Entropay

• 134 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 556
      Pozwolę sobie zacytować

Koniec Pokera? (PL)
      Napisane przez Rust888
      Napisane przez koval21
      Z tego co prześledziłem to TEORETYCZNIE jest też taka możliwość w przypadku Netellera. No właśnie trzeba by to sprawdzić w praktyce....może posiada ktoś z Was konto na Entropay i mógłby zweryfikować to w praktyce?
      Założyłem konto na entropay (imię, nazwisko, mail - wsio), wygenerowałem wirtualną kartę VISA i na próbę załadowałem tę kartę $25 kartą płatniczą.
      * pobrało 103,27 PLN
      * w tym zapłaciłem $1,23 prowizji (4,95%), ale jak się wpłaca przelewem to jest niższa opłata (1,95%)
      * depozyt na PS instant bez żadnych problemów
      * w opcjach wypłaty pojawiła się VISA (ta wirtualna od entropay)
      * zleciłem $100 do wypłaty (minimalna kwota)
      * chwilę była w "pending withdrawals", ale już poszła

Teraz czekam aż kasa będzie na entropay i wtedy spróbuję wpłacić na Skrill lub Neteller.
      Koniec Pokera? (PL)
      Napisane przez Rust888
      Napisane przez Rust888
      Wisi. Już Jakieś 30 godzin.

Zleciłem wypłatę o 15:31, a o 15:35 dostałem od Stars wiadomość, że kasa zasiliła moje konto VISA. Tylko, że kasy na entro jak nie było, tak nie ma. Może standard, może coś jest nie tak. Napisałem już do Stars. Jak jutro nie będzie, to jeszcze napiszę do entro.
      Kasa trafiła na entropay o 19:18, czyli trwało to 51 godzin i 47 minut, odkąd Stars puściło wypłatę . Tak sobie. Z wypłaconych $100 dotarło $98,05, czyli poszła maksymalna opłata 1,95%. Później przelałem na NETELLER. Bez problemu, kasa automatycznie na koncie, opłata 1,9%. Musiałem zaznaczyć czy pieniądze będa przeznaczone na cele hazardowe czy nie. Wybrałem, że tak. Czyli działa, ale w totalu wychodzi extra 3,85%.

Pozostaje mieć nadzieje, że NETELLER/Skrill nie będą blokowały przelewów od i do Stars, bo inaczej będzie nas to trochę kosztowało. :)
      Abyś nie musiał szukać :profit: .
    • oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 271
      Dzieki
    • vandervelde12
      vandervelde12
      Brąz
      na forum od: 20.09.2011 Posty: 447
      Jest możliwość wypłacenia z Entropay na Skrill? Można zasilić Entropay przez skrill (kartą skrilla?), czy tylko kartą z banku? Czy ktoś próbował wypłacić na Entropay na Unibecie po uprzednim zasileniu konta?
    • vandervelde12
      vandervelde12
      Brąz
      na forum od: 20.09.2011 Posty: 447
      Ten artykuł trochę rozjaśnia sprawę.
      http://www.surebety.pl/artykul/entropay
      Płatności kartą 2% za przewalutowanie + pewnie jakiś dupny kurs. Pewnie na 100zl z 5 leci w kosmos. Jednak póki co widzę trzeba będzie się z nimi przemęczyć póki Skrill nie otrzeźwieje. Niezła jest akcja, że za zamknięcie konta opłata 3e.

Ktoś może podać jakie są dokładne liczby, ile się traci na przewalutowaniach/opłatach za płatnośc kartą? Pod Unibet najlepiej w jakiej walucie założyć konto?
    • above20yea
      above20yea
      Brąz
      na forum od: 26.06.2009 Posty: 56
      Na unibet wplacisz za pomoca entrpay, ale juz z wyplata bedziesz miec problem.
    • Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 85
      Założyłem konto na entropay i teraz jak mniemam muszę je zweryfikować wykonując przelew na mój portfel. Chcąc zlecić doładowanie konta nie za bardzo wiem co wpisać robiąc przelew z mojego banku. Do zrobienia tego przelewu dostaje takie informacje jak:

Account Holder
      Bank Name
      Bank City or Town
      Account Number
      SWIFT
      IBAN
      Account Currency
      Reference Number

