Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pena zbiera na rolla

• Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      na forum od: 25.08.2015 Posty: 2 560
      Prowadziłem kilka challengów na pokerstrategy i w każdym wklejałem screeny z wynikami - teraz będzie inaczej.

W ostatnich dniach założyłem się z dwoma gostkami. Z pierwszym o 200 zł, że zagram minimum 700 sng do końca września, z drugim o 100€, że zagram minimum 750 gier.
      Motywacja do grania jest i nie muszę już robić moich żałosnych podsumowań:f_rolleyes: - poradzę sobie bez tego:challenge:

Zakładam ten temat w innym celu.
      Niestety nie szanuję pieniędzy z pokera i wydaję je na głupoty. Dawno powinienem grać sng za 25€, a może nawet za 50€, a dalej jak jakiś lamus siedzę na sng za 10€, bo trwonię kasę i mam małego rolla:pokerface:

Od dzisiaj codziennie lub max co drugi dzień będę podsumowywał moje wydatki na życie.

Cele na 6.09-30.09
      -zarobić min. 1400€
      -wydać na jedzenie max. 600 zł
      -nie mogę kupić żadnych ciuchów, butów i gier komputerowych
      -muszę opłacić wszystkie rachunki za media i wrzucić screeny na bloga, to samo z rachunkami ze sklepów
      -10% dochodów muszę odłożyć na rolla i od początku grudnia chcę już grać tylko sng powyżej 20€ (od przyszłego miesiąca już 25% dochodów będę przeznaczał na rolla)

Nagrody
      -po przekroczeniu 500€ profitu muszę kupić dobrą klawiaturę mechaniczną(koszt około 300-400 zł)

To będzie jedyna nagroda w tym miesiącu. Za dużo kasy rozjebałem w ostatnich tygodniach:deadhappy: , żeby bardziej siebie nagradzać:facepalm: Ciekawe kurwa za co?:yaoming:
  • 27 odpowiedzi
    • DaBreaks
      DaBreaks
      Brąz
      na forum od: 29.06.2009 Posty: 154
      :facepalm:
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 308
      Ta klawiatura za 4 stówy to sama gra i pisze, czy może ma wbudowany toster i express do kawy? xD
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      Napisane przez przemek9422
      Ta klawiatura za 4 stówy to sama gra i pisze, czy może ma wbudowany toster i express do kawy? xD
      Śmiej się, śmiej:f_drink: Jak już wejdę na sng za 25€ i 50€ to moim następnym celem będzie to:coolface:
      https://www.morele.net/kierownica-logitech-g29-941-000112-774996/

Może te 300-400 zł za klawiaturę to faktycznie przesada. Ostatnio korzystałem z klawy gigabyte force k7(150 zyla dałem) i grało mi się na niej świetnie, ale po roku się rozleciała i chcę kupić coś trwalszego - na minimum 5 lat. Myślę też by dać drugą szansę tej samej klawiaturze gigabyte(przecudnie się gra:f_love: -szkoda tylko, że niektóre klawisze już po kilku miesiącach nie działały:yaoming: ) Jak przekroczę 500€ profitu w tym miesiącu to podejmę ostateczną decyzję.
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 722
      Jak jesteś studentem to nie musisz jeść :coolface: , a tak poza tym :gl: :gl: :gl: .
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      Podsumowanie wydatków za 6.09
      -rachunki orange - 199 zł

-doładowanie telefonu - 10 zł

W sklepie wczoraj nie byłem i dzisiaj pewnie też nie pójdę(mam zapasy na kilka dni:challenge: )

Wydatki po pierwszym dniu: 209 zł

Do 10.09 muszę opłacić rachunki za prąd i wodę.

