ecoPayz: promocje i informacje

• spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 918

W tym wątku znajdziesz wszystkie istotne informacje i linki dotyczące wyłącznych promocji na ecoPayz oraz informacje o tym e-portfelu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na ecoPayz, skorzystaj z naszej oferty darmowego podniesienia statusu VIP do Gold i kliknij tutaj, by założyć konto.

Darmowy status Gold VIP
      Jako użytkownik ecoPayz, który zarejestrował się poprzez PokerStrategy.com, po zweryfikowaniu konta otrzymasz podniesienie statusu VIP na ecoPayz do statusu Gold. To oznacza darmowe transfery na inne konta ecoPayz i obniżoną prowizję za przewalutowanie. Oto inne korzyści, które uzyskasz na ecoPayz:
      Wyższe limity transferów: podniesiony limit transferów do 1 200 000 € miesięcznie.
      Najwyższy status VIP: zdobądź najwyższy status VIP po dokonaniu transakcji do handlowców na kwotę 10 000 €.
      Prepaid ecoCard: darmowa karta przedpłacona z wyższymi limitami niż standardowo dla nowych użytkowników.

Załóż teraz konto na ecoPayz!
  • 14 odpowiedzi
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 570
      Po założeniu konta z linka PokerStrategy i po weryfikacji dali mi status Silver.
      Po kontakcie z supportem i wyraźnej mojej informacji, że założyłem konto ecopayz przez Pokerstrategy, przemilczeli to i napisali mi, by aby mieć konto Gold muszę zweryfikować kartę VISA, a takowej nie posiadam oraz muszę dokonać operacji na kwotę 5000 euro.

Czyli ten status gold natychmiast po założeniu konta z linka Pokerstrategy to niestety bullshit.

Ktoś miał podobny problem?

A może ktoś z Pokerstrategy zna temat i może pomóc w tej sytuacji?

Póki co, będę wciąż dręczył support ecopayz ... Może w końcu dadzą mi tego golda..
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej,

Pisałeś jeszcze do tego supportu? Jeśli znowu Ci nie dali Golda, daj znać, bo to jest jakieś nieporozumienie.
      Będziemy to wyjaśniać, bo użytkownicy zarejestrowani po przejściu z linka z PokerStrategy.com i dokonaniu weryfikacji konta powinni otrzymać status VIP Gold.

Pozdrawiam
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 830
      Napisane przez Panmorz
      Po założeniu konta z linka PokerStrategy i po weryfikacji dali mi status Silver.
      Po kontakcie z supportem i wyraźnej mojej informacji, że założyłem konto ecopayz przez Pokerstrategy, przemilczeli to i napisali mi, by aby mieć konto Gold muszę zweryfikować kartę VISA, a takowej nie posiadam oraz muszę dokonać operacji na kwotę 5000 euro.

Czyli ten status gold natychmiast po założeniu konta z linka Pokerstrategy to niestety bullshit.

Ktoś miał podobny problem?

A może ktoś z Pokerstrategy zna temat i może pomóc w tej sytuacji?

Póki co, będę wciąż dręczył support ecopayz ... Może w końcu dadzą mi tego golda..
      Hej, sorry za zamieszanie. To był błąd z ich strony.

Skontaktowaliśmy się z ecoPayz i masz już status Gold.

Pozdrawiam
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      Potwierdzam!
      Mam już status Gold.

Dzięki wielkie za interwencję
      :s_drink:
    • wiktorek
      wiktorek
      Brąz
      na forum od: 24.05.2013 Posty: 73
      Czy istnieje możliwość przelania środków z netellera na ecopayz (jeśli założyłbym konto z linków pokerstrategy)? Jeśli tak, ile wynoszą ewentualne prowizje za taki transfer?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej wiktorek,

PokerStrategy.com nie oferuje wymiany środków między portfelami.

Niestety ecoPayz przyjmuje wpłaty tylko kartami VISA, a NETELLER i Skrill wydają karty MasterCard, więc nie ma bezpośredniego sposobu na przelanie środków.

Korzystanie z pośredników zwykle wiąże się z prowizjami, więc najlepiej tak sobie to organizować, żeby konieczność transferów była jak najrzadsza.

Pozdrawiam
    • wiktorek
      wiktorek
      Brąz
      na forum od: 24.05.2013 Posty: 73
      Dzięki spinek za odpowiedź. Jeszcze pytanie odnośnie depozytów przez ecopayz: czy jest możliwe przelanie środków na party poker przez ecopayz (mam konto na pp w euro)?
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 8 479
      Niestety na tę chwilę partypoker nie oferuje wpłat/wypłat przy pomocy ecoPayz.
    • janiboy66
      janiboy66
      Brąz
      na forum od: 04.01.2010 Posty: 162
      A ja mam nadal konto basic,mimo iz założyłem przez PS.Nie pisalem do ich supportu.Co mam zrobic?
    • Panmorz
      Panmorz
      Srebro
      Napisane przez janiboy66
      A ja mam nadal konto basic,mimo iz założyłem przez PS.Nie pisalem do ich supportu.Co mam zrobic?
      Zweryfikuj wpierw swoje konto na ecoPayz.
    • janiboy66
      janiboy66
      Brąz
      na forum od: 04.01.2010 Posty: 162
      oki,czaje.dzięki!
    • bankrol
      bankrol
      Basic
      na forum od: 28.10.2017 Posty: 1
      Witam! Mam podobny problem jak użytkownik Panmorz. Założyłem konto na EcoPayz z linka z PokerStrategy. Zweryfikowałem swoje konto po czym otrzymałem status Silver zamiast Gold. Da się coś z tym zrobić?
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      Hej bankrol,

Napisz ticket do naszego supportu ("Stwórz nowy ticket" na dole tej strony) z informacją, ze nie dostałeś podwyższenia statusu VIP i swoim username z ecoPayz.

Oni skontaktują się z ecoPayz i wyjaśnią tę sprawę.

Pozdrawiam
    • Pegi21
      Pegi21
      Brąz
      na forum od: 08.06.2014 Posty: 203
      Witam chciałbym się dowiedzieć po co ecopayz potrzebuje mój numer telefonu?