Materiały PokerStrategy.com z największym value

• trzasku
      trzasku
      Srebro
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 3 963
      Postanowiłem dla siebie i innych użytkowników forum stworzyć listę najbardziej wartościowych filmów i proszę o pomoc w jej stworzeniu. Mamy do dyspozycji ogromną ilość filmów, problemem jest jednak to, że w wielu z nich połowa czasu jest przeznaczana na informacje niekluczowe które nie wnoszą żadnego lub bardzo niskie value do naszej gry a i tak trzeba przez nie przejść. Trudno jest znaleźć materiały które mają bardzo dużą wartość merytoryczną bez zbędnego gadania, dlatego właśnie tworzę tę listę.

Czyli w skrócie - podrzucajcie filmy/serię z których wyciągnęliście najwięcej wiedzy/value.

• Większość filmów seri Step by step bąbla92
      • NL FR - teoria microlimits
      • Wszystkie filmy Rusher o rozgrywaniu konkretnych rąk
      • Cała seria rybki małe i duże Robmafa
  • 27 odpowiedzi
    • queristo
      queristo
      Brąz
      na forum od: 04.10.2009 Posty: 1 736
      Beyond ABC poker
      The Next Level of ABC Poker
      Projekt leakfinder
      The thin red line
      Kursy muckinfelli z tej listy.
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 415
      *Govern666 konstruowanie range'y.
    • fruzia
      fruzia
      Srebro
      na forum od: 18.11.2013 Posty: 701
      Napisane przez queristo
      Beyond ABC poker
      Projekt leakfinder
      The thin red line
      Amen
    • martini494
      martini494
      Brąz
      na forum od: 29.11.2015 Posty: 29
      .
    • ar1as
      ar1as
      Złoto
      na forum od: 24.12.2012 Posty: 4
      Kropa.
    • trzasku
      trzasku
      Srebro
      Uzupełniam listę o nową serię Governa o preflopie, uważam, że zasługuje na miejsce tutaj :f_thumbsup:
      Preflop - wskazówki i porady

Oprócz tego ktoś na coś innego natrafił, ewentualnie po angielsku/niemiecku?
    • LeborW
      LeborW
      Brąz
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 266
      Napisane przez queristo
      Beyond ABC poker
      Projekt leakfinder
      The thin red line
      Kursy muckinfelli z tej listy.
      Ale najbardziej wartościowe filmy dla kogo? Trzasku grającemu nl25 te filmy są zbędne.
    • trzasku
      trzasku
      Srebro
      @LeborW - Ja dopiero przerobiłem 4 z podanych tutaj około 10 serii i też głównie dzięki nim jestem w stanie wygrywać na 25tkach. Nie uważam więc, że są zbędne a wręcz uważam, że jak zapoznam się z pozostałymi o których jeszcze nie mam pojęcia to mogą mi pomóc wskoczyć jeszcze wyrzej. Tak samo innym :f_thumbsup:
    • adasko99
      adasko99
      Srebro
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 2 021
      siemano, szukam dobrych materialów na temat implied oddsów, PL & ENG
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 401
      A jest wykres muckinfelli z okresu jak trenował?

:coolface:

PS: Beyond ABC poker. Obejrzałem i w tamtych czasach to rzeczywiście musiał być bardzo dobry filmik. Nawet obecni początkujący jak najbardziej wyciągną sporo value. Generalnie to chciałem nawiązać jak na końcu mówił "Bo siedzenie na NL25 żeby zarobić na waciki mija się z celem". W tych czasach sama droga dojścia do NL25 żeby zarobić na te waciki wymaga całkiem trochę czasu i wysiłku :rage:
    • TheRiverIsMy
      TheRiverIsMy
      Brąz
      na forum od: 11.05.2014 Posty: 37
      Kropa
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      Napisane przez adasko99
      Podpinam się pod pytanie, oraz czy wie ktoś czy są jakieś filmiki teoretyczno-praktyczne na tematy overbetów?
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 249
      Napisane przez HandSmither
      Napisane przez adasko99
      Podpinam się pod pytanie, oraz czy wie ktoś czy są jakieś filmiki teoretyczno-praktyczne na tematy overbetów?
      Jeśli chodzi o praktyczne filmiki to jest troche tego na youtube. Wpisz "Tom Dwan" wiekszosc z nich powinno zawierać grany conajmniej jeden overbet :)

a tak całkiem serio to niewiem, sam chetnie bym cos obejrzał co tam jakas mądra głowa mówi o tym zagadnieniu
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 494
      @adasko99
      Ten temat był i nie był poruszany... W PL sekcji nie kojarzę filmu, którym implied oddsy byłby tematem filmu w przeciwieństwie np. do omawianego stealu czy 3betu. Z drugiej strony pośrednio jest to poruszane praktycznie we wszystkich filmach, w których omawiane były rozdania postflop.
      Dobrze byłoby jakbyś wbił złoto na PokerStrategy.com, bo sporo materiałów teoretycznych jest od tego statusu, np. Pot Odds vs Equity

@HandSmither jeśli wpiszesz w wyszukiwarce filmów overbet to powinieneś zwrócić uwagę na statusy filmów... są to filmy przeważnie nagrywane dla wyższych statusów i przez topowych trenerów. Dlaczego? Jeśli dobrze pamiętam to grasz na nl5/nl10. Nie lepiej skupić się na rzeczach skierowanych do tego limitu i szukać błędów u podstaw.

Masz złoto, więc przeglądałbym na twoim miejscu filmy GoverN666 z teorii (większość złotych filmów z ostatniego okresu). Film rusher88 o czerwonej linii + przerobić filtry o których wspominał w Hold'em Managerze. Do tego jak dla mnie dobrym materiałem są nagrania GoverN666, w których zapraszał gości, bo tam sporo takich leaków było wyłapanych, o których jego goście nie zdawali sobie sprawy, a były to raczej proste błędy. Zwrócicie uwagę na to jak do analizy podchodzą trenerzy.

Powinno brać się wzorce od lepszych graczy, jednak przenoszenie zagrań z limitów 5x/10x/20x wyższych nie będzie zbyt skuteczne :sifflote: Do tego może być trochę trudne i zamiast pomóc może jeszcze bardziej zaszkodzić.
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      Właśnie zajmuję się głównie filmami Governa. Jego serię treningów z innymi bardzo lubię. Jednak od kilku dni zmieniłem trochę strategię nauki i wybieram jakieś kilka konceptów, uczę się ich a potem powoli testuję na stołach. Overbety zawsze postrzegałem jako bardzo ciekawe zagranie które na mikro robią tylko fiszowcy. Myślałem że coś nowego wprowadzę do swojej gry, czegoś co praktycznie nie robię, ale skoro ma nie działać to zostawię. Jest mnóstwo innego materiału.
    • adasko99
      adasko99
      Srebro
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 2 021
      dzieki Skibcio, jak wbije to podejze ten filmik :D
    • silk11
      silk11
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 491
      Kołczing by Adam Szalak - mega value, przebojowośc, błyskotliwośc, najlepszy filmik ever dla pokerstratedży dot kom
      link:
      Nauka gry w pokera dla wysokich stawek - Kołczing odc 1
    • mariusz2401
      mariusz2401
      Srebro
      na forum od: 18.09.2011 Posty: 150
      .
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 494
      @HandSmither Nie twierdzę, że nie jest to opłacalne. Jednak moim zdaniem większe value będzie w szukaniu i poprawianiu tych podstawowych błędów. Overbety -> duże pule generalnie, a one są rzadkie.

@silk11
    • 1
    • 2