Co do klawiatury to przemyślałem sprawę i chyba kupię taką samą(gigabyte k7) W tym, że rozleciała się już po roku jest też "trochę" mojej winy:coolface:
    • krystian111333RNMD
      krystian111333RNMD
      Brąz
      na forum od: 18.03.2011 Posty: 97
      .
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      na forum od: 05.02.2011 Posty: 110
      nie kupuj logitecha, będziesz żałować. Poczytaj o trustmasterze t300 albo t500 (t500 jest dużo szybsza niż t300) może trochę drożej ale jazda całkowicie inna, grałem na g25, g27 (g29 to g27 z dodanymi guzikami do PS) obecnie mam t300rs i nie wymieniłbym jej na żadnego logitecha ;p a jeśli chcesz się ostro bawić w simracing to poczytaj o fanatec-u ale to już droższy sprzęt. Polecam simracing.pl znajdziesz tam kilka interesujących recenzji kierownicy. GL btw :f_thumbsup:
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 879
      Dwie stówy za internet i telefon?! Jaką ty masz ofertę?? XDD
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      Jaką ty masz ofertę?? XDD
      Ofertę dla frajerów xD

80 zł za neta(który kilka razy w miesiącu nawala)
      160 zł za tv(mam wszystkie pakiety, ale rzadko oglądam coś oprócz sportu)
      70 zł za tablet(już rozjebany xD ) z netem mobilnym
      100 zł za telefon(pękł mi wyświetlacz kilka tygodni temu xD )Było 69 zł na początku, ale nie płaciłem rachunków przez kilka miesięcy(używałem innego numeru) i anulowali mi 30 zł promocyjnej zniżki za abonament, więc teraz płacę 99 zł) - 410 zł razem hahahahahahahaha xD :yaoming: :banana: i ja się kurwa dziwię, że nie mam rolla:facepalm:

Na szczęście zostały już tylko 4 miechy do końca umowy na tv i internet:transpire: i już chyba mogę przedłużyć umowę na nowych warunkach.
      Z tego co się zorientowałem będę płacił około 300 zł miesięcznie(w tym dostane nowy telefon z górnej półki:challenge: )samsung galaxy s8 czy coś podobnego. Chociaż dla takiego psuji jak ja to najlepiej wziąć jeden z tańszych modeli (byleby można było dzwonić, wysyłać smsy i słuchać muzyki, wtedy rachunki byłyby jeszcze mniejsze(około 250 zł za wszystko)

Skoro już został poruszony ten temat to do 10.09 muszę zadzwonić do orange albo udać się do punktu stacjonarnego i przedłużyć umowę na lepszych warunkach. Muszę też wrzucić screeny umowy w tym temacie - mój główny cel na ten tydzień:challenge:
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 879
      Do przedłużania umowy polecam osobistą wizytę - zawsze można te kilka złotych ugrać więcej, niż telefoniczne, a i zawsze legitniej :f_drink:
    • superciocia
      superciocia
      Srebro
      na forum od: 07.01.2016 Posty: 108
      KozaczenkoO pisze:
      nie kupuj logitecha, będziesz żałować.
      Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Mam G25 od ca 10 lat, może nawet dłużej, jeżeli ją już wtedy produkowali. Upalałem mega ostro przez pierwsze lata (grałem różne ligi), teraz raczej sporadycznie, ale naprawdę bez żadnych kompromisów. W gierkach offline i online (tam nie ma zmiłuj, jak rywalizujesz z żywymi), od jeżdżenia tirem, przez pedalskie wyścigi, off-road, po F1 i rajdy (90% aktywności). Zmiana biegów głównie w układzie H, więc naprawdę sporo się dzieje z tą gałką, tym bardziej, że uwielbiam agro styl (stolik z kierą lata jak szmata, mimo podstawek z customowej gumy). Dopiero jakieś pół roku temu "zepsuła się" jedna jedna rzecz - ułamał się uchwyt do mocowania, który dokupiłem na Allegro od gościa, który wycina je na drukarce 3D - na razie działa idealnie. Przed G25 (który był - jak sądzę - bazą pod wszystkie następne G27, G29) miałem inne gówna różnych film, w tym także jedno Logitecha - DFP (nie polecam). Ale akurat o G25 nie dam złego słowa powiedzieć - jeżeli komuś ta kiera się nie podoba, to prawdopodobnie "nie kochał nigdy swojej matki". Jest to jedna z niewielu technicznych rzeczy w moim życiu, która dostaje ode mnie "laur konsumenta" (i nie mam nic wspólnego z firmą Logitech).

