Książka Daniela Negreanu- Strategie texas hold'em

• 14 odpowiedzi
    • Fiodorowicz
      Fiodorowicz
      Brąz
      na forum od: 21.10.2014 Posty: 238
      Czytał ją ktoś??
    • PiotrusPan22
      PiotrusPan22
      Basic
      na forum od: 01.10.2017 Posty: 4
      Miałem okazje ją kupic i jestem juz na samym końcu tej książki. Nie wiem, czy będę obiektywny w swojej ocenie, bo jest to pierwsza książka o tematyce pokerowej po jaką sięgnąłem. Książka zawiera przemyslenia, strategie, wielu znanych graczy ( Wasicka,Lindgren). Najobszerniej opisał Daniel, dzieli się tym jak wygrywał, czego unikac, co doskonalic, jak rozgrywac. Mnie nauczyła wiele, wczesniej nie bylem swiadomy pewnych zagran i sztuczek. W tej chwili pewniej robię ruchy, których wczesniej bym nie zrobił. Ja ją polecam, na pewno czegos nowego nauczy.
    • Grekzorba
      Grekzorba
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 1 033
      Jesli cos napisal Negreanu to z duza doza prawdopodobienstwa czytac tego nie warto, jesli chcesz wartosciowa ksiazke o nl holdem to polecam Applications of No-Limit Hold ’em m.jandy
    • PiotrusPan22
      PiotrusPan22
      Basic
      na forum od: 01.10.2017 Posty: 4
      Wyjaśnisz dlaczego?
    • szoker22
      szoker22
      Brąz
      na forum od: 26.10.2009 Posty: 1 480
      podłaczam sie pod pytanie dlaczego ?
    • Fiodorowicz
      Fiodorowicz
      Brąz
      na forum od: 21.10.2014 Posty: 238
      Piotruś dziękuję za Twoją opinię. :f_drink:
    • Grekzorba
      Grekzorba
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 1 033
      mowiac dosc oglednie Negreanu nie jest raczej graczem najwyzszych lotow, ale jego ksiazki nie widizalem na oczy jakby ktos pytal
    • dfg12345
      dfg12345
      Global
      na forum od: 06.10.2017 Posty: 1
      Napisane przez Grekzorba
      mowiac dosc oglednie Negreanu nie jest raczej graczem najwyzszych lotow, ale jego ksiazki nie widizalem na oczy jakby ktos pytal
      Ktos kto wygral 30 mln usd nie jest graczem najwyzszych lotow?
    • arcaine0
      arcaine0
      Basic
      na forum od: 11.02.2013 Posty: 6
      Napisane przez Grekzorba
      najwięcej prują się nołnejmy
      Jak można tam pisać o tak utytułowanym graczu
    • Zamit22
      Zamit22
      Brąz
      na forum od: 29.09.2017 Posty: 13
      Nagranu nie jest najwyższych lotów hahah to chyba nie widziałeś jego gry na wielkich turniejach jak gość zrzucił kk na river bo powiedział że je ma
    • MTTPS
      MTTPS
      Brąz
      na forum od: 07.10.2017 Posty: 17
      Kiedy zaczynałem grać w pokera to też myślałem, że Negreanu jest jak Messi czy Ronaldo. Poker to jednak specyficzna dyscyplina, strategia przez rozwój pokera online poszła na tyle do przodu, że tacy gracze jak Negreanu nie zaliczają się JUŻ do elity. Dzięki byciu sponsorowanym przez Pokerstars i generalnie znajomościom ma dostęp do dobrych gierek, w których wygrywa. Generalnie gracze turniejowi nie są najwyższych lotów. Co do książki to czytałem ją i dla kogoś absolutnie początkującego jest ok, mam na myśli kogoś kto 2 miesiące temu nauczył się zasad, jeszcze nie grał online na real money to polecam. Problem polega na tym, że wdrożenie w życie pokazanych tam strategii nie pomoże wygrywać nawet na nl2. Może służyć wyłącznie jako czytanka do oswojenia się ze słownictwem, ktoś początkujący dowie się że top para słaby kicker to nie jest układ który zawsze wygra showdown itd
    • szoker22
      szoker22
      Brąz
      na forum od: 26.10.2009 Posty: 1 480
      Napisane przez Zamit22
      Nagranu nie jest najwyższych lotów hahah to chyba nie widziałeś jego gry na wielkich turniejach jak gość zrzucił kk na river bo powiedział że je ma
      wyjebany argument apropo foldu KK na river :facepalm: ofc nie mam nic do negranu
    • kalliope88
      kalliope88
      Basic
      na forum od: 12.11.2017 Posty: 2
      czekam na więcej info i recenzji, bo też rozważam zakup
    • Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      na forum od: 05.04.2013 Posty: 53
      Tez kupilem z ciekawosci i jest to pierwsza ksiazka pokerowa moja, jestem w polowie gdzies ;) dziwne jest Twoje pytanie czy warto kupic, 40zl to nie fortuna a ksiazka ma prawie 400 stron jest fajnie napisana prostym jezykiem fajne przyklady i pokazuje kilka waznych aspektow, calkowicie moze zmienic Twoje myslenie na temat np reki 3-4 suited gdzie normalnie uwazalbys ze to syf a wedlug najwyzszych graczy pokera ta reka moze miec duzy potencjal ^^ kupuj ;)