Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

beat the microZOOM's...

• BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      na forum od: 20.09.2016 Posty: 74
      Hello,

Postanowiłem Sobie zrobić mały challenge, w związku z tym, że w czerwcu mój tatka kończy 60 lat chciałbym sprawić mu z bratem jakiś większy prezent :)
      Obecnie mam dwa albo trzy miesiące wolnego od pracy także chciałbym poklikać coś więcej w pokera w którego nigdy jakoś dobry nie byłem, ani to volumowo ani skillowo ale chce ten okres potraktować poważniej :) Grać będę na ZOOM NL10. Deadline to czerwiec ^^

moje wyniki na razie nie wróżą fortuny :f_p:

https://s23.postimg.org/h4s1wso97/Results.png

Obecnie mam odłożone jakieś 8k zł,jednak koszty życia zjedzą jakieś 5k do czasu aż wrócę do pracy także im więcej zarobię tym więcej wpakuję w prezent :f_drink:

Zaczynam prawdopodobnie dzisiaj wieczorem albo jutro, aktualizacje codziennie. Dzisiaj chciałbym jeszcze pomóc bratu w projekcie z którym się tłukę miesiąc ale.. być może już dzisiaj będzie " riwederczi " ^^

jakaś muzyka na koniec.. ! miałem tutaj cisnąć jakieś hipsterstwo z Anime ale nie będę was męczył! jeszcze nie :f_pleased:

bawmy się! d(^_^)b
  • 22 odpowiedzi
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      hello, pierwszy dzień za mną. Volume trochę kulał. Docelowo chciałbym robić około 3-4k hands/dzień. Natomiast zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Jeżeli chodzi o grę to po prostu run sprzyjał więc samo się grało.. choć b. się ciesze z dwóch close foldów. Jeżeli wykonam swoje założenia dot. planu gry na tym limicie, to będę naprawdę zadowolony.. Na razie pomimo kilku prób nie udało mi się ich wykonać ani razu :f_cool:

Jedyny minus jest taki, że dzisiaj zainstalowałem CS:GO : < więc trochę pewnie postrzelam jak na fana eSportowego przystało ^^

bawmy się! d(^_^)b
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Starsy dzisiaj nie specjalnie były dla mnie przychylne, zresztą EV mówi prawdę!.. :) poza jedną ręką jestem tutaj naprawdę zadowolony.. mianowicie chodzi o:

Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 3021014
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $10.00 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 3
      SB: $13.53 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 8, AF: 1,2, Hands: 61
      BB: $17.55 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 4
      UTG: $19.04 - VPIP: 32, PFR: 13, 3B: 17, AF: 1,0, Hands: 47
      MP: $10.05 - VPIP: 23, PFR: 15, 3B: 25, AF: 0,0, Hands: 13
      Hero (CO): $10.42

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q :club: Q :heart:
      1 fold, MP raises to $0.27, Hero raises to $0.85, 2 folds, BB calls $0.75, MP calls $0.58

Flop: ($2.60) 7 :diamond: 9 :spade: 7 :spade: (3 players)
      BB bets $1.24, MP folds, Hero calls $1.24

Turn: ($5.08) 9 :heart: (2 players)
      BB bets $4.85, Hero calls $4.85

River: ($14.78) 5 :spade: (2 players)
      BB bets $10.61

gracz to unk, zresztą mam nową bazę, grał jeden stolik.. jest donk na flopie to pewnie TT, JJ, 7x + masa FD. 99tek mu tutaj nie daje no bo kto je tak gra? pytanie jest tutaj do was: Wolicie zagrać tutaj call i dać mu strzelać czy po prostu reise all the time? Osobiście zagrałem tutaj przez call/call ale jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się reise,ship. Dlaczego? jeżeli ma over pare to każdy A,K i flush zabijają mi akcję, jeżeli spada flush ja sam nie wiem na czym stoję. Co myślicie ?

co do wykresu:

uciekam zagrać jeden meczyk w lola, ze dwa odcinki Anime i uciekam spać.. :) have fun wszystkim !:)
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      na razie ciężko mi się gra. Czuje, że w ogóle nie mam edge na NL10. W niedziele prawdopodobnie popracuje nad grą tylko jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.. :<
      może ktoś coś zaproponuje?

dzisiejszy wykresik, a ja uciekam oglądać Anime.

