Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Treningi live z rusher88

• rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 148
      Cześć!

Obecnie nieco zmieniamy formę treningów - w najbliższym czasie, postawimy bardziej, na analizę materiałów w postaci nagrań video, czy konkretnych rąk, a wszelkie potrzebne informacje, będę umieszczał w tym temacie. Oczywiście, możecie proponować tematykę, która może zostać omówiona przy okazji danego treningu.

Postaram się też zebrać kilka ciekawszych kursów i wrzucić tutaj linki do nich, szczególnie, jeśli będą mogły być pomocne podczas konkretnych spotkań.
  • 25 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Najbliższe spotkanie wypada 31.07, o godzinie 19:00.

Omówimy na nim video z NL10 SH zoom. Bohaterem będzie osoba grająca regularnie te stawki, jednak na innych roomach - na P* na tym limicie są to jedne z pierwszych rozdań, więc szczególnie zapraszam osoby, które przeniosły się na tą odmianę/room, oraz osoby, które zamierzają przejść z NL5, własnie na ten limit.

Sesja może być o tyle interesująca, że zarówno Hero, jak i przeciwnicy nie posiadają zbyt wiele informacji na siebie, więc dużą rolę odegrają podstawy strategii i umiejętności wykorzystywania dostępnych, szczątkowych informacji.
    • Wpis usunięty

• Adizg1990
      Adizg1990
      Brąz
      na forum od: 02.12.2009 Posty: 51
      Czesc!

Chcialbym zapropnowac tematyke na nastepne spotkanie. Wiem, ze temat byl juz walkowany nieraz ale poki nikt nic nie proponuje sam wyjde z inicjatywa. Jezeli nie masz nic przeciwko to fajnie byloby doszkolic sie w temacie obrony Big blinda vs konkretne pozycje, a szczegolnie vs utg i mp. Fajnie byloby zachaczyc o temat cold calla z buttona jezeli czas na to pozwoli. Nie sugeruje tutaj konkretnej formy treningu. Niby podstawy ale wydaje mi sie, ze trzeba je szlifowac bo z tego co widze na mikro nie tylko ja mam problemy z tym zagadnieniem.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Napisane przez Adizg1990
      Czesc!

Chcialbym zapropnowac tematyke na nastepne spotkanie. Wiem, ze temat byl juz walkowany nieraz ale poki nikt nic nie proponuje sam wyjde z inicjatywa. Jezeli nie masz nic przeciwko to fajnie byloby doszkolic sie w temacie obrony Big blinda vs konkretne pozycje, a szczegolnie vs utg i mp. Fajnie byloby zachaczyc o temat cold calla z buttona jezeli czas na to pozwoli. Nie sugeruje tutaj konkretnej formy treningu. Niby podstawy ale wydaje mi sie, ze trzeba je szlifowac bo z tego co widze na mikro nie tylko ja mam problemy z tym zagadnieniem.

Rozbiję to na kilka spotkań, jako wstęp do treningów, ale część tego co zaproponowałeś, jak najbardziej da się zrobić :)

Dziś skupię się głównie na zakresie defendu BB vs EP & MP. Postaram się to przedstawić w taki sposób, żeby i początkujące osoby dostały coś w stylu "gotowca", oraz żeby te bardziej zaawansowane, zrozumiały mechanizm, który działa podczas tej obrony.

Słyszymy się o 19:00!
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej!

Dziś głównym zajęciem na treningu, będzie analiza bazy, dokładniej zobaczymy bazę z NL2-NL10 Zoom gracza b/e.
      Poszukamy powodów, przez które nasz Hero ma problem z wyjściem z tych limitów, przyglądniemy się jego statystykom, oraz poszczególnym rozdaniom.

Ponad to, będziecie mogli zapoznać się z co najmniej kilkoma ciekawymi tipsami, w kwestiach analizy bazy w programie HM2.

Dodatkowo na treningu poruszę takie kwestie jak:
      - realizacja equity
      - EV naszego zagrania
      - dostosowanie gry do limitu

Zapraszam serdecznie o 19:00 na TwitchTV!
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej!

Przypominam o możliwości wystąpienia na treningu jako gość (z nagraniem video), lub po prostu o możliwości nadesłania video do analizy.

Stawki: micro
      Długość nagrania: 30-40min
      Format: Avi/mp4
      Jakość pozwalająca na komfort oglądania.

