
      - 84 chipsEV
      143 EV$

[img]http://prntscr.com/gzu5qq[/img]

Run powala bo -8BI :)

Coś się nie chce zaskoczyć graf :f_rolleyes:
    • alofo132
      alofo132
      Brąz
      na forum od: 28.12.2010 Posty: 66
      prosze
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 556
      Napisane przez crDrinker

[img]http://prntscr.com/gzu5qq[/img]

Coś się nie chce zaskoczyć graf :f_rolleyes:
      Po prostu na Kliknij na obrazek PPM i kliknij na "Pokaż obraz" i dopiero wklej linka.
    • SweetPaul
      SweetPaul
      Brąz
      na forum od: 17.03.2011 Posty: 297
      gl!