ecoPayz

• Rust888
      Rust888
      Brąz
      na forum od: 18.03.2017 Posty: 104
      Jak zauważył user MeHowek w temacie "Koniec pokera" Stars dodało nową formę płatności - ecoPayz. Jest to portfel z fizyczną kartą, czyli alternatywa dla Skrill/NETELLER. Na papierze wyglądają mega dobrze - dużo lepiej niż właśnie Skrill czy NETELLER.

Może ktoś już miał jakieś doświadczenia z tą firmą?

[treść edytowana]

//Reklamowanie ofert affiliates - DamianLuna
  • 708 odpowiedzi
    • Wpis usunięty

• POgromCa
      POgromCa
      Basic
      na forum od: 04.06.2017 Posty: 130
      .
    • LAPA2000
      LAPA2000
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 583
      Ja widzę 2% za wypłatę kartą, 2,99% za przewalutowanie. Do tego 4% od depozytu na cele związane z hazardem. Dużo gorsze warunki niż na skrillu.
    • salwador
      salwador
      Brąz
      na forum od: 31.08.2014 Posty: 110
      .
    • orb1teq
      orb1teq
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 199
      Ale czy właśnie po takich manewrach ze strony pokerstars ktoś jeszcze ma wątpliwości czy zostaną u nas na rynku ? to przecież widać, że nie chcą oddać polskiego rynku za ch*j. Bardzo dobrze
    • trzasku
      trzasku
      Srebro
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 3 963
      Napisane przez LAPA2000
      Ja widzę 2% za wypłatę kartą, 2,99% za przewalutowanie. Do tego 4% od depozytu na cele związane z hazardem. Dużo gorsze warunki niż na skrillu.
      Akurat depozyt większość regularsów zrobi tylko raz - do aktywacji tej drogi wypłaty. Więc te 4% nie ma chyba znaczenia. Jak natomiast wygądają procenty wypłaty za pomocą kartą i za przewalutowanie u Skrilla?
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      Porównanie kilku najistotniejszych opłat:
      Przewalutowanie: 2,99% (eco) vs 2,49% (Skrill)
      Wypłata: 2% (eco) vs 1,75% (Skrill)
      P2P: darmowe (eco) vs 1,9% do 20 EUR (Skrill)
      Karta: darmowa (eco) vs 10 EUR (Skrill)
      Limit wypłat kartą: 1500 EUR (eco) vs 250 EUR (Skrill)

Do tego 3 darmowe konta walutowe (EUR, USD, GBP) z kartami. Każda z limitem 1500 EUR.

Te 4% to jest opłata w przypadku depozytu kartą. Normalny depozyt jest darmowy (ostatni wiersz).

Tak więc chyba jednak znacznie lepsza oferta, biorąc pod uwagę, że by korzystać ze Skrilla trzeba użyć entropay. W totalu wychodzi 4,99% za wypłatę (eco) vs 8,09% (Skrill + entro).

Szczegółowe porównanie.

• kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 097
      Napisane przez Rust888
      Natomiast ecoPayz to jest portfel z fizyczną kartą, który bije na głowę Skrilla/NETELLERA we wszystkim. ecoPayz ma dużo mniejsze opłaty za przewalutowanie od Skrill/NETELLER, dużo wyższe limity, 3 darmowe konta walutowe (EUR, USD, GBP), a do każdego konta darmowa karta z limitem 1500 EUR na dzień. Problem w tym, że nie jest zintegrowany z żadnym interesującym roomem, niestety.

Poniżej porównanie ecoPayz vs Skrill.
      https://www.ewallet-optimizer.com/ecopayz/ecopayz-vs-skrill/

Oczywiście, porównuję ecoPayz Gold vs Skrill non-vip, ale to dlatego, że ecoPayz Gold ma się z automatu jak się założy przez ten ewallet-optimizer.
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Basic
      na forum od: 28.07.2017 Posty: 25
      Fajnie to wygląda , dzięki za informacje
    • pablosc
      pablosc
      Brąz
      na forum od: 23.04.2008 Posty: 55
      Cześć wysłałem zaproszenie.
    • LAPA2000
      LAPA2000
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 583
      Opłata za przewalutowanie w ecopayz podczas wypłaty kartą wynosi 2,99%, tak jak napisałem. Te 1,49% o których pisałeś to tylko w przypadku przelewów pomiędzy użytkownikami. Poza tym, co to w ogóle za porównanie, VIP vs non-VIP? Każdy zawodowy pokerzysta ma przynajmniej bronza na skrillu, bo to nie jest nic trudnego do zdobycia, także takie porównania nijak mają się do rzeczywistości.
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      Faktycznie dla operacji z użyciem kartą opłata za przewalutowanie jest 2,99%. Już poprawiłem. No, ale wciąż wychodzi lepiej niż Skrill. Nie mówiąc o tym, że w przypadku Skrill/NETELLER na ten moment trzeba użyć Entropay i zabulić kolejne procenty.

