Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Nie mogę przejść weryfikacji na Titanie

• Janszo
      Janszo
      Brąz
      na forum od: 03.07.2013 Posty: 230
      Już mi ręce opadają na nich. Zmieniłem walutę konta i tylko problemów sobie narobiłem. 3 tygodnie z nimi koresponduje i ciągle coś im nie pasuje.

Co ja mam im wysłać, żeby mi zweryfikowali to konto?

Ostatnia wiadomość od nich:

Thank you for choosing Titan Poker.

Please be informed we received your documents. But, unfortunately, they were declined as we do not accept the scanned documents, your proof of address was issued more than three month ago.

So please send us the new photographed documents of your valid photo identification (e.g. passport or driving license), proof of address and photo on which you are holding your identification near the face with a digital camera.

In the event that the address present on your identification document differs from the address registered in your account, you will need to provide us with a utility bill or a bank statement displaying the registered address.

The document must display the following: full name and the address as registered in your account Company logo (displayed clearly) Date (within a three(3) month period).

Your personal data specified in the identity card should be clearly visible and legible. All documents should be in JPG format. We strongly recommend photographing the documents with a digital camera.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the Titan Poker Support Team. We are available 24 Hours a day, 7 days a week.

With best regards,

Titan Poker
  • 12 odpowiedzi
    • wariat007
      wariat007
      Brąz
      na forum od: 15.04.2016 Posty: 86
      Przecież masz wszystko ładnie opisane:
      1) zdjęcie dowodu (weź telefon i machnij)
      2) rachunek za śmieci/czynsz, cokolwiek co jest na Ciebie i potwierdza Twój adres. Również fota i tyle.
      3) Mail (niestety) na docs@pkr.com a w tytule Twój nick.
      Mnie podobnie męczyli ale już po weryfikacji.

Haha nie doczytałem u Ciebie tego:
      and photo on which you are holding your identification near the face with a digital camera
      To już śmiech na sali...
    • WirusOls
      WirusOls
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 257
      Tez mialem cos takiego na PP - bo mialem konto na Zone - ale wyslalem i bylo git.
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez wariat007
      Przecież masz wszystko ładnie opisane:
      1) zdjęcie dowodu (weź telefon i machnij)
      2) rachunek za śmieci/czynsz, cokolwiek co jest na Ciebie i potwierdza Twój adres. Również fota i tyle.
      3) Mail (niestety) na docs@pkr.com a w tytule Twój nick.
      Mnie podobnie męczyli ale już po weryfikacji.

Haha nie doczytałem u Ciebie tego:
      and photo on which you are holding your identification near the face with a digital camera
      To już śmiech na sali...

Żadne rachunki na mnie nie przychodzą. Nic takiego. Z tym mam największy problem i nie wiem jak to załatwić.
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 382
      Ja zawsze zamiast rachunku wysylam elektroniczy wyciag z konta bankowego za ostatni miesiac i wystarcza.
    • tigerek73
      tigerek73
      Złoto
      na forum od: 24.09.2007 Posty: 11 342
      Chłopaki piszą że się wycofują Prawdopodobnie 24 kwietnia.
    • wariat007
      wariat007
      Brąz
      A to dziwne bo pisali o 1 lipca w mailach...
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Napisane przez tigerek73
      Chłopaki piszą że się wycofują Prawdopodobnie 24 kwietnia.

Napisane przez wariat007
      A to dziwne bo pisali o 1 lipca w mailach...

Serio? Ja nie dostałem żadnego mejla. Możecie przekleić wiadomość?
    • wariat007
      wariat007
      Brąz
      Wątek na forum
    • drakke71
      drakke71
      Srebro
      na forum od: 20.03.2016 Posty: 154
      Napisane przez wariat007
      Wątek na forum
      Nie rozumiem, co ma PKR do TitanPoker?
    • tigerek73
      tigerek73
      Złoto
      na forum od: 24.09.2007 Posty: 11 342
      Titan poker zawija z Polski,niebawem niby maja dac znac (ale nie musza:P ),poniewaz juz teraz babka na czacie mi pisze:
      Miranda: We have restrictions for Poland I already explained you
      Miranda: The change was introduced recently.
      zapytalem czemu nie dostalem wiadomosci i moge sie logowac do lobby uzyskalem taka odpowiedz:
      Miranda: You well get one soon.
      Wiec radze wyplacac kase bo ich support jest tak zalosny ze masakra,trudno z nimi sie dogadac grajac a co mowic jak juz zwina zagiel.
      Co do Iron poker pisza ze niby nic nie wiedza i ze beda informowac jak cos sie zmieni.
      Odziwo ciekawe jest to ze Betclick i expekt koncza dzialanosc,ale tylko pokerowa reszta zostaje jak jet,bo rozmowie z ta z tytana wydaje mi sie ze tez tak to bedzie wygladac,wiec poprostu caly ipoker ucieknie bo playthech zakazal dzialalnosci na naszym terenie.
    • wariat007
      wariat007
      Brąz
      Dałem ciała - mea culpa. Link powyżej do PKR zamieszczony przez pomyłkę...

BTW znajomy który organizuje satki także informował, że ósemki niebawem także mają zniknąć z Polski... Przykre :/
    • Janszo
      Janszo
      Brąz
      Ładny wał. Jeszcze się okaże, że zablokują nam kasę na kontach z takim ich podejściem.