Witam wszystkich!

• MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      na forum od: 10.10.2017 Posty: 8
      Cześć, mam na imię Mariusz, grywam głównie PLO na micro stawkach (zarówno cash jak i MTT) i poszukuję osoby, dzięki której mógłbym podnieść swoje umiejętności, jeśli ma ktoś namiary na godnego polecenia trenera microstawek PLO to proszę pisać, z góry dziękuję i pozdrawiam :)
  • 7 odpowiedzi
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      Trener w dalszym ciągu poszukiwany :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 564
      Cześć MarioMende,

Niestety PLO w naszej społeczności nie jest zbyt popularne :( Nie mamy aktywnego trenera z PLO, a i nawet sami użytkownicy nie są raczej zainteresowani tymi grami. Na chwilę obecną top3 gier to Hold'em cash (SH), Spiny i ich odmiany oraz MTT, reszta to raczej mały procent populacji graczy.

Jeśli znasz angielski to sprawdź ENG sekcję PokerStrategy.com. W prawym górnym rogu strzałka w dół, a następnie zmień język na angielski. Jest tam trochę więcej materiałów z PLO.

Tak w ogóle to dlaczego wybrałeś gry PLO?

Powodzenia.
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      Ah rozumiem, no trudno. ^^

Na PokerStrategy są raczej same podstawy ale dziękuję, uczę się trochę ze streamów Lexa Veldhuisa, kanału youtube JNandeza czy materiałów od Johna Beaupreza więc coś tam już wiem ale fajnie by było mieć coś po polsku żeby w 100% zrozumieć pewne zagadnienia.

PLO wybrałem bo nie jest takie nudne jak Holdem, mnóstwo akcji, szybszy przepływ gotówki, NLHE gram sporadycznie, jeżeli są jakieś ciekawe oferty typu SCOOP/WCOOP.

Dzięki za odpowiedź i również wszystkiego dobrego!
    • Shniman
      Shniman
      Brąz
      na forum od: 29.03.2011 Posty: 528
      Ze swojej strony mogę Ci polecić filmy Galfonda/Lautiego/Lechrumskiego z RIO, trening z Leszkiem, tak jak już wcześniej wspomniałeś kanał Nandeza oraz jeśli Cię stać to jego projekt ze współpracy z Upswingiem o nazwie PLO university :f_drink:
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      @Shniman

Dziękuję za podpowiedzi, dysponujesz może linkiem do filmów, o których mówisz jak i jakimś kontaktem do Leszka? Niestety nie kojarzę człowieka :(

Widziałem też, że startuje PLO university ale nie wiem na jakiej zasadzie to będzie działało... no i fakt, cenią się :D

Pozdrawiam!
    • Shniman
      Shniman
      Brąz
      na forum od: 29.03.2011 Posty: 528
      University to cały moduł szkoleniowy z około 40 godzinami nagrań Nandeza począwszy od preflopu az na postflopie kończąc, szczerze polecam.
      Jeżeli chodzi o RIO to wystarczy wpisać w google, nie wiem na ile mogę tutaj polecać konkurencyjną strone :f_love:
      Lechrumski natomiast prowadzi fanpage na fb więc polecam odezwać się tam, nie chce udostępniać tutaj jego skypa :f_thumbsup:
    • MarioMendel
      MarioMendel
      Basic
      Okej znalazłem Lechrumskiego na fb :P odezwę się do niego drogą mailową :)
      A co do PLO university to w sumie tydzień temu to zamknęli i ruszyli z jakimś nowym projektem nauki PLO (myślałem, że mówisz właśnie o tym nowym)

Dzięki wielkie!