Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Challenge sierpniowy - zarobić 1000$ na 3/7$ spin&go

• spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      na forum od: 28.07.2017 Posty: 25
      Siema. Moim celem w sierpniu będzie zarobienie 1000$ grając spiny na PS. Wliczam w to te marne $ z rakeback , skrzynki otworze dopiero ostatniego dnia sierpnia. Zobaczymy co z tego wyjdzie . Na co dzień pracuję na 1/2 etatu + to co uda się zarobić z pokera. Mam nadzieję że ktoś będzie śledził postępy.
      Postaram się robić updaty co 1-2 dni , będę chciał ugrać ok 3000 gier.
  • 26 odpowiedzi
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      Cześć. Jednak rozpocznę już dziś poniedziałek jest do tego dobrym dniem. Postaram się wrzucić wynik wieczorem.
    • EmGi3City
      EmGi3City
      Brąz
      na forum od: 18.12.2016 Posty: 12
      Powodzenia!:f_thumbsup:
    • Luffyy213
      Luffyy213
      Brąz
      na forum od: 12.11.2011 Posty: 154
      Powodzenia, będę śledził :)
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      No to pierwszy dzień za mną;)
      trafiłem x10 ale przegrana + dziś w ogóle słabo wchodziły większe mnożniki. Oby utrzymać takie volume 6x w tygodniu a będzie dobrze:

https://scr.hu/JAp91B

Cel 30/1000
    • salwador
      salwador
      Brąz
      na forum od: 31.08.2014 Posty: 116
      Jak duża różnica jest między 3 i 7?mając około 80cev na 3 dam sobie tam radę? powodzenia w wyzwaniu :)
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      Powinieneś dać radę , kwestia tylko czy będzie Ci się to opłacało. Jeśli na 3 na większej próbce masz ok 80 to pewnie na 7$ będziesz miał ok 55-60 . Również życzę powodzenia.
    • Blackfeniks
      Blackfeniks
      Złoto
      na forum od: 27.07.2010 Posty: 30
      mam pytanko, jak wy osiągacie takie CEV na 3 oraz 7? obecnie zmagam się z 1 ale moje CEV to 60 a chciałbym poprawić swoją grę. Skąd bierzecie materiały do nauki? Prosiłbym o pomoc bo chciałbym się piąć na stawkach w spinandgo ale mam problem ze znalezieniem dobrych materiałów do nauki gry. no i oczywiście powodzenia w challengu :D
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      #blackfeniks ja korzystałem z uprzejmości kolegi który dał mi kilkanaście godzin priv treningów. On gra dla jednej ze stajni na poziomie 30/60$. Uważam że nie ma dobrych materiałów po za tymi w stajniach.

Dziś kolejny smutny dzień dla nas . Skrill zamyka się na PS , założyłem już konto na entropay czekam na weryfikację . Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce. Gram niskie stawki więc dla mnie te klika % jakie będę musiał dodatkowo oddać to sporo więc muszę to wszystko przemyśleć i ewentualnie przenieść się na party. Grałem tam już trochę na 3$ , poziom podobny ale gierki bardziej variance ze względu na strukturę.

Dziś szalony dzień trafiłem 3x 10x i wszystkie przegrałem , szkoda bo mógłby być naprawdę świetny dzień pod względem $.

https://scr.hu/RXLMlm

Cel : 120$/1000$
    • Wpis usunięty

• Redwinee
      Redwinee
      Brąz
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 320
      Będę śledził, powodzenia :f_drink:
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      #Corrist233 gram 3 stoły i wrzucam 4-ty jeśli na którymś z pozostałych mam już blindy 30/60
    • salwador
      salwador
      Brąz
      na forum od: 31.08.2014 Posty: 116
      Zazdroszczę wam tej umiejętności multitablingu.. Ja 2 stoly gram i już się zaczynam gubic. Masz może jakieś porady jak to zmienić? :D
    • Wpis usunięty

• spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      Zaczynałem od dwóch stołów i dorzuciłem trzeci kiedy czułem że nie gubię akcji. Wiem że są osoby które spokojnie grają 4+ stołów ale dla mnie jest to już zbyt wiele, nawet na tak niskich stawkach. Być może było mi troszkę łatwiej ponieważ na spiny przeszedłem z odmiany zoom gdzie również grałem 3-4 stoły.
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      Dzisiaj volume mniejsze ale miałem też sprawy poza pokerowe. Jak już zdążyłem się przyzwyczaić znów przegrałem x10 , mam nadzieję że jak zaczną wpadać x25 to los się uśmiechnie. I tak nie mam co narzekać bo wygrałem już w tym roku x100 i x200.

https://scr.hu/8R3mn2

Chciałbym wklejać bezpośrednio scrren na forum ale coś nie mogę tego zrobić. Robię zrzut wrzucam na SHU później daje ten obrazek wklejam link i nic, może ktoś mi podpowie wyglądało by to dużo czytelniej. Dziś mała niespodzianka w jednej ze skrzyń znalazłem 500SC , mam też zasadę że gram dealjackpot kiedy przekracza 50k który również na koniec miesiąca podliczę i wrzucę tu podsumowanie.

Cel 171$/1000$

• jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 347
      Przeciągnij obrazek bezpośrednio na pole w którym wpisujesz tekst wtedy będzie widoczny od razu bez konieczności klikania w link.
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 360
      Napisane przez jejeejej
      Przeciągnij obrazek bezpośrednio na pole w którym wpisujesz tekst wtedy będzie widoczny od razu bez konieczności klikania w link.
      + z tego co wiem musisz mieć co najmniej brązowy status
    • spingogrinder
      spingogrinder
      Brąz
      Dzięki . chyba właśnie ten status jest kluczem. Założę w wolnej chwili jakieś konto na krzaku i zrobię ten bronze. Dziękuję.
    • MarseliusMS
      MarseliusMS
      Brąz
      na forum od: 17.04.2009 Posty: 2 972
      Ogromny plus za set Armina ;)
    • 1
    • 2