Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Road to NL25 ( one month )

• Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      na forum od: 23.09.2014 Posty: 345
      Siema, mam wolny wrzesień, postanowiłem wykorzystać to i rzucić się w wir pracy pokerowej.

Co planuję osiągnąć?

Od niedawna gram nl10 ze słabymi wynikami, ale moj skill, mam nadzieje z dnia na dzien nieco się poprawia.
      Planuję zagrać, zaczynając od dzisiaj, 100,000 rozdań na fast forward PP, grając dwa stoły. Jeżeli chodzi volume, to zawsze było ono u mnie beznadziejne i czas to zmienić, zmusić się.
      Poker będzie pochłaniał ogromną część mojego dnia. Obliczyłem, że gram około 620 rąk na godzinę, planuję robić regularne przerwy po 1,5h gry, z tego wyjdzie, że poker zamieni się w pełnoetatową pracę 8h/samo granie z przerwami i doliczając do tego około 2h analizy dziennie lub obejrzenie jakiegos filmu szkoleniowego:f_rolleyes:
      Dodam, że jeżeli będę czuł się wykończony grą, zdezorientowany, będę grał swoje cgame itd. po prostu dam sobie spokój ze ściganiem się z volume. Najwyżej skończe miesiąc z wynikiem 80-90k, co i tak będzie fantastyczne tbh, ale będę wiedział, że grałem o niebo lepszą gierkę.
      Oczywiście, aby osiągnąć wymarzoną setkę wszystko musi współgrać. Regularne wstawanie około 10-11, regularne chodzenie spać około 1-2.
      Pożywne jedzenie, odmawianie sobie kawy( póki co czwarty dzień bez niej) i wysiłek fizyczny = pływanie + streetworkout, to powinno zapewnić mi pozytywny background pod mój wysiłek umysłowy. Oczywiście zero alkoholu w dzień pracy( bo tak to będę nazywał)

Co mnie motywuje?

1.Chcę zobaczyć jak to jest pracować na pełen etat (a nawet wiecej) w pokera i czy jest to coś dla mnie.
      2. Podbicie nl10 i wjazd na nl25 z początkiem nowego miesiąca byłoby niesamowite. ( 5bb/100 po 100k i mamy to)
      3. Pieniądze, mowię tutaj o rakebacku, który na pewno częściowo wypłacę:f_pleased: jednak stricte profit pójdzie w dalszą drogę.
      4. Udowodnienie sobie, że potrafię i dam radę spiąć poślady i trochę pozapierdalać. moje motto na miesiąc : Don't be lazy!

Założyłem wątek, bo fajnie będzie dawać tutaj update'y i wrzucać problemowe rozdania. Do tego będę miał przed kim się ,rozliczać, :f_p:

Plan na dziś :
      4,000 rozdań. let's go!:f_drink:
  • 24 odpowiedzi
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 436
      powodzenia :s_drink:
    • kod3er
      kod3er
      Brąz
      na forum od: 22.03.2008 Posty: 120
      No jestem Ciekaw :) 100k hands to w sumie nic w nlh ale to nl5 wiec nawet z bad runem cos na + sie powinno byc imo. osobiscie staram sie grac 10k hands na pp i 10k hands na stars czyli 8h - 8 stolikow fast forward ;p
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 331
      Powodzenia :D
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      Fajnie. Miałem podobny challenge lecz w wymiarze tygodniowym i rzuciłem się na 50k hands. Niestety fail i przekonałem się że high volume to jest jednak wysiłek. 100k powinienes klepnąć w miesiąc jak sie zepniesz bez problemu. tez gram NL10 FF teraz, mozesz zaakceptować zapro to wymienimy sie spostrzeżeniami.
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Napisane przez Chamberlion
      Fajnie. Miałem podobny challenge lecz w wymiarze tygodniowym i rzuciłem się na 50k hands. Niestety fail i przekonałem się że high volume to jest jednak wysiłek. 100k powinienes klepnąć w miesiąc jak sie zepniesz bez problemu. tez gram NL10 FF teraz, mozesz zaakceptować zapro to wymienimy sie spostrzeżeniami.
      Widziałem, spojrzałem na Twoj wątek. No 50k w tydzień to dla mnie sick:f_o: Accepted ;)
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      hehe to spojrz na rybaka. robi 200k w miesiac na NL200z z winratem 5bb/100 to jest sick :P
    • losiuu87
      losiuu87
      Brąz
      na forum od: 25.09.2015 Posty: 125
      Jestem bardzo ciekawy jak Ci bedzie szło :f_cool: Powodzenia i będę zaglądał :f_drink:
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Link Text...
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Siemka, przepraszam za mały spam, zapomniałem że nie można usunąć postów. Usiłowałem wrzucić wykres mojej wczorajszej gierki, ale udało się tylko via link.

