Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wpłaty, wypłaty na Pokerstars

• DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 729
      Mam pytanie. Jaką mam opcję wpłaty teraz na starsy bo nie mogę wpłacić przez skrilla ani przez konto bankowe? Jakie są teraz opcje wypłaty. Czy wypłaty na skrilla będą blokowane po 11 sierpnia?
      Dodam że jestem na terenie Niemiec bo może stąd wynikają jakieś problemy.
  • 110 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 751
      Jeśli chcesz szybko wpłacić to kup paysafecard. Do wypłat są dwie alternatywy ecoPayz - internetowy portfel oraz entropay - virtualna karta visa.
    • maklakiewicz
      maklakiewicz
      Złoto
      na forum od: 20.03.2008 Posty: 1 456
      Jesteś pewien, że oba te sposoby działają w obie strony?
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      Jak założę konto na ecopayz to mogę od razu je doładować i wysłać pieniądze na starsy czy muszę je zweryfikować i jak z wypłatą później? Czy pieniądze będą musiały być zwrócone spowrotem na ecopayz tyle samo co wpłaciłem? Jak mogę wypłacić póżniej pieniądze z ecopayz?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 843
      Napisane przez DeSade2378
      Jak założę konto na ecopayz to mogę od razu je doładować i wysłać pieniądze na starsy czy muszę je zweryfikować i jak z wypłatą później? Czy pieniądze będą musiały być zwrócone spowrotem na ecopayz tyle samo co wpłaciłem? Jak mogę wypłacić póżniej pieniądze z ecopayz?
      IHMO
      Jeżeli zakładasz konta przez ewo to weryfikacja nastąpi tego samego dnia (jeżeli masz gotowe dokumenty: dowód osobisty i potwierdzenie adresu).
      Najlepiej wpłacić poprzez "przelew europejski" w większości banków opłata 5,00 PLN. Nie wiem jak szybko dojdzie. Przeważnie banki podają 1-3 dni robocze.
      Znając politykę PokerStars pewnie wypłata będzie musiała pójść na EcoPayz.
      Z ecoPayz można wypłacić kartą w bankomacie (jeżeli o nią wystąpimy i zdąży dojść fizycznie) lub przelewem na konto - wydaje się tańszą opcją.
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      Jest w ogóle teraz opcja wypłaty z pokerstars na konto bankowe?
    • tigerek73
      tigerek73
      Srebro
      na forum od: 24.09.2007 Posty: 11 347
      Napisane przez DeSade2378
      Jest w ogóle teraz opcja wypłaty z pokerstars na konto bankowe?
      TRUSTLY - poczytaj.
    • darkst
      darkst
      Brąz
      na forum od: 01.11.2012 Posty: 17
      Napisane przez tigerek73
      TRUSTLY - poczytaj.
      Wypłaty nie są możliwe przez Trustly.
    • Mateusz9316
      Mateusz9316
      Brąz
      na forum od: 21.01.2014 Posty: 492
      ja mam problem bo mogę tylko wypłacać na konto bankowe w PL ...
    • Mateusz9316
      Mateusz9316
      Brąz
      na forum od: 21.01.2014 Posty: 492
      Napisane przez darkst
      Napisane przez tigerek73
      TRUSTLY - poczytaj.
      Wypłaty nie są możliwe przez Trustly.
      wtedy jeszcze byly teraz zostalo tylko konto bankowe na to wyglada
    • adikow
      adikow
      Brąz
      na forum od: 27.02.2011 Posty: 1
      No i u mnie opcja waluty tylko EURO
    • darkst
      darkst
      Brąz
      na forum od: 01.11.2012 Posty: 17
      Można już robić wypłaty przez ecoPayz? Napisałem o to też do supportu bo gdzieś tu przeczytałem, że aktualnie są z tym problemy techniczne.
    • Mateuszz89
      Mateuszz89
      Brąz
      na forum od: 18.12.2007 Posty: 306
      Orientuje się ktoś czy da radę na angielskie konto kolegi wypłacić hajs czy muszą być te same dane >?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez darkst
      Można już robić wypłaty przez ecoPayz? Napisałem o to też do supportu bo gdzieś tu przeczytałem, że aktualnie są z tym problemy techniczne.
      Polecam śledzić najnowsze wpisy w tym wątku:
      ecoPayz
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez Mateuszz89
      Orientuje się ktoś czy da radę na angielskie konto kolegi wypłacić hajs czy muszą być te same dane >?
      Możesz spytać supportu ale...
      IHMO żadna firma nie wypłaci na rachunek kogoś innego.
    • Mateuszz89
      Mateuszz89
      Brąz
      na forum od: 18.12.2007 Posty: 306
      To lipa to tylko te virtual visa działa tak ? Sory że męcze ,ale to mój jedyny przychód był także słabo :P
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 751
      Działają już wypłaty przez ecoPayz

ecoPayz
      Napisane przez Azzinoth
      Dobra, rozkimniłem to. Doszedł hajs. Adres musi być identyczny. Co musiałem zrobić:
      1. Zmiana polskich znaków.
      2. Identyczny adres miałem na starsach ulica xx m xx na eco ulica xx/xx zmieniłem na starch(można samemu) na tak jak mam na eco.
      3. Miałem na eco wpisany Region/Discrit na starsach nie (i nie da się wpisać) więc napisałem do eco aby usuneli i skasowali.
      4. Zrobiłem wypłate w nocy , to bez znaczenia dla nich ale moich nerwów już tak i po 6h kasa doszła.

Więc wychodzi, że nasze dane muszą być identyczne tu i tu.
      Większości osób po tych zmianach działają wypłaty.
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 281
      wpłacal ktos kiedys za pomoca paysafecard? jak to wyglada w praktyce, jakie sa prowizje, rozumiem, ze kupuje sie karte o jakiejs okreslonej wielkosci?
    • fruzia
      fruzia
      Brąz
      na forum od: 18.11.2013 Posty: 701
      Napisane przez kNoq001
      wpłacal ktos kiedys za pomoca paysafecard? jak to wyglada w praktyce, jakie sa prowizje, rozumiem, ze kupuje sie karte o jakiejs okreslonej wielkosci?
      jeżeli wpłacasz bezpośrednio na P* to nie ma wogóle prowizji, tyle za ile masz kod tyle ląduje w bankrolu
      kartę kupujesz o określonej wielkości ale możesz założyć konto na ich stronie i jakby kumulować wartości kuponów
      tracisz oczywiście wtedy anonimowość - coś za coś
      ostatnio nawet można do tego konta wyrobić sobie mastercarda
    • RobertByku2
      RobertByku2
      Srebro
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 334
      Napisane przez fruzia
      Napisane przez kNoq001
      jeżeli wpłacasz bezpośrednio na P* to nie ma wogóle prowizji, tyle za ile masz kod tyle ląduje w bankrolu
      kartę kupujesz o określonej wielkości ale możesz założyć konto na ich stronie i jakby kumulować wartości kuponów
      tracisz oczywiście wtedy anonimowość - coś za coś
      ostatnio nawet można do tego konta wyrobić sobie mastercarda
      Wpłacać przez paysafecard można. A jak wygląda z wypłatami przez to samo źródło? Czy w ogóle jest to możliwe? Przyznam, że nie czytałem nigdy nic o paysafecard i mnie to bardzo zainteresowało.