Bankrollowa Wspinaczka

• latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      na forum od: 02.07.2014 Posty: 89
      Witam wszystkich ponownie.
      Trochę mnie nie było (miałem już kiedyś blog o walce z nl2 :-\ - przegranej walce) ale przez ten czas przeszedłem sporą drogę w uczenie się pokera :-). Mnóstwo filmów szkoleniowych oraz teorii, strategi pokera niskich stawek i oto wracam ponownie.

Niestety musiałem porzucić walkę gdyż TILT był większy niż umiejętności. Postanowiłem zacząć od nowa gdyż nie ma się co poddawać i kontynuować lecz zastosować system GRUBEJ KRESKI i zapomnieć o tamtych stratach.

Walczę nad budowaniem rolla od nowa, aby pograć jakieś bardziej profitowe limity no i zostać PROSEM jak wszyscy :f_thumbsup:
      Obecnie grywam na PartyPoker oraz na PokerStars (dalej nie wiem gdzie lepiej budować rolla)

Zacząłem pogrywać dwa tygodnie temu więc aby jakoś zacząć na nowo "pochwalę" się trochę wynikami.
      Wynik który zaprezentuję pochodzi z kilku sesji gdyż gram obecnie bardzo uważnie i grywam jeden, max dwa stoły ZOOM lub FastForward.

Myślę że zapiszę się także na Bankroll Challange bo każda motywacje się przyda w walce z lenistwem, brakiem czasu oraz niewystarczającymi umiejętnościami.

No to zaczynamy !!!!
      Oto wyniki od momentu startu na nowo

Hands: 6273
      bb/100: 9,95
      Total: +31,22 $

A oto wykresik

Jak widać do około 2,5tys rąk byłem mocno nad EqV ale już na końcu mniej więcej się to wyrównało. A już trochę się martwiłem że mam więcej szczęścia niż rozumu.

Plan jest taki aby co kilka dni prezentować wyniki w formie podsumowanie hands/bb/total. Raz na jakiś czas zaprezentuję także uaktualniony. Licze na waszą pomoc w sprawie analizowania trudnych spotów oraz motywacji z walką z limitem.

To chyba na tyle, jeśli chodzi o pewien wstęp. :f_biggrin: :f_confused: :f_cool: :f_cry: :f_drink: :f_eek: :f_frown: :f_grin: :f_love: :f_mad: :f_o: :f_p: :f_pleased: :f_rolleyes: :f_smile: :f_thumbsup: :f_tongue: :f_ugly: :f_wink: :f_zZz:
  • 14 odpowiedzi
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Od dzisiaj postanowiłem dołączyć do zabawy Mega Bankroll Challenge
      Mam nadzieję, że da mi to dodatkową motywację aby przebrnąć przez najniższe limity. Gdyż jak to mówią The sky is the Limit
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      No i się zaczęło hmmm, początek dobry, reszta fatalna.
      Muszę to przemyśleć, chyba za długa sesja jak na mnie. Pare przegranych flipów też miało zasadniczy wpływ na mój mindset i zakończyłem sromotnym spadkiem.

Moja ulubione rozdanie
      https://www.boomplayer.com/25205976_1F5612047E

no i jaki wykres, masakra, ewidentnie powinienem odpuścić w połowie

• latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Dzisiejsza sesja dramatyczna. Samopoczucie jak po meczu Polski z Danią. Taki wynik to jakaś farsa gry w pokera. Niestety wariancja dzisiaj nie pomagała i rozdania AA<KK, AA<QQ, KK<QQ mocno przyczyniły się do samopoczucia podczas gry.
      Po prostu brak słów

Hands: 2041
      bb/100: -25,14
      Total: -25,66 $

• latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Wieczór dobry wszystkim,
      Kolejna sesja i kolejna porażka. Już sam powoli nie wiem o co chodzi trzy tygodnie grania na plus a ostatni tydzień zaprzepaścił prawie całość bankrolla. No cóż ale jak to mówią show must go on. Prezentuje kolejne wyniki minusów, hmmm

