Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

1300 $ maksymalnie w 10 dni -> cel, nowy laptop.

• mariusz0091
      mariusz0091
      Brąz
      na forum od: 07.12.2011 Posty: 234
      Mam świadomość, że nie powinienem w pokerze zakładać celu finansowego w określonym terminie, aczkolwiek ma mi to posłużyć do motywacji i wierze, że to zrobię. Potrzebuję nowy sprzęt, bo obecny najlepsze lata ma już dawno za sobą.

Będę grał nl 100/ nl 50
  • 16 odpowiedzi
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 671
      Oby się udało :f_drink:
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 519
      GLGL, moze być ciekawie ;)
    • mariusz0091
      mariusz0091
      Brąz
      Start hmm... ciekawy

• xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 677
      Napisane przez mariusz0091
      Start hmm... ciekawy

W Mediamarkt mają teraz ofertę 50 RAT 0%. :milord:
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 117
      Nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz :coolface:
    • mariusz0091
      mariusz0091
      Brąz
      Sesja 2

• przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 309
      dodaj minusa na początku nazwy tematu i już jesteś blisko celu :coolface:
    • Kodzien
      Kodzien
      Brąz
      na forum od: 08.11.2008 Posty: 170
      Z góry założyłeś sobie cel, na który nie masz wpływu. Arbitralnie chcesz osiągnąć te 1300$ zapominając, że w tak krótkim okresie czasu jest zbyt wiele zmiennych i to, że wygrasz/przegrasz ileś tam buy-inów w te 10 dni, nie oznacza wcale, że grasz dobrze, czy też, że grasz źle. Pamiętaj, że wpływasz tylko na długoterminowe wyniki gry! A najgorzej jak nie osiągniesz tego celu. To jakie wnioski wyciągniesz na przyszłość? Pozostanie tylko rozczarowanie i frustracja, że Ci się nie udało.

Podejmowanie dobrych decyzji przy stole jest ważniejsze niż robienie kasy. A jak masz z góry założony finansowy cel, to podejmowane decyzje mogą nie być najlepsze (brakuje mi 200 $ do założonego celu, sprawdzę tego drawa, wiem, że się nie opłaca, ale może dojdzie itp).

Podejmuj jak najlepsze decyzje, nie patrz na wynik finansowy (bo to oczywiste, że czasem podejmując dobre decyzję możemy przegrać) a długoterminowa poprawna gra pozwoli Ci na zakup lapka :)

pozdro
    • xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 677
      Napisane przez Kodzien
      Z góry założyłeś sobie cel, na który nie masz wpływu. Arbitralnie chcesz osiągnąć te 1300$ zapominając, że w tak krótkim okresie czasu jest zbyt wiele zmiennych i to, że wygrasz/przegrasz ileś tam buy-inów w te 10 dni, nie oznacza wcale, że grasz dobrze, czy też, że grasz źle. Pamiętaj, że wpływasz tylko na długoterminowe wyniki gry! A najgorzej jak nie osiągniesz tego celu. To jakie wnioski wyciągniesz na przyszłość? Pozostanie tylko rozczarowanie i frustracja, że Ci się nie udało.

Podejmowanie dobrych decyzji przy stole jest ważniejsze niż robienie kasy. A jak masz z góry założony finansowy cel, to podejmowane decyzje mogą nie być najlepsze (brakuje mi 200 $ do założonego celu, sprawdzę tego drawa, wiem, że się nie opłaca, ale może dojdzie itp).