4,000 rozdań pyknęło, no można tak powiedzieć, bo dokładnie 3977, a to dlatego że hud z tego co zauważyłem mocno zaokrągla :f_cool: Bardzo rzadko grywałem takie duże sesje, ale podobają mi się. Czuć jak wariancja się zmniejsza.

Plan na dzisiaj to przeanalizować wszystkie rozdania, które wczoraj oznaczyłem i wjechać w grind. Nie ustalam konkretnego volume do zagrania, bo dzisiaj może wystąpić dużo zmiennych. Zagram najwięcej ile się da.
      Dzięki za łapki w góre i wsparcie. Lecimy z tym!

4%/100%
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Wczorajsze sprawy tak się potoczyły, że niestety nie miałem czasu usiąść do pokera :f_mad:
      Poniżej przeanalizowane ręce, chętnie posłucham opinii :f_cool:
      AKo NL10
      AQo NL10
      A2s NL10
      KQo NL10
      A2s NL10
      JJ NL10
      TT NL10
      TT NL10
      T9s NL10
      77 NL10

Plan na dzisiaj, walnąć 4000handów!
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Hej, ostatnie 4,000 rozdań dość nudnawe, bez większych swingów- mam drugie tyle handów do przeanalizowania co wyżej. Postaram się zrobić to dzisiaj, przynajmniej część. Grać dzisiaj nie będę, bo mam sprawy do ogarnięcia, ale od jutra plan jest aby grać codziennie przez 5-7dni, zobaczymy jak się będę z tym czuł.

Rozdanie, które poprawiło humor na koniec sesji : https://www.weaktight.com/h/59ad4048d39043240d8b48b3

8%/100%
      :f_drink:
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Hej, wczoraj znalazłem czas na grę, niestety, bym powiedział. A to dlatego, że grałem kilkaset rozdań bardzo słabą gierkę. Musiałem odejść od kompa i się przestawić na dobre tory, po czym dokończyłem sesję = zamierzone 2,000 handów.
      Poniżej wrzucam rozdania do analizy:
      KK NL10
      99 NL10
      TT NL10
      QTo NL10
      https://www.weaktight.com/h/59aeaec7d390435f6b8b495e
      AKo NL10
      KQs NL10
      KJs NL10
      J9s NL10
      JTo NL10
      TT NL10

Wykres:Link Text...

Kolejne 10k będę grał na większym skupieniu. Motto na kolejne 10k rozdań : Don't be indifferent in your game.
      Chodzi o to, że czasami grając na niskim poziomie skupienia, gdzie na przykład przez 500 rozdań nie mogę nic porządnego wygrać, zaczynam małą autodestrukcję i np calluje 3 barelle z KJ na K37hhh x 3 vs fisz.
      Albo tak samo na T93x3 z JJ za 170bb we 3betowanej puli. Zaczynam troche stejszynować usiłując na siłę blefcatchnąć donka, gdzie wszystkie znaki na stole mówią, abym tego nie robił. Zdaję sobie sprawe z tego leaku mindsetowego, dlatego będę się mocno starał go wyeliminować i grać, co by się nie działo, możliwie jak najlepiej:f_drink:

Plan na dzisiaj : basen (zaliczone), analiza( zrobione przed sekundą), 4,000 rąk na max skupieniu ( przede mną- zaraz startuję )
      10%/100%
    • latexxxgd
      latexxxgd
      Brąz
      na forum od: 02.07.2014 Posty: 90
      Jak widać na razie leci w górę.
      Powodzenia
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Hej, Hej!
      Stale walczę.
      Ogólnie jestem średnio zadowolony z mojej formy przy stolikach. Mam okresy jak czuje że gram a-game przez pierwszy tysiąc rozdań, następnie robię przerwę, wracam, i nie mogę powrócić myślami do gry. Zaczynam popełniać upokarzające błędy, denerwuję się, że coś źle zgrałem i o tym wiem. Potem staram się uspokoić, wrócić do a-game. Po dużej ilości rozdań czasami załączy mi się flow i gram jak opętany, ale nie jest to obmyślanie każdego spota, raczej takie klikanie dla klikania trochę jak maszynka.
      Strasznie dużo swingów w niektórych sesjach, do których się przywykłem, ale to dobre, nauczę się.
      W każdym razie nie idzie dobrze, ale narzekać też nie mogę. Jedyne co mogę, to popracować bardziej nad gierką; analizy rozdań - jasne, ale poważnie zastanawiam się nad wykupieniem golda i obejrzenia produkcji Govera pre flop - wskazówki i porady bo słyszałem wiele dobrych opinii. Poruszane kwestie budowania range'u, do czego ja nigdy nie przykuwałem dużej uwagi może mi pomóc podwyższyć winrate:f_love:

Wykres: Goniłem dzielnie EV, aż je wyprzedziłem :f_rolleyes: Link Text...

Równiutko 4bb/100
      Progres: 22.7%/100%

Plany na jutro to basen, analiza rozdań (wsszystkich, bez odkładania ) i 4k rozdań
      Sobota wreszcie odpocznę od grindu, ale myślę że poświęcę czas na naukę i jeżeli się zdecyduję, to zakupię status.

Pozdro:f_drink:
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      W piątek miałem fantastyczną sesję, gdzie żarło mocno. +10,5bi
      Wczoraj, jak zapowiadałem grania nie było, a z nauką to tak średnio wyszło.. Uznałem, że na razie obejrzę produkcję które dostepne są od srebra a następnie ogarnę złoto.
      Dzisiaj była tragiczna sesja. Błędy popełniłem na pewno, jak zawsze, ale nie uważam aby były one przeważające w mojej gierce. Łotrzyk nie dawał nic niestety i wykres, który zaczął piąć się pięknie w górę, zalicza spadek Link Text...

4.5bb/100 obecnie...

Plany na jutro to:
      -Basen
      -Dokonczyc filmik Gover&Trzasku
      - Przeanalizowac dzisiejsze ręce
      - <4000handów.

31%/100%
    • adifanstal
      adifanstal
      Brąz
      na forum od: 30.12.2015 Posty: 356
      Jak tam kolego? Zacząłem Cię widywać na regularnych stolikach, skąd ta zmiana? Miksujesz czy zrezygnowałes z FF?
    • Slooneeek
      Slooneeek
      Brąz
      Jest bardzo kiepsko. Miałem zjazd na 200$ = cały profit poszedł w 3dni, aktualnie dwie ostatnie sesje okolice b/e.
      Volume robie dobre, mam juz zagrane prawie 50k. Problem w tym, że nie wiem czy nie zabija to mojej gierki. Jak można zauważyć zakupiłem złoto i zacząłem oglądać serie filmików Govera o preflopie(jestem na 4tym odc)
      Overall po 100k handsow jestem b/e, no ale nie ma się czego wstydzić i nie udawać, że się jest lepszym :f_drink:
      Nie pozostało mi nic innego jak wziąć się mocno za naukę, bo bez sensu trzaskać volume i być rakeback pro na NL10 :f_biggrin:

Plan na najbliższe dni = coś co będę codziennie robił to oglądanie filmów + robienie notatek. Ponadto planuje nagrywać swoje sesje i je potem analizować ( mam camtasie ale juz trial sie skonczyl, a wydawanie 199$ na licencje jest to chore. Jezeli ktos zna podobny program, który można mieć za free lub też można korzystać z triala, to dajcie znać)
      Co do samego challange'u nie skupiam na nim takiej uwagi, aby na siłę ugrać 100k, bo widzę że granie po 4-5k rąk dziennie stało się dla mnie rutyną i nie byłoby problemu. Wole zagrać mniej, ale poprawić jakość i zacząć robic dodatni, ładny, winrate, a potem zwiększać volume.
      Podsumowując być może postanowię grać jeden stół ff + jeden regular przynajmniej przez jakiś czas, aby być bardziej into game.

Napisane przez adifanstal
      Jak tam kolego? Zacząłem Cię widywać na regularnych stolikach, skąd ta zmiana? Miksujesz czy zrezygnowałes z FF?
      Zacząłem dorzucać troche regular tables i gram różnie np 2ff,1-2reg
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 105
      Napisane przez Slooneeek
      Ponadto planuje nagrywać swoje sesje i je potem analizować ( mam camtasie ale juz trial sie skonczyl, a wydawanie 199$ na licencje jest to chore. Jezeli ktos zna podobny program, który można mieć za free lub też można korzystać z triala, to dajcie znać)
      https://obsproject.com
    • 1
    • 2