Hands: 2050
      bb/100: -13,97
      Total: -14,48 $

Coś czuję że nie można nazwać tego przypadkiem. Ale te flipy mnie wykończą. W tej sesji na początek KK < AK, niby nic dziwnego ale jak na 6 ostatnich ma się 5 w plecy to boli. No i to rivery kompletujące strity, masakra.
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Raport1: Mega Bankroll Challenge

Update #1
      Ilość rozegranych rąk: 8578
      Typ gier: Cash Zoom + Cash FastForward
      Zysk/strata: -31,6$ (-7,33bb/100)
      Aktualny bankroll: 31,01$
      Czas uczestnictwa w rywalizacji(w tygodniach): 1
    • KhalRodhak
      KhalRodhak
      Brąz
      na forum od: 12.07.2016 Posty: 12
      Cześć. Nie poddawaj się i przede wszystkim rób review swoich rąk. Dla przykładu wrzuć kilka rozdań dla Ciebie problematycznych, bo jeśli przegrywasz tylko flipy albo lepsze ręce, musi sie to prędzej czy pózniej odwrócić. Wykres jednak jak na moje oko pokazuje zgoła co innego (mniejsze przegrane, których jest bardzo dużo). Z takimi informacjami ktoś może spróbować Ci pomóc i wskazać lepszą drogę. Pozdrawiam!
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Dzięki za słowa otuchy.
      Przeanalizowałem ostatnie rozdania i mam kilka błędów które sam zauważyłem.
      Przez pierwsze 10tys rozdań szedłem mocno do przodu o chyba rozluźniłem swoją grę. Muszę nad tym popracować.
      Zamieszczę całosciowy wykres.

Walka trwa dalej ;-)
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Dzisiejsza sesja dramatyczna. Ogólnie bardzo spokojna, ale flipy zrobiły swoje KK<AA, AA<KK, AKo<A8s, AK <AQ jak takie rzeczy się dzieję w jednej sesji moja psychika siada. Nie wiem co się dzieje, szło dobrze a teraz idzie dramatycznie.

Tutaj mój całościowy wykres

A tutaj dzisiejsza sesja
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Niestety ciąg dalszy niepowodzeń. Pracuje nad błędami które popełniam i próbuję zrozumieć co się stało żę szło do góry a obecnie leci w dół. Ale jak zwykle w takich sytuacjach wina leże w mojej grze. Walczę, nie poddaję się.

Raport2: Mega Bankroll Challenge

Update #2
      Ilość rozegranych rąk: 4007
      Typ gier: Cash Zoom + Cash FastForward
      Zysk/strata: -23,89$ (-9,14bb/100) + rakeback 10$ na PS + jakieś tam kilka $ jakiś promocji na PS
      Aktualny bankroll: 14,95$
      Czas uczestnictwa w rywalizacji(w tygodniach): 2

A tutaj grafika
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 324
      Nie próbowałeś grać regularnych stołów?
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      niestety pochwalę się jak zakończyło się podejście nr 2 do budowania bankrolla. Zastanawia mnie mocno co się stało że pierwsze 10tys było OK, a reszta tak mocno spadła. Hmmm muszę znaleźć swoje błędy. Większość mam postflop oczywiście ale aż taka różnica .

Napisane przez jejeejej
      Nie próbowałeś grać regularnych stołów?
      Co do stołów regularnych to kiedyś coś tam pogrywałem ale jakoś tempo mi się nie podobało, tzn szukałem innych rozrywek w trakcie grania. Może czas spróbować jeszcze raz wejść na regular.

A duża jest rożnica? w dynamice to wiem , ale w łatwości gry ? Zawsze wydawało mi się że więcej fishy na zoom. heheh w sumie ja grywam na zoom to podnoszę statystykę
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      Na nl2 na stołach regularnych to masz masę fiszy, którzy się nudzą i grają każdą rękę gdzie na zoome wystarczy, że nacisną fold i od razu jest kolejna
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      Napisane przez jejeejej
      Na nl2 na stołach regularnych to masz masę fiszy, którzy się nudzą i grają każdą rękę gdzie na zoome wystarczy, że nacisną fold i od razu jest kolejna
      rozumiem ze grywasz na PokerStars ?
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      Tak