Nie wiem, co ma każdy zawodowy pokerzysta, a czego nie ma i nie rozumiem jakie to ma znacznie. Tu nie ma tylko zawodowych pokerzystów z kontami VIP, a głównie są niezawodowi bez takich kont. Porównanie jest jak najbardziej ok, bo ecoPayz Gold można mieć z automatu, a w przypadku Skrilla z automatu ma się standardowe konto.

Bez sensu to byłoby właśnie porównywanie ecoPayz non-VIP vs Skrill non-VIP w takiej sytuacji.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 270
      No wlasnie a propo golda od partnera - cos za ladnie to wyglada. Pewnie dziala to tak ze dostaja jakas czesc z prowizji a jesli nie to czy pobieraja oni jakies oplaty ? Obawiam sie troche tego ewallet optimizer...
    • trinec
      trinec
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 2 111
      .
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      Napisane przez oceter
      No wlasnie a propo golda od partnera - cos za ladnie to wyglada. Pewnie dziala to tak ze dostaja jakas czesc z prowizji a jesli nie to czy pobieraja oni jakies oplaty ? Obawiam sie troche tego ewallet optimizer...
      No, na pewno pobierają część prowizji albo mają inny deal.

Poniżej recenzje. Nawet na tym trustpilot, gdzie Skrill ma 1.5/10, mają dobre. Do tego są partnerem Skrilla i NETELLER od 7 lat, więc dla mnie spoko.
      https://www.facebook.com/pg/eWalletOptimizer/reviews/
      https://www.trustpilot.com/review/ewallet-optimizer.com

Podsumowując, z tego co wyliczyłem w wątku o entro wyszło, że pobierają 3,85% za wypłaty. Do tego Skrill 4,24%, czyli w totalu 8,09%. Masakra. W przypadku ecoPayz to jest 4,99%, więc dużo lepiej, choć nie tak dobrze jak myślałem z początku.
    • kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 097
      Napisane przez LAPA2000
      Te 1,49% o których pisałeś to tylko w przypadku przelewów pomiędzy użytkownikami.
      Ile kosztują przelewy pomiędzy użytkownikami? Jeśli darmowe to da się ominąć przewalutowanie 2,99%. Brat czy siostra chętnie pomogą, przelew USD->PLN pomiędzy kontami i już przy bankomacie bez przewalutowania :f_cool:
    • StayTune
      StayTune
      Basic
      na forum od: 20.07.2017 Posty: 17
      mała różnica procentowa
    • Rust888
      Rust888
      Brąz
      Napisane przez LAPA2000
      Opłata za przewalutowanie w ecopayz podczas wypłaty kartą wynosi 2,99%, tak jak napisałem. Te 1,49% o których pisałeś to tylko w przypadku przelewów pomiędzy użytkownikami. Poza tym, co to w ogóle za porównanie, VIP vs non-VIP? Każdy zawodowy pokerzysta ma przynajmniej bronza na skrillu, bo to nie jest nic trudnego do zdobycia, także takie porównania nijak mają się do rzeczywistości.
      BTW Porównanie kont non-VIP wygląda tak samo dla wypłat kartą, czyli 4,99% (eco) vs 5,74% (Skrill):
      Przewalutowanie: 2,99% (eco) vs 3,99% (Skrill)
      Wypłata: 2% (eco) vs 1,75% (Skrill)

Ponadto:
      Limity: 750 EUR (eco) vs 250 EUR (Skrill)
      Waluty: 3 (eco) vs 1 (Skrill)
      Darmowa karta (eco) vs 10 EUR za kartę (Skrill)

Tak więc nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz, że Skrill ma lepsze warunki. Do tego w przypadku ecoPayz możesz od razu założyć konto Gold i mieć jeszcze lepsze warunki.

Myślę, że nawet osoby, które mają na Skrill wysoki poziom VIP, to wyjdą lepiej z ecoPayz (oczywiście, biorąc pod uwagę prowizje Entropay).
    • trinec
      trinec
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 2 111
      Napisane przez kamil13151
      Napisane przez LAPA2000
      Te 1,49% o których pisałeś to tylko w przypadku przelewów pomiędzy użytkownikami.
      Ile kosztują przelewy pomiędzy użytkownikami? Jeśli darmowe to da się ominąć przewalutowanie 2,99%. Brat czy siostra chętnie pomogą, przelew USD->PLN pomiędzy kontami i już przy bankomacie bez przewalutowania :f_cool:
      a przelew USD->PLN chcesz wykonać w amerykańskich złotówkach czy polskich dolarach?