Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

wpłaty/wypłaty

• 27 odpowiedzi
    • XabiAlonso9
      XabiAlonso9
      Diament
      na forum od: 05.08.2012 Posty: 158
      Nie.
    • drakke71
      drakke71
      Brąz
      na forum od: 20.03.2016 Posty: 156
      Skrill -> Entropay -> Unibet
    • Tr0jkaTRNMD
      Tr0jkaTRNMD
      Basic
      na forum od: 03.02.2010 Posty: 26
      Witam
      Wpłacałem na Unibet karta VISA i chcę teraz wypłacić. Mam tylko opcję wypłaty na konto bankowe. Czy to dobry pomysł wypłacać kilkanaście tysięcy na konto bankowe ? Czy lepszy pomysłem jest wypłata entropay-->skrill

pozdrawiam
    • adasko99
      adasko99
      Złoto
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 2 202
      daj znac jak Ci poszlo z ta wyplata, bo co niektórych unibet pookradal i poblokowal :f_ugly:
    • Tr0jkaTRNMD
      Tr0jkaTRNMD
      Basic
      na forum od: 03.02.2010 Posty: 26
      Udało się wypłacić entropay-skrill :) czas około 2 dni
    • mashus
      mashus
      Brąz
      na forum od: 14.03.2007 Posty: 3
      podłączę się pod temat, czyli bez entropay to ani rusz?
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 784
      No na razie nie chyba że przez trustly, skrill powrócił na starsy to może tu też jest nadzieja ...
    • Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 85
      Czy komuś wstrzymali wypłatę na entropay? już kilkukrotnie tak wypłacałem aż nagle dostałem takie info że mam im wysłać zdjęcie tej karty co jest nierealne gdyż jest to wirtualna karta
    • mosel123321
      mosel123321
      Brąz
      na forum od: 09.03.2017 Posty: 174
      Zrób screen i zamaż informacje, które nie są im potrzebne
    • RadekG89
      RadekG89
      Basic
      na forum od: 27.05.2013 Posty: 4
      Mam pytanko. Cos sie zmienilo odnosnie wyplat? Nadal entropay-skrill? Duza prowizje zabiera?
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 751
      Z tego co się orientuje to nic się nie zmieniło. Przy wpłacie na Skrill za pomocą wirtualnej karty Visa (entropay) pobierana jest prowizja 1.9%. Oczywiście pobierana jest też prowizja za przewalutowanie w przypadku gdy oba konta są w innych walutach.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Napisane przez DamianLuna
      Z tego co się orientuje to nic się nie zmieniło. Przy wpłacie na Skrill za pomocą wirtualnej karty Visa (entropay) pobierana jest prowizja 1.9%. Oczywiście pobierana jest też prowizja za przewalutowanie w przypadku gdy oba konta są w innych walutach.
      Entropay-> Revolut 0%
    • Randomowy
      Randomowy
      Brąz
      na forum od: 16.04.2015 Posty: 115
      Żeby wypłacić na ecopayz to rozumiem, że najlepiej entropay--->ecopayz?
    • screamdustry
      screamdustry
      Złoto
      na forum od: 11.02.2013 Posty: 385
      Mialem dzisiaj bardzo nieprzyjemne doswiadczenie z Unibetem oraz z dzialem obslugi klienta.

Wczesniej uzywalem do wyplat Trustly oraz konta bankowego.
      Z potrzeby zrobienia wiekszego cashoutu (wczesniej raczej probowalem miesiecznie nie przekraczac za duzych sum uzywajac konta bankowego), ogarnalem konto EcoPayz, zaktualizowalem sie do Golda, wplacilem tam kase, zrobilem Depo na Unibet, zeby odblokowac to jako opcje wyplat i... pierwsza, druga wyplata zostaly anulowane. :)

Po kontakcie z live chatem, dostalem informacje ze 'ze wzgledow bezpieczenstwa' jestem proszony o uzywanie poprzedniej opcji wyplaty. Bezpieczenstwa, kurwa, kogo, zapytalem, oczywiscie w kulturalny sposob. Zero jakichkolwiek dodatkowych wyjasnien, EcoPayz jest opcja wyplaty, ale widocznie tylko dla wybranych.

Wow.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Napisane przez screamdustry
      Mialem dzisiaj bardzo nieprzyjemne doswiadczenie z Unibetem oraz z dzialem obslugi klienta.

Z potrzeby zrobienia wiekszego cashoutu (wczesniej raczej probowalem miesiecznie nie przekraczac za duzych sum uzywajac konta bankowego), ogarnalem konto EcoPayz, zaktualizowalem sie do Golda, wplacilem tam kase, zrobilem Depo na Unibet, zeby odblokowac to jako opcje wyplat i... pierwsza, druga wyplata zostaly anulowane. :)

Po kontakcie z live chatem, dostalem informacje ze 'ze wzgledow bezpieczenstwa' jestem proszony o uzywanie poprzedniej opcji wyplaty. Bezpieczenstwa, kurwa, kogo, zapytalem, oczywiscie w kulturalny sposob. Zero jakichkolwiek dodatkowych wyjasnien, EcoPayz jest opcja wyplaty, ale widocznie tylko dla wybranych.

Wow.

Polski support to porażka , praktycznie nic nie wiedzą i nawet nie potrafią wysłać poprawnie historii gier, w moim wypadku pomogło opisanie sytuacji na ich forum : https://www.unibetcommunity.com , Jest tam kilka ludzi z unibetu którzy ci bardziej pomogą, może po prostu chodzić o jakiś czas między wpłatą a wypłatą bądź też obrotem jakimś minimalnym po wpłacie ale tego od polskiego supportu się nie dowiesz bo skoro nie możesz wypłacić to tak po prostu ma być według nich xD
    • screamdustry
      screamdustry
      Złoto
      Haha, sam juz wpadlem na podobny pomysl - wyskrobalem juz maila po prostu do dzialu angielskiego. :f_thumbsup:
      Ale dzieki za rade, jak nie dowiem sie o co chodzi od angielskiego supportu mailowego, to na pewno uderze na forum.
    • haos12
      haos12
      Basic
      na forum od: 17.06.2016 Posty: 16
      Dawno nie grałem. Jak tam sytuacja na dziś z wypłatami? Widzę, że jest ecopayz. Dużo prowizji wychodzi gdy mamy konto w PLN?
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Problem w tym że karta jest w euro i dosyć sporo wychodzi prowizji... najlepiej to spróbuj wpłacić przez revolut kartą visa , nie wiem od czego to zależy jednym działają wypłaty na revolut innym nie więc musisz sam sprawdzić.
    • screamdustry
      screamdustry
      Złoto
      Napisane przez screamdustry

Wow.
      Update: dwa tygodnie temu przez 3 dni bilem sie z supportem o to, ze mam zablokowane EcoPayz/Entropay i moge wyplacic tylko przez Trustly, ani nie dostalem rzeczowej informacji dlaczego, ani nie zostaly te opcje odblokowane po moim kontakcie, po prostu nie moglem i juz, 'security reasons we can't talk about'.

Dzisiaj z ciekawosci zlecilem cashout przez EcoPayz i poszlo. Tak o.

Max randomowo. :f_thumbsup:
    • 1
    • 2