Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wątek dla ludzi, którzy jeszcze nie odzyskali pieniędzy od TitanPoker

• Janszo
      Janszo
      Brąz
      na forum od: 03.07.2013 Posty: 230
      Minął już chyba miesiąc odkąd konta Polaków zostały zamknięte.

Dzwoniłem do nich już z 5 razy i ciągle wałkują, że żeby wypłacić pieniądze muszę przejść weryfikacje.

Ja do nich, że ciągle nie mam od nich mejlowych odpowiedzi. Nawet nie wiem czy moje mejle są odczytywane.

Ci z infolinii gadają, że nie mają dostępu do sprawdzenia tego i że mam być cierpliwy i że moje pieniądze są bezpieczne (sic!)

Bezpieczne, ale u nich urwa...jego mać. Nawet, żadnej informacji kiedy mam się spodziewać odpowiedzi.

Zostawiłem u nich coś koło 500 €
  • 17 odpowiedzi
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Jeżeli ktoś z Was to przeczytał, a nie odzyskał jeszcze swoich środków niech da tutaj znać.

Nie ważne 20, 300 czy 1000€, liczy się sam fakt.
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758
      Hej,

Maile są odczytywane, następnie otrzymujesz je na skrzynkę i ona wtedy je usuwa, ale dzieje się tak tylko na skrzynkach wp.pl/onet.pl/interia.pl. Spotkałem się do tej pory już z kilkudziesięcioma tego typu przypadkami (60+) i chyba tylko raz z kontem na gmail.com, ale później okazało się, że maile były w spamie. Więc warto go sprawdzić, ale nawet tam wiadomości może nie być. Może też tak być, że wcześniej wiadomości otrzymywałeś.

Btw. co do przejścia weryfikacji to zwróć uwagę na dane jakie podajesz, żeby się nie pomylić. Jeśli konto jest założone na inną osobę, np. tatę, a podasz swoje dane przy weryfikacji, to będziesz miał bardzo duże problemy z odzyskaniem gotówki.

Możesz napisać maila z innego adresu i wyjaśnić, że robisz to, bo twoja skrzynka blokuje wiadomości od supportu.

Powodzenia :f_drink:
    • zendera
      zendera
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 2 693
      Ja napisałem prośbę o wypłacenie kasy na moje konto Skrill, dostałem odpowiedź:

Thank you for your e-mail message.

Unfortunately, your account registration was made from one of the restricted countries that are currently not allowed to have access to Titan Bet.

For more information please check paragraph 2.2 of the Titan Bet Terms & Conditions.

Thank you for your understanding.

Titan Bet team wishes you good luck in your future endeavors!

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the TitanBet Support Team. We are available 7 days a week via chat, phone or E-mail.
      Nie tłumaczy mi to, czy wypłacą mi kasę, czy nie - zaraz napiszę do nich znowu.
    • zendera
      zendera
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 2 693
      Ok, dzisiaj dostałem kasę na Skrilla bez żadnego kolejnego maila.
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Wysłałem wiadomość z nowo założonego mejla na gmail.

Dostałem odpowiedź:

Thank you for contacting TitanPoker !

We will check your balance with our finance department and will inform you additionally about the result.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the TitanBet Support Team. We are available 7 days a week via chat, phone or E-mail.

With best regards,

Titanbet
      Customer care
      Minął tydzień. Zero odzewu, zero pieniędzy.
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Sorka. Znowu wszedłem na starego mejla i widzę, że dostałem od nich wiadmość:

Please be informed that we need :
      1) the new photo of your identity card
      2) the photo of the document that shows your address.

In the event that the address present on your identification document differs from the address registered in your account, you will need to provide us with a utility bill or a bank statement displaying the registered address.

The document must display the following: full name and the address as registered in your account, Company logo (displayed clearly), Date (within a three (3) month period)

3) Your photo on which you are holding your ID near the face. Your personal data specified in the identity card should be clearly visible and legible.

