Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Prop bet Spiny

• zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 122

Cel - 11 godzin gry dziennie przez tydzień, pozytywne ev ( + rakebacku )
      Oddsy 2,5:1 na moją korzyść
      Na grafice widać, że ilość godzin spędzanych przy stołach nie jest moją mocną stroną, chociaż w styczniu wygląda to już w miarę ok.
      Moje wyniki na 15s są słabe i przez ostatnie 800 gierek wliczając rakeback jestem na minusie, dlatego też do profitu wliczam rakeback.

Łącznie na ten challenge jestem w stanie wyłożyć 500$.
      Jacyś chętni?
  • 8 odpowiedzi
    • xyz96
      xyz96
      Brąz
      na forum od: 18.01.2017 Posty: 44
      Kiedy dokładnie ma się to odbywać? Ja mogę się z Tobą założyć, mogę wyłożyć na to 500$.
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Start 25.02 o 6 rano, koniec w nastepna sobote o tej samej godzinie. Dodatkowo chcialbym uscislic kilka spraw :
      1. Chodzi o laczna ilosc godzin, tj. 77h - nie musze kazdego dnia grac minimum 11h
      2. Co 500 gierek musze raportowac wyniki i w przypadku spadku ponizej 40 chipsow bede zmuszony zejsc na 7s. Zalozenia challengu pozostana te same, jedynie stawki beda inne (przegrane pieniadze na 15s wciaz sie beda liczyly do wyniku)
      3. Zalezy mi na tym, aby przed rozpoczeciem challengu znalezc jakas osobe szanowana w srodowisku i przelac jej hajs, aby pozniej nie bylo zadnych problemow.
    • xyz96
      xyz96
      Brąz
      na forum od: 18.01.2017 Posty: 44
      2 punkt trochę kontrowersyjny - przemyślę i dam znać
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 6 029
      dlaczego kontrowersyjny? IMO bardzo dobry pomysł i chyba łatwy w realizacji. Inaczej @zajcur cały czas będzie miał z tyłu głowy myśl, że cały wysiłek może pójść na marne i to może negatywnie wpłynąć na jego samopoczucie. To forum nie jeden scam widziało a chyba nie tak trudno znaleźć zaufaną osobę w społeczności (np Rybak który jest bardzo aktywny i dla którego to tylko 1bi na jego stawki mógłby pomóc)
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      Napisane przez Varrancomando
      dlaczego kontrowersyjny? IMO bardzo dobry pomysł i chyba łatwy w realizacji. Inaczej @zajcur cały czas będzie miał z tyłu głowy myśl, że cały wysiłek może pójść na marne i to może negatywnie wpłynąć na jego samopoczucie. To forum nie jeden scam widziało a chyba nie tak trudno znaleźć zaufaną osobę w społeczności (np Rybak który jest bardzo aktywny i dla którego to tylko 1bi na jego stawki mógłby pomóc)
      xyz96 mial na mysli to zejscie na stawki nizej, ale niestety nie moge z tym nic zrobic. Nie jest to zalezne ode mnie i logiczne, ze zrobie wszystko co w mojej mocy, zeby na te stawki nie schodzic ;D
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 6 029
      sorry źle doczytałem :f_biggrin:
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 078
      strata pieniedzy wchodzic w taki challenge 'godzinowy' gdzie mozesz sobie grac 1 stoliczek przez 11+h dziennie ogladajac seriale etc na boku
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 524
      Napisane przez ErHB01
      strata pieniedzy wchodzic w taki challenge 'godzinowy' gdzie mozesz sobie grac 1 stoliczek przez 11+h dziennie ogladajac seriale etc na boku
      Ma on dodatkowo challenge volume z innym użytkownikiem, więc czegoś takiego raczej nie zrobi =)