Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Catering dietetyczny

• zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 120
      Czy ktoś z Was może polecić firmę oferującą taki catering ? Znalazłem fajną ofertę dla nowych osób od lily on diet, ale niestety nie mogę znaleźć porządnej recenzji czy też opini na temat ich usług
      Jesli chodzi o miasto to Katowice
  • 34 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 324
      nie wiem w jakim miescie
      jak tanio to Time4diet
      jak bardziej zacnie to BodyChief
      tanio jechalem przez 1,5 roku - jest tanio ale ok i efekty byly
      bardziej zacnie jade od 4mc - wieksze urozmaicenie, ladniej bardziej estetycznie. bardzo smacznie ale w uj duzo podjadam wiec nie ma efektow :)
    • halabasa
      halabasa
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 570
      nie dawno zamawiałem naturalne suple i ziółka, w paczce dostałem magazyn "biokurier"... jest tam artykuł który przestrzega przed cateringiem dietetycznym. Jest tam mowa o tym że często takie firmy przyrządzają dania z tanich produktów, nie ekologicznych ect... taka ogólna przestroga, tej firmy o którą pytasz nie znaju.
    • borderliner
      borderliner
      Brąz
      na forum od: 28.06.2010 Posty: 760
      Napisane przez thomaPL
      nie wiem w jakim miescie
      jak tanio to Time4diet
      jak bardziej zacnie to BodyChief
      tanio jechalem przez 1,5 roku - jest tanio ale ok i efekty byly
      bardziej zacnie jade od 4mc - wieksze urozmaicenie, ladniej bardziej estetycznie. bardzo smacznie ale w uj duzo podjadam wiec nie ma efektow :)
      lol 1500 zł na miesiąc za dietę 2 000 kcal to ma niby być tanio?
    • queristo
      queristo
      Brąz
      na forum od: 04.10.2009 Posty: 1 747
      https://cateromarket.pl/lista-firm?miasto=Katowice
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 6 029
      Tzn chcesz schudnąć, zdrowo się odżywiać, czy nie chce ci się gotować czy co?? Bo dla mnie płacenie 1,5k PLN+ za takie żarcie to trochę przesada, tym bardziej że jak ktoś mądrze wspomniał nie wiadomo z jakiej jakości produktów pożywienie jest przygotowywane
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Chodzi mi o lepsze samopoczucie,mniejsze uczucie senności, co przełoży się na więcej grindu. Nie jestem wybitnym kucharzem, a urozmaicona i zdrowa dieta to jest to czego szukam. Miesięcznie i tak wydaję w okolicach 800pln, więc jak znajdę coś sensownego do 40pln/dzień to się zdecyduję.
    • Fakee1
      Fakee1
      Brąz
      na forum od: 03.02.2014 Posty: 712
      W diecie "pudełkowej" głównie chodzi o oszczędność czasu.
      Niektórych czas na przygotowanie posiłków jest warty więcej niż 1.5k PLN wydane na tą dietę
    • BRIGANTOS
      BRIGANTOS
      Złoto
      na forum od: 25.05.2007 Posty: 286
      Biorąc pod uwagę że dzienny catering zazwyczaj jest w cenie 45zł za 5 posiłków to rozbijając to na danie to jest 9zł za porcję razem z dostawą,więc można się domyślać jak zdrowy jest to catering,inaczej mówiąc zdrowy na produktach z biedronki.
    • tekiza77
      tekiza77
      Brąz
      na forum od: 02.10.2016 Posty: 126
      Ale biedronkę to Ty szanuj
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Mam rozumieć, że jeśli sami przygotowujecie jedzenie to na cały dzień wydajecie 100zl, tak ? W innym wypadku będzie to śmieciowe jedzenie. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić drugiego śniadania czy też podwieczorku za 20zl, ale może po prostu jestem człowiekiem bez wyobraźni.
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      za time4diet 1500kcal wychodzilo mi okolo 38pln dziennie po znizkach
      za bodychief wychodzi 48 pln dziennie

