Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dobry początek weekendu :)

• elkoxon
      elkoxon
      Brąz
      na forum od: 14.10.2016 Posty: 52
      Wczoraj wieczorkiem postanowiłem przetestować pewien room na Chico Network po tym jak mi przyslali info ze konto jest zweryfikowane i moge wyplacac (nauczony roznymi przypalami weryfikuje konto jeszcze przez wplata i wlacam dopiero jak mi potwierdza).

Fajnie sie gralo, podoba mi sie struktura gdyz bardzo przypomina to co gram na zywo.

Buy-in: $20+$2
      Field: 182

• 2 odpowiedzi
    • tekiza77
      tekiza77
      Brąz
      na forum od: 02.10.2016 Posty: 126
      Gratulacje :)
    • birminghamek
      birminghamek
      Brąz
      na forum od: 25.05.2013 Posty: 71
      Hej. Super fajnie, tez tam gram. Z 50 dolarkow jakie tam wplacilem, udalo mi sie juz wygrac 300, grajac turnieje micro. Powiedz mi, jaka metode masz do wyplat? Ja musialem stworzyc bitcoiny, sugerujac sie agentem z czatu. Bedziesz jeszcze musial przywyknac na bardzo glupie rozdania - jak patrze w HM2 to mam AA 10 razy, a sa na czerwono z -164bb. Poziom naprawde slaby, ale za to fiszom szczescie dominuje :) . Ale to poker :) GL