Zainteresowane osoby, zapraszam do kontaktu pm, lub (preferowany) skype: error403_
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 2 046
      Poszlo priv
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej!

Dziś zapraszam wszystkich na godzinę 18:00.

Gościem na treningu będzie @retrograde87, którego video przeanalizujemy wspólnie.

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym treningiem, lub chcesz, aby Twoje wideo zostało poddane analizie, skontaktuj się ze mną (poniżej parametry nagrania).

Stawki: micro
      Długość nagrania: 30-40min
      Format: Avi/mp4
      Jakość pozwalająca na komfort oglądania.
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 675
      Zgłaszam się na ochotnika na następny trening! Będę przez cały tydzień nagrywał moje sesje z NL25 SH regulars na PokerStars i wybiorę 40 minut napakowanych największą akcją i spazzami, będzie ciekawie :sifflote:
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej!

Zapraszam dziś o 18:00 na analizę sesji nagranej przez trzaska. Mamy NL25, regularne stoły i ciekawą akcje.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej, wiem, że miałem podrzucić wieczorem link do wideo/serii, ale na ten moment dalej nie wiem dokładnie, które to było video :facepalm:

W takim razie zrobię trochę inaczej. Wyszło na treningu kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas analizy/gry. Spróbuję podrzucić kilka filmów, które uderzają w te konkretne miejsca. Postaram się wybrać PL/ENG max gold status.
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 675
      Byłoby mega z tymi materiałami i jeszcze raz dzięki za trening :f_drink:
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Niestety, część materiałów o których wspominałem, znalazłem w plat+, być może po prostu nie trafiłem na te filmy, które miałem na myśli na treningu, albo po prostu nie pamiętałem statusów.

W walce z ogólną pasywnością, polecam serię filmów:

https://pl.pokerstrategy.com/video/?query=Red+line+rampage&content_type=0&game_type=0&table_size=0&language%5B%5D=en&language%5B%5D=pl&submit=Szukaj

Co prawda materiał tworzony w 2015 roku, ale w wielu aspektach bardzo aktualny, szczególnie, kiedy chcemy poprawić pewne leaki, lub nauczyć się lepiej wykorzystywać słabe punkty przeciwników.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Cześć!

Dziś mamy NL10 zoom. Ostatnio były dwa razy zwykłe stoliki, więc tym razem zobaczymy grę na tych szybszych stołach.

Słyszymy się o 18:00!
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Cześć!

Przypominam o możliwości:

a) przesłania wideo do analizy
      - stawki NL5 - NL25 (NL2 też może być, przy czym wyższe stawki będą miały pierwszeństwo)
      - długość około 30-35min
      - Avi lub MP4, bez głosu
      - jeśli nie wiesz jak ukryć nick/itp. a chcesz to zrobić - skontaktuj się ze mną

b) przesłania wideo (tu jak wyżej), oraz wystąpienia na treningu razem ze mną - wspólna analiza materiału.

Pisać tutaj/PM lub na skype: error403_
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Siema!

Dziś mała zmiana formuły treningu, ponieważ zaatakujemy temat donkbetów. W związku z tym, że temat zostanie poruszony od podstaw, przygotuję najpierw małą prezentację, połączoną z pracą w equilabie, aby następie przejść do omówienia rozdań w HM2.
      Przy okazji zostanie lekko poruszony temat check/call i check/raise.

Zapraszam o 18:00!
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      Dzisiejszy trening przełożymy na inny dzień. Po sylwestrze raczej duża część z was może mieć problemy z koncentracja.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Witam!

Zapraszam dziś o 18:00 na analizę bazy micro FR!
      Oczywiście zapraszam nie tylko graczy FR, ale również osoby grające 6max, ponieważ rzeczy omawiane na treningu będą dotyczyły ogólnej dynamiki gry.
      Trening również przyda się wszystkim osobom, które zastanawiają się nad zmianą 9max na 6max (lub odwrotnie), czy też ze zwykłych stolików na zooma.

Do usłyszenia na streamie!
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Hej!

Dziś na treningu zajmujemy się budowaniem zakresu raise & check/raise jako cold caller. Z tego powodu, jeśli masz jakieś ciekawe rozdanie, w którym stosowałeś to zagranie, lub nie jesteś pewny, czy powinieneś był je zagrać, zapraszam do wrzuceniach ich do tego wątku.

Do usłyszenia o 18:00!
    • 1
    • 2