Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Skrill: promocje i informacje

• spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 6 133

W tym wątku znajdziesz wszystkie istotne informacje i linki dotyczące wyłącznych promocji na Skrill oraz informacje o tym e-portfelu. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Skrill, kliknij tutaj, aby założyć konto.

Natychmiastowy status VIP Bronze
      Jako użytkownik Skrill, który zarejestrował się poprzez PokerStrategy.com, od samego początku otrzymasz podniesienie statusu VIP na Skrill do poziomu Bronze. Zwykli użytkownicy muszą dokonać transakcji na kwotę przynajmniej 6000 € co każde trzy miesięcy, aby zdobyć i zachowywać ten status VIP. Najważniejsze korzyści* z posiadania statusu VIP Bronze to:
      Dedykowane Opieka 24/7 VIP
      • Zmniejszona opłata za wypłatę z bankomatu: 1,80 €
      • Prowizja za przesyłanie pieniędzy: 1%, maksymalnie 10 €
      • Niższa prowizja za zasilenie konta kartą: 1,25%
      • Niższa prowizja za przewalutowanie: 3,79%
      *Korzyści z poziomu VIP mogą ulec zmianie

Załóż teraz konto na Skrill!

Powiązane tematy
      Skrill - retrackuj stare konto i zdobądź status VIP Bronze!
  • 14 odpowiedzi
    • csarka
      csarka
      Basic
      na forum od: 23.03.2017 Posty: 2
      Nie ma szczegółowych informacji dotyczących promocji 15USD? chciałem założyć konto na skrill i proszę jakiś regulamin tej promocji żeby później nie było problemu z wypłatą bonusu.
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Wygląda na to, że najważniejsze rzeczy, o których trzeba pamiętać to:
      - założenie konta poprzez link z PokerStrategy.com
      - zasilenie konta za pomocą jednej z dostępnych metod (nie może to być przelew od znajomego)
      - zweryfikowanie konta

Poniżej najważniejsze screeny z regulaminu:

Nie chcę podawać linku do regulaminu, ponieważ znajduje się on na stronach Skrill. Otrzymanie bonusu uzależnione jest od przejścia na stronię Skirll za pomocą odpowiedniego linku i założenia konta.

Pozdrawiam
    • Adriec424
      Adriec424
      Brąz
      na forum od: 03.02.2014 Posty: 80
      a co jeżeli już posiadam konto
    • PGM9PGM9
      PGM9PGM9
      Brąz
      na forum od: 21.07.2016 Posty: 2
      Witam

Jeżeli zasiliłem konto z pokerroomu a następnie wpłaciłem na konto innego roomu to otrzymam 15$? Konto mam już zweryfikowane i kilka transakcji przeprowadzonych powyżej min kwoty a pieniążków z promocji nie dostałem. Do kogo mam się zwrócic z tym problemem?
    • zordonpoker
      zordonpoker
      Basic
      na forum od: 11.04.2017 Posty: 9
      Czy podniesienie statusu pojawi się dopiero po dokonaniu pierwszej wpłaty? -> wydaje mi się że nie mam VIP, mimo założenia konta przez PS.
      Czy jeśli już otrzymałem transfer od innego użytkownika skrill i dopiero teraz będę dokonywać pierwszej wpłaty, także otrzymam 15$? Do kiedy mam na to czas?
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Możliwe, że podniesiony status VIP nie pojawia się od razu, tylko po pewnym czasie jest zbiorczo podniesiony dla wszystkich kont, które się kwalifikują. Na dokonanie transakcji, która kwalifikuje do otrzymania 15 $, jest 30 dni od założenie konta.

W przypadku problemów najlepiej się kontaktować bezpośrednio ze Skrillem i zapytać o tę bonusową gotówkę, ponieważ to oni przyznają ten bonus za rejestrację i podniesienie statusu VIP.

Lecz jeśli nie otrzymujecie odpowiedzi lub coś jest nie tak, to napiszcie też ticket (na dole strony) do naszego supportu, żeby sprawdzili co się dzieje.

@PGM9PGM9
      Wydaje sie, że taka transakcja powinna się liczyć, bo według regulaminu:

Otrzymujesz bonus za dokonanie pierwszej płatności ze swojego konta Skrill na rzecz partnera handlowego Skrill. Transakcja taka musi nastąpić w ciągu 30 dni od daty założenia Twojego konta ("Transakcja kwalifikowana"). Do jej realizacji należy wykorzystać środki, jakimi zasiliłeś swoje konto za pomocą jakiejkolwiek instrumentu płatniczego Skrill, który został przypisany do Twojego konta.
      Ale też:

Płatności otrzymane z kont Skrill – z wyjątkiem środków, które wpłynęły z kont partnerów handlowych Skrill – nie zostaną uznane za Transakcje kwalifikowane.
      Czyli transfer z roomu powinien się liczyć, bo to partner handlowy Skrill. Ale najlepiej dopytać w Skrill.

Pozdrawiam
    • PGM9PGM9
      PGM9PGM9
      Brąz
      na forum od: 21.07.2016 Posty: 2
      Dzięki za odpowiedź. Pisałem do skrilla, który mnie odesłał do supportu poker strategy. Jestem obecnie w trakcie wyjaśniania całej sytuacji ;)
    • DonWojdan
      DonWojdan
      Brąz
      na forum od: 14.04.2015 Posty: 4
      Witam. Mnie również odesłał support ze skrilla tutaj. Piszę do was ponieważ już mija ponad 2 tygodnie i nie dostałem bonusu oraz podwyższenia statusu do BRONZE VIP. Proszę o pomoc
    • spinek
      spinek
      Head admin
      Head admin
      Cześć DonWojdan,

Napisz proszę ticket (na dole strony) do naszego supportu.

Warto tez zweryfikować swoje konto na Skrill, bo może to być konieczne do otrzymania bonusu.

Pozdrawiam
    • DonWojdan
      DonWojdan
      Brąz
      na forum od: 14.04.2015 Posty: 4
      Już napisałem ticketa, sprawa jest w trakcie wyjaśniania.
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      na forum od: 10.05.2018 Posty: 15
      Napisane przez spinek

15 $ za darmo
      Jako nowy użytkownik Skrill, który zarejestrował się poprzez PokerStrategy.com, otrzymasz 15 $ za darmo, jeśli wpłacisz na swoje nowe konto Skrill 15 $ lub więcej, a następnie złożysz depozyt w wysokości co najmniej 15 $ na dowolny poker room. Darmowe pieniądze powinny zostać przelane na twoje konto w ciągu 48 godzin.
      Czyli mam rozumieć, że wpierw trzeba przelać 15$ z naszego prywatnego konta bankowego na nowo założone konto Skrill? Czy ta transakcja jest bezpieczna? Czy jest z tego jakieś inne wyjście?
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 347
      Człowieku Skrill to legalna firma z długą historią. Działa w ponad 200 krajach. Jest zarejestrowany w Uk i ma licencję na całą UE.
      Strona służy do płatności online podobnie jak np. Paypal.
      Dlaczego miałbyś się bać wpłacić tam kilka groszy?
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Bardziej chodziło mi o późniejsze powiązanie z poker roomem (np. PokerStars). Ale masz rację, jestem po prostu pewnie trochę przewrażliwiony, z racji tego, że prawo w Polsce odnośnie pokera jest nie do końca sprecyzowane.
    • esKaa
      esKaa
      Basic
      Ile mniej więcej czeka się na otrzymanie tego statusu, po założeniu nowego konta? Ktoś ma jakieś informacje?