All documents should be in JPG format , photographed with a digital camera and with the all edges visible.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the Titan Poker Support Team. We are available 24 Hours a day, 7 days a week.

With best regards,

Titan Poker

Czyli znów to samo. Wszystko to do nich już wysyłałem.
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758
      To, że już kiedyś to im wysyłałeś nie ma znaczenia. W przypadku gdy istnieje prawdopodobieństwo, że dane na koncie nie należą do właściciela konta możliwa i konieczna jest dodatkowa weryfikacja. Ja na partypoker przechodziłem ją 3 razy, łącznie z rozmową telefoniczną.

Odpowiedź z konta gmailowego jest trochę... dziwna. Tak jakbyś zapytał o coś zupełnie innego, a nie próbę odzyskania konta.
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      To, że już kiedyś to im wysyłałeś nie ma znaczenia. W przypadku gdy istnieje prawdopodobieństwo, że dane na koncie nie należą do właściciela konta możliwa i konieczna jest dodatkowa weryfikacja. Ja na partypoker przechodziłem ją 3 razy, łącznie z rozmową telefoniczną.

Odpowiedź z konta gmailowego jest trochę... dziwna. Tak jakbyś zapytał o coś zupełnie innego, a nie próbę odzyskania konta.

dziwne to jest, że 3 tygodnie nie odpowiadali na moje mejle, pomimo telefonów do nich.

Napisałem wiadomość z nowego konta na gmail, a oni odpowiedź napisali mi na starego mejla zarejestrowanego w systemie u nich.
    • Marciniasty87
      Marciniasty87
      Brąz
      na forum od: 12.02.2015 Posty: 199
      @Janszo odzyskałeś swoje pieniądze z Titana ?? bo ja też mailuje i bez żadnego odzewu, na jaki nr do nich dzwoniłeś ??
    • Edgrim
      Edgrim
      Brąz
      na forum od: 31.01.2013 Posty: 197
      piszcie z gmaila z wp.pl i interi nie odczytywali moich maili,wiec pisalem z gmail i przedstawialem styuacje ze nie otrzymuje od nich wiadomosci a oni odemnie sprawdzalem to jak jeszcze tytan dzialal w pl,i nie chodzilo tu tylko o 1soft ale cale ip (w moim przypadku).Wiec weryfikowalem wszystko z innego meila(gmail) proszac o potwierdzenie weryfikacji na adress z (gmaila),jesli nic nie odpisuja zrobice tak samo bo najprawdopodobniej te maile do nich nie dochodza.Tylko zaznaczie ze macie taki problem bo tak to beda caly czas meczyc o pisanie z glownego adresu email
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez Edgrim
      piszcie z gmaila z wp.pl i interi nie odczytywali moich maili,wiec pisalem z gmail i przedstawialem styuacje ze nie otrzymuje od nich wiadomosci a oni odemnie sprawdzalem to jak jeszcze tytan dzialal w pl,i nie chodzilo tu tylko o 1soft ale cale ip (w moim przypadku).Wiec weryfikowalem wszystko z innego meila(gmail) proszac o potwierdzenie weryfikacji na adress z (gmaila),jesli nic nie odpisuja zrobice tak samo bo najprawdopodobniej te maile do nich nie dochodza.Tylko zaznaczie ze macie taki problem bo tak to beda caly czas meczyc o pisanie z glownego adresu email

Jest tak jak napsiał Edgrim.

Moje mejle z wp.pl nie dochodziły do nich. W końcu jednego konsultanta przycisnąłem i sprawdziliśmy wszystko będąc cały czas na łączach. Gdy już byliśmy pewni, że moje mejle do nich nie dochodzą, poprosiłem go, żeby zmienili mój adres email w systemie. Podczas rozmowy założyłem nowego gmaila, a on wprowadził go do bazy.
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez Marciniasty87
      @Janszo odzyskałeś swoje pieniądze z Titana ?? bo ja też mailuje i bez żadnego odzewu, na jaki nr do nich dzwoniłeś ??

http://www.titanpoker.com/pl/support.html

Dalej nie odzyskałem, ciągle czekam na weryfikacje.

