Lowstakes huht challenge: propbet inside!

• lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 1 011
      Cześć wszystkim!
      O mnie -> Mój blog

Jako, że ostatnimi czasy mam problemy z motywacją, postanowiłem zrobić dość hardcore’owy challenge na stawkach 7s/15s head’s up ht na P*. Otóż chciałbym do końca maja zagrać 12,5k gier, mixując te stawki. W tym czasie będę grał też spiny, których nie wliczam do challenge’u. Dotychczas mój najlepszy ilościowy wynik gier w miesiacu to 6.5k, także będzie to dla mnie nie lada wyzwanie :)
      Do zaoferowania mam 2 propbety:
      - oddsy 1:1 max. 500$ - 12.5k gier łącznie z ev roi 2% prerb (zarówno na 7 i 15 musi być ev roi powyżej 2%, jeśli na którychś stawkach będzie ono niższe, wówczas cześć zakładu przegrywam w proporcjach zależnych od volume z danych stawek w stosunku do całości; np. rozegram 7.5k gier na 7s i 5k gier na 15s i na stawkach 15s moje ev roi będzie niższe niż 2%, wówczas przegrywam 5/12.5*400$=160$, reszta zakładu wygrywa)

- oddsy 1:2 max. 250$ - 12.5k gier łącznie z ev roi 3% prerb (zasady identyczne jak powyżej)
      Wpłaty na P*, nick: luckych08 (kraj Malta). Na wpłaty czekam do piątku do północy.
      Start: 12 kwietnia godz. 00:00, czyli za 3.5h, koniec 30 maja 23:59 czasu polskiego i maltańskiego (31 maja mam urodziny, wiec nie zamierzam ich spędzić przed komputerem ;) )

Update’y będę wrzucał w tym wątku, liczy się volume i ev roi. Zainteresowanych proszę o rezerwacje pod tym postem. Być może będzie mnie można również śledzić na Twitchu. Zobaczymy :)
      Poniżej moje wykresy z tych stawek od 1 stycznia 2016 roku (łącznie zagrałem 19.6k gier, teraz chce zagrać ponad polowe tego volume w nieco ponad 1.5 miesiąca)

ev roi 2.98

ev roi 3.94

ev roi: 3.5

Pozdrawiam!
  • 1 odpowiedź