PS
      Nie twierdzę, że jakiś Trusmaster nie jest lepszy, ale po prostu trudno mi sobie to wyobrazić, po tylu latach doświadczenia, a wyobraźnię mam raczej sporą. W każdym razie nie sądzę, żeby Logitech cię rozczarował, chyba że od czasów G25 zeszli z jakością o 2+ klasy. Wszystko jest możliwe, takie czasy...
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      też grałem długo na g25 która naprawdę dużo przeszła, trochę krócej na g27 (jedna i druga śmiga do dziś). To że są mega solidne to fakt, ale chodzi tu o ffb oraz przekazanie napędu, przy tym temacie logitech zatrzymał się niestety w czasach g25, g25/27/29 mają jakieś kiepskie plastikowe tryby które po pewnym czasie delikatnie się wycierają (trustmaster jest na paskach) i później masz mikro luzy, możesz to odczuć wchodząc w zakręt czy jadąc po prostej + mojemu znajomemu potencjometry w pedałach siadały (niby żaden problem bo jeśli ktoś jest kumaty to można je zamienić), zmienił też po około 10ciu latach z g25 na t500rs i po tygodniu stwierdził że g25 to zabawka. Ale że są solidne i że można się na niej nieźle pobawić nie przeczę

http://simrace.pl/forum/index.php/topic/829-pomoc-w-podj%C4%99ciu-decyzji-logitech-g29-czy-thrustmaster-t300rs-do-ps4/
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      Napisane przez KozaczenkoO
      nie kupuj logitecha, będziesz żałować. Poczytaj o trustmasterze t300 albo t500 (t500 jest dużo szybsza niż t300) może trochę drożej ale jazda całkowicie inna, grałem na g25, g27 (g29 to g27 z dodanymi guzikami do PS) obecnie mam t300rs i nie wymieniłbym jej na żadnego logitecha ;p a jeśli chcesz się ostro bawić w simracing to poczytaj o fanatec-u ale to już droższy sprzęt. Polecam simracing.pl znajdziesz tam kilka interesujących recenzji kierownicy. GL btw :f_thumbsup:
      Napisane przez superciocia
      KozaczenkoO pisze:
      nie kupuj logitecha, będziesz żałować.
      Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Mam G25 od ca 10 lat, może nawet dłużej, jeżeli ją już wtedy produkowali. Upalałem mega ostro przez pierwsze lata (grałem różne ligi), teraz raczej sporadycznie, ale naprawdę bez żadnych kompromisów. W gierkach offline i online (tam nie ma zmiłuj, jak rywalizujesz z żywymi), od jeżdżenia tirem, przez pedalskie wyścigi, off-road, po F1 i rajdy (90% aktywności). Zmiana biegów głównie w układzie H, więc naprawdę sporo się dzieje z tą gałką, tym bardziej, że uwielbiam agro styl (stolik z kierą lata jak szmata, mimo podstawek z customowej gumy). Dopiero jakieś pół roku temu "zepsuła się" jedna jedna rzecz - ułamał się uchwyt do mocowania, który dokupiłem na Allegro od gościa, który wycina je na drukarce 3D - na razie działa idealnie. Przed G25 (który był - jak sądzę - bazą pod wszystkie następne G27, G29) miałem inne gówna różnych film, w tym także jedno Logitecha - DFP (nie polecam). Ale akurat o G25 nie dam złego słowa powiedzieć - jeżeli komuś ta kiera się nie podoba, to prawdopodobnie "nie kochał nigdy swojej matki". Jest to jedna z niewielu technicznych rzeczy w moim życiu, która dostaje ode mnie "laur konsumenta" (i nie mam nic wspólnego z firmą Logitech).