3majcie się i do jutra !:)
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Salut, sunt eu, un haiduc, Și te rog!? <niuma niuma hej> dzisiaj pograłem znacznie mniej, pogrindowałem za to sporo w kręgle i popiłem ze znajomymi także.. poker, kręgle, idealna niziutka blondynka w ciasnej czerwonej sukience i czerwonych szpilach przy barze > me, znajomi i %.. całkiem udana sobotnia kompozycja.. a teraz jeszcze League of Legends i Anime na koniec.. not bad :D

jutro pewnie też pogram mniej bo widzę się z dziewczyną.. po za tym nie wiem, czy niedzieli nie będę po prostu wykorzystywał do nauki bo mam spore braki w pokerze hym..

kawałek w którym się zakochałem <3

bOOM !
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      a witam witam !:) dzisiaj tak jak mówiłem, pograłem znacznie mniej ;< byłem mega wykończony a i dziewczyna poszła później, pozatym TSM grało w LCS'ie i chciałem ich pooglądać z bratem :) jutro myślę, że wrócę na odpowiednie tory i min. 5k zrobię! Co na razie idę postrzelać coś w CS:GO !

a tak po za pokerem, to oglądam właśnie Anime o muzyce klasycznej i powiem wam, że jak zawsze podchodziłem sceptycznie do tego typu muzy, to utwory tam które sobie pykali wywarły na mnie naprawdę niezłe wrażenie.. albo po prostu już ten wiek :facepalm:

tak więc do ludzi którzy mnie odwiedzają bo wierze, że paru się znajdzi, wiem, że tam kurwa jesteście! ktokolwiek!:why: czy ktoś się interesuje taką muzą i mógłby podrzucić jakieś dobre kawałki orkiestr jakiś kozackich kompozytorów? :f_drink:
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 891
      Do muzyki klasycznej na razie powoli podchodzę, ale to anime mnie zainteresowało :P Podzielisz się tytułem?
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Napisane przez arkhos
      Do muzyki klasycznej na razie powoli podchodzę, ale to anime mnie zainteresowało :P Podzielisz się tytułem?
      Nodame Cantabile :)
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      tak jak powiedziałem, tak też zrobiłem ~7k! pierwsza sesja była tragiczna, popełniłem naprawdę sporo błędów, :fouet: ale w drugiej sesji już grałem kozak.. nawet miałem wrażenie, że w pewnym momencie wszedłem w zone bo "przebudziłem" się dopiero kiedy brat wszedł do pokoju.. sick!

to też są kozaki! :wtf:

pora na chill <3 Drink up me hearties Yo Ho!
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Ho Ho Ho ! fatalny dzień pod względem pokera, tyle błędów, tyle spalonej zielonej kapusty :deadhappy: . Jedynie z czego jestem zadowolony, to zrzucenie seta QQ na turnie będąc 400bb deep na AQ9T boardzie huh.. Jutro tam wracam na pełnej.. tylko się wyśpię i zjem porządne śniadanie bo ostatnio jestem na redukcji ale no kurwa.. :why:

kolejnym celem jaki Sobie jeszcze chce wyznaczyć to zacząć wstawać o 10tej. Nie jest to łatwe zadanie, powiedziałbym nawet, że impossibru.. ale :challenge: START JUTRO !

Ja siadam do Anime ale na koniec standardowo muzyczka.. tym razem coś z mojej kolekcji. Imo jeden z lepszych openingów!

do następnego!
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Dzisiaj zacząłem coś szperać w holdem menagerze i powiem wam, że ilość opcji jaka tam widnieje, jest niesamowita :D tam jest tyle przeróżnych przeróżności, że naprawdę wielki SZACUNEK dla ludzi, którzy wysiedzieli analizując pokera tyle czasu, który pozwala im dominować wysokie stawki. Naprawdę jest nad czym pracować! Obecnie moja baza jest jeszcze za mała by wyszukiwać leaków ale postaram się codziennie siedzieć nad holdemem i małymi krokami keep moving forward!

Co do wstania dzisiaj o 10tej i zrobienia Sobie zajebistego śniadania to..

ale jutro.. ! jutro panowie będzie ten dzień... chociaż 10ta to jest jakby będąc facetem próbować wygrać miss universe :f_p: biorąc pod uwagę fakt, że zasypiam po 5tej :f_ugly: . Zaczniemy małymi krokami, od 11:30... KTO JEST ZE MNĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ ?

Ja Jebie.. micro tej pianistki ; OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Pokerowo Pokerowo.. pomału do przodu :) jeżeli chodzi o analizę to siądę do niej dopiero w marcu. Mam nadzieje zrobić ~150k w lutym także będę miał trochę materiału do przerobienia. W sobotę bądź w niedzielę siądę do przeanalizowania rozdań z jednej sesji w której to zaliczyłem zjazd na ~7bi. Grało się dzisiaj całkiem ok, w sensie.. od jakiś 5dni grałem 5 zoomów bo dokładałem 1 stolik NL5 -> chuj wie po co.. opędzlowali mnie tam i wpadłem na genialny pomysł by już tam po prostu nie grać (poziom za wysoki, wiadomo :f_eek: ) widziałem, że strasznie tracę na jakości i wróciłem na 4 stoliku ZOOM'a..

Jeżeli chodzi o samą grę to jest ona bardzo swingowa, mój wykres wygląda jak rollercaster i nie mam pojęcia czy bierze się to z mojego słabego stylu gry, czy po prostu kiedy wiem, że wyniki idą do góry to tracę focus i się rozluźniam... to jest na pewno coś, na co będę zwracał uwagę w najbliższym czasie :f_thumbsup: nie wyniki z dzisiaj:

Jeżeli chodzi o wstawanie to jest progress! nie powiem wam o ile :sifflote: ale udało się dzisiaj zrobić królewskie śniadanie także.. ! Jutro wstanę jeszcze wcześniej! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wybuchła mi dzisiaj pralka! więc jutro namierzam nową maszynę :f_cool: Co na razie to siadam do nowego Anime :banana: Poprzednie które skończyłem, Nodame Cantabile było naprawdę świetne! także polecam! Jeżeli ktoś jednak za Anime nie przepada, to proponuje na wieczór Jiro. Bardzo inspirujący film ^^

SEE YOU !
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 318
      volume robisz dobre, ale polecał bym zejść na trzy stoliki i skupić się na jakości oraz myśleniu podczas gry, bo z taką czerwoną nic ponad break even nie wyciągniesz, zwłaszcza na zoomie..
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 331
      Zjazdy na 5-10bi w jednej sesji na zoomie to mam ostatnio wrażenie, że są standardem :D
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Napisane przez przemek9422
      volume robisz dobre, ale polecał bym zejść na trzy stoliki i skupić się na jakości oraz myśleniu podczas gry, bo z taką czerwoną nic ponad break even nie wyciągniesz, zwłaszcza na zoomie..
      a powiedz mi, jakie elementy gry wpływają na czerwoną? jest gdzieś o tym filmik który byś polecił albo artykuły? to bym Sobie popracował w bazie nad czerwoną bo faktycznie lecęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę.. ;<

Napisane przez jejeejej
      Zjazdy na 5-10bi w jednej sesji na zoomie to mam ostatnio wrażenie, że są standardem :D
      no właśnie kiedyś też tak myślałem, ale im bardziej świadomiej gram tym mniej takich sesji już mam... wiadomo, raz na jakiś czas wpadnie się w sesji na same sytuację bez ucieczki ale.. no zobaczymy.. :) jestem jeszcze rookie jeżeli chodzi o pokera :D
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      dobra dobra.. dzisiaj strasznie mało gry, na dodatek kiepskiej : < cały dzień kiepsko się czułem, właściwie to nie chciałem nawet siadać do gry ale.. szatannnnnnnn.. wyspazzowalem co się dało i o to jestem.. Jutro do późnych godzin robię Sobie wolne od komputera, pojadę gdzieś na obiad, posprzątam, zaproszę panne, odwiedzę tatę? no coś na pewno by dać Sobie odpocząć. W nocy siądę do analizy. A w niedzielę znowu odpalę ZOOMandie.. ale to na pewno dopiero wieczorem by całą niedzielę także poświęcić na odpoczynek ^^

Anime do łóżka iiiiiiiiiiii.. LET'S THE WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKEND BEGIN !:sfishy:
    • jimmyjames30
      jimmyjames30
      Brąz
      na forum od: 01.08.2015 Posty: 1 071
      Na czerwona chyba najbardziej wplywa obrona blindow i jakosc blefow plus autoprofit
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Panowie Panowie.. co to był za wpierdol aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. :wtf: Cały profit z miesiąca poszedł :< został tylko rb..:sfishy:

Wrócę tam jutro !:D idę coś Sobie zjeść <3 i pooglądać Anime!

High Life !
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz

What about that?! WHAT ABOUT THAT ?:D red line like a boss?!

zauważyłem, że mój spadek czerwonej nie bierze się obrony blindów które jak na NL10 bronie całkiem solidnie.. ale z innych powodów mianowicie:
      - budowanie puli bez podstawnie;
      - brak gameplanu.. calluje reise flopa bez planu na turn/river, kończy się to tak, że odpuszczam za często na tego typu sytuację;
      - zbyt duży 3bet który potem prowadzi do cbeta, barrela i do c/fold rivera..
      - zbyt pasywnie rozgrywane drawy.. mam solidne drawy, gram zbyt często call call fold river.. jeżeli poprawię agresję w tego typu spotach to myślę, że spokojnie wykręcę odpowiednie fold eq.

ogólnie to nie wiem jak się za to zabrać.. :D ale będe coś próbował!

a teraz uciekam w coś zagrać!:D
      IKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASingSe ;O
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. czerwona lepiej, zielona dramat.. ale zespazzowałem 2 duże pule, dostałem 1 coolera.. dlatego taki efekt! poprawię się, poprawię !:) a teraz pora na wypad z panną.. dobrze, że chociaż z nią zawsze trzymam AA :D

[/url]

jutro przeanalizuję dzisiejszą sesję no iiiiiiiiiiii.. :pcuser: a teraz życzę wam wszystkim have fun !:)
    • 1
    • 2