Podejmuj jak najlepsze decyzje, nie patrz na wynik finansowy (bo to oczywiste, że czasem podejmując dobre decyzję możemy przegrać) a długoterminowa poprawna gra pozwoli Ci na zakup lapka :)

pozdro
      Panie, napisałeś to tak jakby gość "regował" nl2 i chciał do końca tygodnia wygrać 30$ i wypłata a później hulaj dusza piekła nie ma przez weekend. Autor posta reguje nl100 więc na tym etapie na pewno już sobie zdaje sprawę co to jest bycie results oriented :) Rada sama w sobie jest wporządku ale tyczy sie raczej graczy z niższych stawek.:f_drink:

Tak nawiasem, to znam takiego gościa co też jest results oriented. Mówią na niego Victor i ma bloga " milion w 3lata" myśle że jego też trzeba uświadomić że takie nastawianie na wyniki to droga do nikąd!!! :truestory:
    • Kodzien
      Kodzien
      Brąz
      na forum od: 08.11.2008 Posty: 170
      Dążenie do celu na który nie ma się wpływu jest według mnie bez sensu, niezależnie od stawek na których się gra. Mariusz pisze, że wierzy w to, że mu się uda. Wiara czyni cuda niby, ale nie będzie miała wpływu na to, że przez 10 dni żadna sesja być może nie będzie na plus. I co wtedy, jakie wnioski z wyzwania? Wtopione dwa laptopy i złość, że flipy nie powchodziły?
    • alofo132
      alofo132
      Brąz
      na forum od: 28.12.2010 Posty: 142
      Napisane przez xSniFF
      Napisane przez Kodzien

pozdro

Autor posta reguje nl100 więc na tym etapie na pewno już sobie zdaje sprawę co to jest bycie results oriented :)
      przegladajac jednego bloga tutaj nie bylbym tego taki pewien :D :yaoming:
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 183
      mama bierze chwilowke na lapka dla syna a ten mnozy ... :) mogloby tak byc. nie mowie ze jest :)
    • Sosen91
      Sosen91
      Srebro
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 2 117
      Powodzonka Mariusz !;)

Grywalismy ze soba sporo na FF100 i chyba tez na zwyklych 200 sie widywalismy !:)

btw. Jaki laptop sie marzy ? Ja ostatnio potrzebowałem przenosnego na wyjazd do Tajlandi i ciezko mi było sie zdecydowac na jakiegos konkretnego ze znanych marek. Wybór padl na DreamMachine, bebechy przemocne, ale wiadomo troche noname ;D

Pozdro!
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 117
      Jak tam idzie:f_confused:
    • mariusz0091
      mariusz0091
      Brąz
      Pół metek , równe 1300 ... na minusie ( na pocieszanie dostane 180$ rake backu) . Jeszcze tak się ułożyło, że na 5 dni przez 2 w ogóle nie grałem. Co to oznacza ? Myślę, że challeng nie udany. Nic mniej, nic więcej. Nie ma co dodawać jakiejś ideologii do tego, że mnie to będzie tiltować itp. A granie pod presja ? Lubię ją czuć, wtedy się mobilizuje. Wrzucę jeszcze wykres na koniec za kolejne 5 dni. Będzie walka aby wyjść w okolice zera.

Sosen91 DreamMachine kojarze, choć jakoś nie przyglądałem się bliżej tej opcji. Myśałem o msi oraz zainteresował mnie też hp omen, ogólnie celuje w 17 cali , i7, ssd i 8 gb ramu w górę. Chce sprzęt który będzie od razu na dłuższy czas. FF 100 grało się sporo swego czasu... ale swingi czasem były tam ciężkie :tongue: Fajnie słyszeć , że z kimś się rywalizowało tu z forum, pozdrawiam i życzę też powodzenia we wszystkim =)

Kodzien ogólnie mądrze mówisz. Ale w psychologii jest też tak, że tej samej regułki często nie można dać do wszystkich, każdy ma inną psychikę i na każdego inaczej dana rzecz działa. Mimo wszystko dziękuję za rady. Z drugiej strony mój chellenge nie różnił się od wyzwań typu 5bb w 100k rozdań. Też są nastawione na wynik w czasie, choć inaczej obrane w słowa. Pozdrawiam

Ps. ale czerwona linia jest nawet ładna :tongue:
    • givemeyourmoneyyyy
      givemeyourmoneyyyy
      Basic
      na forum od: 23.09.2016 Posty: 31
      Trzeba było kupić laptopa zamiast grać :f_biggrin: