Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AKo SSS NL10

• wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      Position:
      Stack
      CO:
      $9,50
      UTG:
      $16,95
      UTG+2:
      $10,10
      MP1:
      $10
      MP2:
      $2,24
      Hero:
      $1,70
      BU:
      $1,85
      SB:
      $1,80
      UTG+1:
      $2
      BB:
      $5,19

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:club: , K:diamond:
      2 folds, UTG+2 calls $0,10, 2 folds, Hero raises to $0,50, 4 folds, UTG+2 calls $0,40.

Flop: ($1,15) 4:diamond: , 4:club: , 7:diamond: (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $0,80, UTG+2 raises to $1,60, Hero folds.

Final Pot: $3,55

Pytanie: Czy ręka ta została rozegrana prawidłowo po zobaczeniu flopa ? Z działu strategi na pokerstrategy wyczytałem, że trash hand po flopie rozgrywamy w następujący sposób: zagrać 2/3 puli jeżeli przeciwnik nie obstawił, ale z kolei byłem bez pozycji i licytowałem pierwszy więc nie wiem czy zachowałem się prawidłowo.

ps. W jaki sposób wstawiać stacki w miarę przejrzysty sposób ? Chciałbym zamieścić więcej wątpliwych rąk, które rozgrywam, a nie chce szpecić wątków.
      Czy jest jakiś limit rąk, które można wstawić jednorazowo na forum ?
  • 4 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Na flopie w puli jest $1.15, a w stacku zostało ci $1.20. Teoretycznie zagrałeś dobrze, ale różnica jest tak mała, że w tym wypadku mogłeś zagrać all-in jako continuaction bet.
    • Krasu
      Krasu
      Brąz
      na forum od: 10.01.2008 Posty: 3 137
      Jeśli na zakład/podbicie musisz wydać więcej niż 2/3 stacka grasz all-in. Czyli w tym wypadku powinien być all-in na flopie.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Tak jak napisal eclipt, jezeli twoj stack jest w przyblizeniu rowny puli a ty masz tylko jednego oponenta to zagrywasz cb w wysokosci all in!! 2/3 zagrywasz w kazdym innym przypadku!!

co do wstawiania stackow to wszystko ok mozesz wstawiac tak jak to zrobiles, jesli chodzi o ilosc rak to staramy sie w jednym watku wstawiac reke typu JJ i w tedy wstawiasz nawet wiecej niz jeden JJ, unikaj wstawiania w jednym watku rozdan typu JJ,QQ KK trzy rozne rece, zaloz trzy osobne watki w ten sposob w przyszlosci jak ktos bedzie przeglaadal forum latwiej znajdzie interesujaca reke z ktora moze ma problemy.

Jesli chodzi o to ile mozesz otworzyc watkow to nie ma zadnego ograniczenia otwieraj ile chcesz, totalnie sie nie krepuj to naprawde pomaga przy rozwijaniu sie wielu ludzi wrzuca rece po 10 kazdego dnia i nie ma zadnego problemu!!
    • wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Dzięki za pomoc, wieczorem wrzucę kilka problematycznych rąk.