CHALLENGE - WALKA ZE ZŁYMI NAWYKAMI

• xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 663
      Hej,

Zakładam ten wątek bo uważam że gram zbyt results oriented i nie jestem wystarczająco skupiony podczas gry. Rozpoczynam następujący challenge:

:spade: Ograniczenie liczby z stołów z 7-8 do max 5
        :spade: Patrzenie w Cashiera raz w tygododniu
        :spade: Zejście na nl25
        :spade: Rozegranie min. 8k rąk tygodniowo

Co tydzień w poniedziałek będę wrzucać update z ilością rozegranych rąk + $$ . Challenge rozpoczynam w dniu dzisiejszym i potrwa on do 1 września.

Pozdro! :)
  • 4 odpowiedzi
    • mbryla89
      mbryla89
      Srebro
      na forum od: 26.03.2017 Posty: 7
      Powodzenia!:f_drink: :f_thumbsup:
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 028
      Jak sie uda to kozak.
    • xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      Hej,
      Pora na update! Jeśli chodzi o ograniczenie ilości stołów - świetnie się gra na 5 stolach choć na początku tak dosyć dziwnie i musiałem się dopiero przyzwyczaić bo na starcie glupoty robilem. Czuje ze jestem bardziej świadomy gry i moja rozkmina jest lepsza. Wcześniej tylko klikałem. A jesli chodzi o volume to jednak jest ciezej niz mi sie wydawalo. Pracuje na codzien wiec czasu brak :f_cry: Nie patrzenie w cashiera rowniez wszystkim polecam. Mi sie udalo! chyba pierwszy tydzień ever bez patrzenia:D

Na Przyszly tydzien mala zmiana - Bede mieszac nl25 z nl50 bo wtedy mam wiekszy wybor stolow ;)

a tu obiecany wykresik :)
    • xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      Siemka!
      Czas podsumować kolejny tydzień. Choc wyniki przyzwoite to z gry jestem średnio zadowolony. Miałem kilka sesji "klikanych" bo moje skupienie podczas gry było bardzo słabe. Jeśli macie jakies porady jak polepszyć skupienie to chetnie przyjme ;) W kolejnym tygodniu będzie trochę więcej grania bo wziąłem urlop, tak więc tydzień nauki i grindu!

Wykresik:

Pozdro!