Międzynarodowy telefon. Dzwoniłem przez Vibera
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      https://pl.pokerstrategy.com/news/world-of-poker/Skrill-i-Neteller-blokuj%C4%85-p%C5%82atno%C5%9Bci-z-Polski-do-cz%C4%99%C5%9Bci-operator%C3%B3w_101361/

Jak zdajecie sobie sprawę, w polskiej ustawie hazardowej ostatnimi czasy pojawiły się zmiany, które dotyczą operatorów gier hazardowych, dostawców internetu oraz operatorów płatności. Jedną z kluczowych zmian jest to, że operatorom płatności zostało zakazane świadczenie swoich usług stronom, które są wpisane do nowo powstałego Rejestru. To obostrzenie zaczyna obowiązywać od 1 lipca 2017 roku. Po przejrzeniu Rejestru okazało się, że domeny znajdujące się na liście należą lub są powiązane z waszą firmą. By nie łamać nowych obostrzeń, wprowadzamy restrykcje na państwa koncie firmowym. Uniemożliwią one rezydentom polskim wykonywanie transferów przez NETELLER/Skrill na wasze konto. Będziemy akceptować wypłaty [od was] do osób przebywających na terenie Polskie przez czas dwóch tygodni. Proszę się upewnić, że usunęliście dla swoich polskich klientów możliwość depozytu przez Skrill/NETELLER oraz uaktualniliście swoje strony internetowe dla nich, tak by logo czy bannery Skrill/NETELLER nie były widoczne. Ta zmiana dotyczy tylko i wyłącznie osób przebywających na terenie Polski. Zapewniamy również, że z wyjątkiem powyższych ograniczeń, wasze konto pozostaje aktywne.

Będziemy akceptować wypłaty [od was] do osób przebywających na terenie Polskie przez czas dwóch tygodni.

nie wiem do końca jak to rozumieć. Czy po tym okresie jak nie uda mi się odzyskać pieniędzy od Titan Poker to już ich w ogóle nie odzyskam?
    • Marciniasty87
      Marciniasty87
      Brąz
      na forum od: 12.02.2015 Posty: 199
      @Janszo jak się korzysta z tego Vibera, bo nie znam tej aplikacji, rozmowa po angielsku ??
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez Marciniasty87
      @Janszo jak się korzysta z tego Vibera, bo nie znam tej aplikacji, rozmowa po angielsku ??

aplikacja na telefon, łączy się z numerem telefonu. Możesz rozmawiać za darmo z innymi użytkownikami Vibera mając dostęp do internetu lub dzwonić na normalne numery telefoniczne po bardzo atrakcyjnych stawkach, jeżeli załadujesz wcześniej konto.

Tak, rozmowa po angielsku
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Please be aware that your documents were declined due to their quality.

We would kindly ask you to send a digital photograph of a valid ID and a valid proof of address (utility bill or bank statement) document issued in the last 3 months. The pictures should not be edited in any way.

The image must show all 4 corners of the document and it must not be cropped.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the Titan Poker Support Team. We are available 24 Hours a day, 7 days a week.

With best regards,

Titan Poker

Z powodu jakości skurw***ny, bo już nie powiem na nich inaczej. W ogóle to czekałem ponad 2 tygodnie na tę wiadomość i dostałem odpowiedź dopiero jak wysyłałem kolejnego emaila

Taki szkopuł, że na swojej skrzynce mają limit na wielkość mejla i jak zdjęcia są wysokiej jakości to mejl do nich nie dochodzi.
    • southernn
      southernn
      Brąz
      na forum od: 07.03.2010 Posty: 103
      Yo, miałem parę miesięcy przerwy od poksa, wbijam na forum a tu tak się porobiło... Orientuje się ktoś, czy da rade jeszcze wypłacić flote z Titana na Skrilla? Napisałem do supportu, ale może ktoś próbował w Sierpniu?