Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

MBC. 100kh/msc - ambitnie

• dawidstr
      dawidstr
      Basic
      na forum od: 11.03.2016 Posty: 12
      Siema. Dawid, 23 lata.

Mial byc blog ale ze wzgledu na zbyt niski status na forum bedzie taki o to wymyslony challenge :

Wpłata - 50zł
      Wyplata - 5.000 zł

Jak zamierzam wykonac postawiony sobie cel :

NL2 12$ - 80$
      NL5 80$ - 200$ - jak spadne do 50$ cofka na NL2 na odbudowanie
      NL10 200$ - 600 - jak spadne do 150$ cofka na NL5 na odbudowanie
      NL25- jak spadne do 500$ cofka na NL10 na odbudowanie

celuje + - 100kh/msc

W ciagu dnia gram 4 sesje. Maks. na jednej gram 1200h a min. 850h.
      Raz w tygodniu moge zrobic offa od pokera. Oczywiscie jesli bedzie jakas nieoczekiwana sytuacja ktora zmusi mnie do zmienienia tego lub bede w bardzo zlym stanie emocjonalnym to bez wzlgedu na wszystko rozsadek wygrywa i zmieniam to.

W przerwach miedzy sesjami:
      -chodze na silownie, basen, saune, biegac
      -poswiecac 1h dzennie na czytanie ksiazek

Wszystko zgodnie z planem na dany dzien. Trzymam dopieta diete. Posilki przyrzadzam z rana na caly dzien. Jest to 5-6 posilkow.

Poswiecam przynamniej 2h co 2-3 dni na ogladanie sesji graczy z wyzszych stawek lub ogladam inne filmy szkoleniowe. Ze wzgledu na zbyt niski jeszcze status na forum, bede musial pokombinowac i znalesc filmy dostepne poza forum :) .

Postanowilem sobie ze do konca roku edukuje sie w kierunku pokera i poswiecam na to najwiecej czasu.

Jest to moj pierwszy mini blog, challange. Pierwszy raz bede tak systematycznie grac. Jesli challenge sie powiedzie, co znacznie zwiekszy moja motywacje i chec edukacji w tym kierunku to nastepny bedzie wiekszy. W pokera gralem tak jak podpowiadala mi intuicja. Do tej pory bylo zdecydowanie wiecej praktyki niz teorii.

Wpisy zazwyczaj beda krotkie ale tresciwe. Przygode zaczynam od jutra.
  • 7 odpowiedzi