Co z tego wpisać w tytule przelewu by zaksięgowało transakcje na moim wirtualnym portfelu? Reference number czy Account holder?
      Reszta jest dla mnie zrozumiała
      Do tego nie wiem gdzie wpisać numer SWIFT przy przelewie z wbk na numer zagraniczny
    • allegroman15
      allegroman15
      Brąz
      na forum od: 21.04.2008 Posty: 52
      ktos sie orientuje jak wygalda wyplata z entropay?
    • krybis80
      krybis80
      Brąz
      na forum od: 27.07.2010 Posty: 112
      Możesz wypłacić np. poprzez wpłatę kartą na konto Skrill/Neteller. W tym celu użyj wpłaty za pośrednictwem VISA i podaj dane karty Entropay na której masz €.

Info o Entropay jest na surebety.pl oraz na 'pokerprzerwa.net' :)
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 369
      Hej jak wpłacić na to za pomocą skrilla? Trzeba dać "top up card" > "add new credit/debet card" > i wpisać numer karty mastercard skrilla ? Start month/start year zostawić puste a wklepać tylko date ważności karty ?

czy jednak tak się tworzy dopiero ta wirtualna karta entro ?
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      na forum od: 25.08.2015 Posty: 2 293
      Napisane przez klz03
      Hej jak wpłacić na to za pomocą skrilla? Trzeba dać "top up card" > "add new credit/debet card" > i wpisać numer karty mastercard skrilla ? Start month/start year zostawić puste a wklepać tylko date ważności karty ?
      Dokładnie tak jak napisałeś.
    • Ar3cki
      Ar3cki
      Brąz
      na forum od: 25.08.2015 Posty: 2 293
      Jak zrobisz depozyt to wtedy powstanie wirtualna karta.
    • klz03
      klz03
      Black
      na forum od: 20.06.2009 Posty: 6 369
      No okej zrobiłem tak i teraz trzeba przejść weryfikacje. Wysłali mi 1$ na karte mastercard ze skrill i tam w tytule wpłaty będzie kod do przepisania na stronie entropay. Wszystko dobrze zakumałem? Ile taka weryfikacja może trwać? Zaznaczyłem podczas zakładania konta entro że będzie w dolarach.
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 212
      Napisane przez klz03
      No okej zrobiłem tak i teraz trzeba przejść weryfikacje. Wysłali mi 1$ na karte mastercard ze skrill i tam w tytule wpłaty będzie kod do przepisania na stronie entropay. Wszystko dobrze zakumałem? Ile taka weryfikacja może trwać? Zaznaczyłem podczas zakładania konta entro że będzie w dolarach.
      Gdy skrill zaksięguje transakcję (po 2-3 dniach) to kod będzie w szczegółach transakcji, wpisujesz go tam na entropay i gotowe
    • Lujan87
      Lujan87
      Brąz
      na forum od: 07.07.2009 Posty: 155
      Podczas próby kliknięcia "create account" wyskakuje błąd przy nazwisku: "please enter a valid value".

Jakiś pomysł ?:)
    • iqnorant
      iqnorant
      Brąz
      na forum od: 04.02.2010 Posty: 558
      czasem tak bywa, jeśli w nazwisku jest jakiś polski znaczek (ążźćęśółń)
    • Lujan87
      Lujan87
      Brąz
      na forum od: 07.07.2009 Posty: 155
      Dokładnie, to był problem :facepalm: .
    • Wojtalenko
      Wojtalenko
      Brąz
      na forum od: 09.06.2010 Posty: 682
      Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Ta weryfikacja polega na tym ze na skrillu mi przyjdzie ten dolar i tam bedzie jakis nr podany tak ?
    • Egiza1985
      Egiza1985
      Brąz
      na forum od: 22.01.2013 Posty: 85
      Napisane przez klz03

Tam trzeba podać numer karty kredytowej lub debetowej ja przynajmniej posiadam kartę prepaid skrill czy ona zadziała jak debetowa?
    • narratorukryty
      narratorukryty
      Brąz
      na forum od: 25.04.2017 Posty: 7
      A jak wpłacić z Netellera nie mając karty? Niedawno założyłem konto ale nie zamówiłem jeszcze żadnej karty.

Edit: ok widzę możliwość doładowania na portfel. tylko trzeba wybrać lokalizację banku, czyli co wyspa man?