moze podrozalo nie wiem nie sprawdzalem.
      wydaje mi sie ze jest taka konkurencja ( np w Warszawie ) ze te firmy nie moga sobie pozwolic na syfiaste jedzenie bo momentalnie wypadaja z rynku
      wiadomo ze przygotowywanie posilkow samodzielnie z dobrych samodzielnie kupionych produktow jest lepsze i zdrowsze
      ale moim zdaniem diete pudelkowa trzeba odnosic do kupowania zarcia na miescie / w fastfoodach / w knajpach w biurowcach typu Sodexo itp - i w takich sytuacjach pudelka z firm cateringowych jest nieporownywalnie zdrowsze.
    • allinntopsad
      allinntopsad
      Brąz
      na forum od: 16.04.2010 Posty: 859
      prawda jest taka chcesz być zdrowy musisz jeść wszystko owoce,warzywa,nabiał,mięso,pieczywo(zboże),ryby,słodycze,cukry,tłuszcze człowiek jest tak skonstruowany że wszystkiego sam sobie nie zapoda i musi czerpać ze wszystkich zródeł po kolei

warto pomysleć o samym mózgu i często spożywać słonecznic ,pestki dyni , orzechy bo to on ma być w pełni na 100% obrotach podczas grindu

prawda jest taka że jedyną drogą do schudnięcia i lepszego samopoczucia jest to że osoba chcąca schudnąć
      powinna tak podkręcić swój metabolizm ćwiczeniami fizycznymi (rowerek,biegannie,aeroby,siłownia)
      aby te ćwiczenia przewyższały zapotrzebowanie kaloryczne nad to niż to co zjadamy ,oszukiwanie siebie
      dietą LIGHT /dietetyczną jest bez sensu bo w końcu pękniemy gdy organizm sam zacznie się domagać tego czy tamtego składnika ... nie ma drogi na skróty

za 45 zł dziennie można tak napchać lodówkę dość zdrowym żarciem że głowa mała a po 5 dniach nie bedziesz mieć już gdzie mieścić tych zakupów bo nie zdążysz przejeść
    • allinntopsad
      allinntopsad
      Brąz
      na forum od: 16.04.2010 Posty: 859
      prawda jest taka chcesz być zdrowy musisz jeść wszystko owoce,warzywa,nabiał,mięso,pieczywo(zboże),ryby,słodycze,cukry,tłuszcze człowiek jest tak skonstruowany że wszystkiego sam sobie nie zapoda i musi czerpać ze wszystkich zródeł po kolei

warto pomysleć o samym mózgu i często spożywać słonecznic ,pestki dyni , orzechy bo to on ma być w pełni na 100% obrotach podczas grindu

prawda jest taka że jedyną drogą do schudnięcia i lepszego samopoczucia jest to że osoba chcąca schudnąć
      powinna tak podkręcić swój metabolizm ćwiczeniami fizycznymi (rowerek,biegannie,aeroby,siłownia)
      aby te ćwiczenia przewyższały zapotrzebowanie kaloryczne nad to niż to co zjadamy ,oszukiwanie siebie
      dietą LIGHT /dietetyczną jest bez sensu bo w końcu pękniemy gdy organizm sam zacznie się domagać tego czy tamtego składnika ... nie ma drogi na skróty

