Propbet spiny SNE 15s

• zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 081
      Nie chce mi się wszystkiego dokładnie tłumaczyć, dlatego też wątek skierowany głównie do graczy ss. Jak wiadomo, aby zdobyć SNE na 15s muszę zdobyć 12850$ev w ciągu 3 miesięcy. 15s gram od końca stycznia i do tej pory zagrałem około 4k spinow z wynikiem 50chipsow. Z takim wynikiem musiałbym rozegrać 17k spinow (w ciągu 5 miesięcy rozegralem ich 8k), aby ten cel osiągnąć, dlatego też oddsy jakie proponuję to 6:1 na moją korzyść. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 400$
  • 4 odpowiedzi
    • engelandrzej
      engelandrzej
      Brąz
      na forum od: 26.05.2015 Posty: 64
      Nie rozsmieszaj
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Napisane przez engelandrzej
      Nie rozsmieszaj
      Chodzi o kwotę czy oddsy? Kwoty na pewno nie zwieksze, bo nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja od lipca i muszę mieć odlozony hajs. Patrząc na moje wyniki i volume oddsy wydają mi się sensowne.
    • MacKub94
      MacKub94
      Platyna
      na forum od: 24.09.2014 Posty: 241
      1. Żeby wbijać smartowy status musisz być conajmniej w plusie.
      2. Hamujesz sobie rozwój grając 15 jeśli będziesz mógł grać 30s.
      3. Życzę powodzenia w znalezieniu kogoś kto callnie po takich odsach.
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      1. Wiem. Uzyskując awans w tym miesiącu normalnie będzie mi się to liczyło tylko, że bi z 15s liczony jako 0,7.
      2. Ogrom osób się odbija od 30s na początku, dlatego też nie planuje ich atakować przed lipcem, żeby nie narobić sobie Mu do spłaty

Edit: wiadomo, że rozwój jest najważniejszy, ale w kraju nie dzieje się za dobrze i racjonalne podejście też jest ważne. Zaatakuje 30s, przyrunnuje grubo pod ev, w lipcu będzie zakaz gry w Polsce, a ja będę miał jedynie odlozony hajs na kilka miesięcy, bo na 30s nie zarobiłem ani grosza.