PS
      Nie twierdzę, że jakiś Trusmaster nie jest lepszy, ale po prostu trudno mi sobie to wyobrazić, po tylu latach doświadczenia, a wyobraźnię mam raczej sporą. W każdym razie nie sądzę, żeby Logitech cię rozczarował, chyba że od czasów G25 zeszli z jakością o 2+ klasy. Wszystko jest możliwe, takie czasy...
      Napisane przez KozaczenkoO
      też grałem długo na g25 która naprawdę dużo przeszła, trochę krócej na g27 (jedna i druga śmiga do dziś). To że są mega solidne to fakt, ale chodzi tu o ffb oraz przekazanie napędu, przy tym temacie logitech zatrzymał się niestety w czasach g25, g25/27/29 mają jakieś kiepskie plastikowe tryby które po pewnym czasie delikatnie się wycierają (trustmaster jest na paskach) i później masz mikro luzy, możesz to odczuć wchodząc w zakręt czy jadąc po prostej + mojemu znajomemu potencjometry w pedałach siadały (niby żaden problem bo jeśli ktoś jest kumaty to można je zamienić), zmienił też po około 10ciu latach z g25 na t500rs i po tygodniu stwierdził że g25 to zabawka. Ale że są solidne i że można się na niej nieźle pobawić nie przeczę

http://simrace.pl/forum/index.php/topic/829-pomoc-w-podj%C4%99ciu-decyzji-logitech-g29-czy-thrustmaster-t300rs-do-ps4/
      Ja to w sumie tylko w F1 gram:f_rolleyes: , ale baaardzo się wkręciłem i zainteresowałem tym sportem - kiedyś uważałem go za nudny, teraz czasami oglądam nawet piątkowe treningi na eleven:f_biggrin: Ponad 1500 zł na kierownicę to jednak za dużo dla mnie, chyba że uzbieram rolla i wejdę wyżej. Wtedy moje zarobki być może też pójdą w górę i będę mógł sobie pozwolić na takie cudo, ale to już plany na 2018 rok. Do końca tego roku muszę oszczędzać i wbić na wyższe stawki(w końcu !!!)
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      Śmiej się, śmiej:f_drink: Jak już wejdę na sng za 25€ i 50€ to moim następnym celem będzie to:coolface:
      https://www.morele.net/kierownica-logitech-g29-941-000112-774996/
      Popieram kozaczenko logitech jest dobry dla dzieci :P

Mam Thrustmastera TX leather edition na simetiku z oculusem i jest przemiał totalny. w TX serwo jest to samo co w T300 i koła wewnątrz obracają się na paskach a nie na zębatkach przez co kiera jest płynniejsza i przy okazji bardziej wytrzymała. W logitechu te zebatki przy kontrach jak leciszx bokiem az chrupały i po 1 roku ostrzejszej jazdy poprostu sie konczyly/łamały wiem bo miałem przed TXem.
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      znacie lfs ? może jakieś spotkanie na blackwood ? ;p
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      ja w asseto jezdzilem :D teraz już nic nie jezdze bo tylko praca i poker, sprzet lezy i sie kurzy :(
    • KozaczenkoO
      KozaczenkoO
      Brąz
      może warto sprawdzić czy działa ;p
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      Miały być podsumowania co 1-2 dni, a już 5 dzień bez podsumowań leci:f_rolleyes: . Jutro do max. 14.00 muszę podsumować okres 7.09-11.09
    • Snufkin42
      Snufkin42
      Brąz
      na forum od: 21.04.2015 Posty: 4
      Jeśli masz konto Skrill, to zajrzyj na ten wątek. Zawsze coś na dobry początek wielkiego rolla :-)

Oddam $ w dobre ręce
    • 1
    • 2