za 45 zł dziennie można tak napchać lodówkę dość zdrowym żarciem że głowa mała a po 5 dniach nie bedziesz mieć już gdzie mieścić tych zakupów bo nie zdążysz przejeść
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      cwiczenia - pelna zgoda
      jedzenie "wszystkiego" - pelna zgoda - ale wlasnie te przyzwoite cateringi dietetyczne w dietach typu standard dostarczaja wszystko.
      ze wychodzi drozej niz samodzielne zywienie - pelna zgoda ale zyje samodzielnie juz od 17 lat i jestem przekonany ze jest sporo takich leniwych balwanow jak ja, ktorzy nie chca / nie lubia / nie maja czasu bo wola usiasc do kompa zeby zrobic zakupu / zrobic jedzenie - dla takich jak ja catering dietetyczny to duzo lepsza opcja niz wszystko co mozna kupic w zabce / freshu / na stacji / w fastfoodzie w pseudo "zdrowych" punktach zywieniowych w centrach handlowych - a tym sie to wlasnie konczy.
      jezeli ktos ma zaciecie, lubi i ma czas robic sobie samemu jedzenie - tak to nie jest takie trudne na dluzsza mete i na pewno zdrowsze
      ale jezeli masz slaba psyche ( pisze o sobie ale znam sporo takich ludzi ) to zamowienie cateringu na miesiac / kwartal przyzwoicie porzadkuje kwestie zywieniowe i przynosi efekty ( zdrowo i co ciekawe taniej niz kupowanie na glodzie czegokolwiek gdziekolwiek na miescie )
    • MWaler
      MWaler
      Brąz
      na forum od: 10.04.2012 Posty: 3 098
      Akurat Zajcur poruszyl bardzo fajny temat i jezeli ktos ma godzinowke powyzej 12,5$ to z automatu bardziej oplaca mu sie zamowic pake jedzenia niz robic ja samemu.

Jakby policzyc ze nawet niech wyda na jedzenie o ktorym piszecie (na caly dzien) jakims cudem 20zl to i tak ponosi dodatkowe koszty czasowe w postacji
      - pojscia do sklepu
      - przygotowania posilkow
      - zmywania
      co wychodzi na pewno ponad 1h, a w tym czasie spokojnie moglbys grindowac.

Chyba ze ktos ma okreslona ilosc godzin na gre,a potem i tak mu musk wysiada to moze sobie gotowac.
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Ja dodatkowo lubię negocjować. Ostatnio zapłaciłem za konsolę 200zł mniej, a teraz udało mi się zejść z bazowej ceny 55zł/dzień do 35 zł za 2000kcal, jest to nawet taniej niż mają na grouponie :f_cool:
    • BRIGANTOS
      BRIGANTOS
      Złoto
      na forum od: 25.05.2007 Posty: 286
      Napisane przez zajcur
      Mam rozumieć, że jeśli sami przygotowujecie jedzenie to na cały dzień wydajecie 100zl, tak ? W innym wypadku będzie to śmieciowe jedzenie. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić drugiego śniadania czy też podwieczorku za 20zl, ale może po prostu jestem człowiekiem bez wyobraźni.
      Nie wiem czy wiesz ,ale firmy nie pracują charytatywnie.Co innego zrobić samemu śniadanie za przykładowe 9zł,a co innego jak przyrządzi nam je firma za taką kwotę,która ma koszty lokalu,kucharza,podatki,zus,kierowca,oczywiste że oni to robią na masową skale więc koszty się rozbijają i kupują hurtowo produkty,ale każdy znając choć trochę realia wie że jeśli jeszcze by mieli rzeczywiście kupować dobre jakościowo produkty to nie ma takiej możliwości,aby takie choćby śniadanie im się kalkulowało,ale zgodzę się że na pewno lepszy taki catering niż większość serwowanego gówna na mieście
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Yep, 100% zgody. Dla kogoś kto ma kompletnego bzika na punkcie zdrowego odżywiania będzie to pewnie słaba opcja, ale dla przeciętnego Kowalskiego jak najbardziej ok, szczególnie razem z jakimiś zniżkami, bo gdybym miał płacić 55zł to pewnie bym przemyślał sprawę jeszcze raz.
    • jubi89
      jubi89
      Platyna
      na forum od: 10.12.2009 Posty: 664
      Napisane przez zajcur
      (...) lily on diet, (...) miasto to Katowice
      http://scr.hu/13tt/zbx4i

Dostawa w środku nocy to nie problem?
    • 1
    • 2