30 dni - 3*SStar challenge

• Edited212
      Edited212
      Brąz
      na forum od: 22.06.2015 Posty: 344
      Siema! Jako, że lubię czytać te challenge to stwierdziłem, że sam jakiś dorzucę :D Otóż - robię 3x SilverStar na P* w 30 dni. Wychodzi po 50 VPP/dzień. Na razie 2NL 4x ZOOM, ale myślę, że w jakoś połowie powinienem shotować 5NL, może jakoś w 2/3. Będę robił update'y codziennie po zakończonym dniu grania. Jestem ciekaw jak to wyjdzie, bo sesja się zbliża wielkimi krokami i może być krucho z czasem, no ale po to są challenge, nie? :D
  • 9 odpowiedzi
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      No to pierwszy dzień za mną. Jest 56,50 VPP - plan wykonany. Podzieliłem sobie całość grania na 2 sesje po ~25VPP i tak jak pierwsza sesja była spoko, tak drugiej nie będę wspominał zbyt ciepło. Cooler za coolerem, no ale głowa wytrzymała i przy końcówce wariancja troszkę odpuściła :)

Podsumowanie:
      VPP: 56,50/1'500
      Hands: 3'523
      Winnings: $3,65
      bb/100: 5,18

Pierwsza sesja:

Druga sesja:

Całość:

W całym challengu mam nadzieje na winrate rzędu 10bb+, jak nie będzie takich cudów jak dzisiaj w drugiej sesji to powinno się spokojnie udać.
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Ooookey. Dzisiaj niedograne założone 50VPP, trzeba będzie odrabiać. W każdym razie już wiem, że jedna sesja to za dużo, zdecydowanie muszę sobie zrobić dłuższą przerwę po jakichś 2h bo spada wszystko i widać to na wykresiku z dzisiaj niestety i poważnie odbija się na winracie, który jest cientki jak dupa węża na tą chwilę:

Zacząłem grać po prostu źle. Złego runa nie było, wr zrujnowały moje decyzje, to troszkę boli ;(

Co do dzisiaj:
      VPP: 91,70/1500
      Hands: 6'143
      Winnings: $6,97
      bb/100: 5,67

Już wiem, że będzie ciężko z tymi 1500 VPP :D Ale tak jak wspomniałem - od tego są challenge... :f_thumbsup:
    • Redwinee
      Redwinee
      Srebro
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 255
      Będę zagłądał, powodzenia :f_drink:
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Dzisiaj do zniesienia. Tzn. - zaś 3 spazzy mi rozwaliły troszkę wr, ale ogólnie nie ma tragedii jak na to co dostawałem do łapy. VPP też nadrobione z nadmiarem, więc tutaj też można postawić plusik. Mam w ogóle wrażenie jakby przystąpienie do tego challengu nie dawało mi możliwości podbicia wr powyżej ~6bb :D Wcześniej ~12bb/100, teraz nic wyżej tych 6. No nic, pewnie jeszcze będzie bardziej żarło momentami, to dopiero 10k rąk jest. No i coś trzeba z czerwoną zrobić...

Całość:

Jutro może jeszcze do grafu dodam rączki, bo niektóre mnie rozbrajają i sam nie wiem co w nich powinienem zrobić =.='

Challenge ogółem:
      VPP: 155,10/1'500
      Hands: 10'037
      Winnings: $12,62
      bb/100: 6,29
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      No to tak, dzisiaj baardzo źle jeśli chodzi o volume, nie było jak za bardzo zagrać więcej niestety :( Ale za to bardzo fajnie jeśli chodzi o wynik, zacząłem grać troszkę agresywniej i jakoś to nawet wychodzi. Początek sesji z rodzaju tych "nie dochodź do sd bez nuts, on ma lepiej". Nut tripsy vs full, set vs strit itp. fajne rzeczy. Shit happens, trzeba grać dalej No i tak pograłem, że jak mi zaczęli oddawać stacki to jeden za drugim :D Fajnie, oby się to utrzymało. I czerwona stanęła w miejscu ^_^

Rączki na bank pojawią się jutro, po odrobieniu części VPP (bo całości nie dam rady raczej)

VPP: 185,27/1'500
      Hands: 11'867
      Winnings: $19,18
      bb/100: 8,08
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Mhm. Żeby zacząć od pozytywów - nadrobiłem VPP :f_cool: A patrząc realnie to tak - dzisiaj wpie**ol niesamowity. Pierwsza część gry - suuper, plus 5BI, fajnie się gra, w sumie norma. Druga część gry - absolutne, wielkie NIC. Zero. Dramat, ku*wa, szkoda strzępić ryja, cytując klasyka. Wyszło -10BI, przestałem wierzyć że cokolwiek jestem w stanie tu ugrać. Żeby było śmieszniej to jestem pod EV :f_thumbsup: Ewentualnie do 5NL dojdę z RB. Można? Moszna. Heh...nie lubię tego. Wykresu nie wstawiam, nie ma po co. Od dzisiaj wykres będę wstawiał co tydzień, zaczynając od poniedziałku, kończąc w ostatni dzień challengu.

VPP: 250,28/1'500
      Hands: 15'531
      Winnings: $10,09
      bb/100: jedyne w swoim rodzaju....uwaga uwaga....
      3,25

No. Ostatnio taką sesję miałem tydzień temu w sobotę. Coś mnie te weekendy nie lubią... :(
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Znowu, szukamy pozytywów. Dzisiaj tylko 1 spazz :f_thumbsup: I znowu patrząc realnie - co tu się odwala ja się pytam. Tu ktoś mi 4 betuje z K9o. Tu kiedy ja na river łapię strita, to ktoś łapie kolor. Tu shorta stackuje, a on mi pokazuje J6s i ma kolor vs mój set. Tu gdzieś bronię blinda z T8s, dostaję tripsa, ale nieee, oj nie. Gość ma fulla. Dwa razy dzisiaj KK zestackowane pf, i dwa razy witamy AA. dostaję seta KK (top set akurat), board z drawem do koloru. Gość się stackuje, to ofc call. Pokazuje AJs, czyli potrzebuje tej jednej karty jeszcze. Run It Twice. 2 razy ją dostaje. Ale żeby nie było - Ja też sprzedaje bad beaty. Ostatnio miałem sytuację set over set i co? I dostałem karetę. Tutaj gdzieś dostaję rzeczy na river. Problem jest tego typu, że od wczoraj ja zbieram kasę od fishy, a ode mnie zbierają kasę wszyscy. Jak leci. Daaaamn. Mam nadzieję, że to się szybko skończy, bo zaczynam w trakcie gry wątpić czy ktoś nie ma karety, jak ja mam fulla. A to nie jest dobre.

VPP: 284,07/1'500 (jutro się może nadgoni)
      Hands: 17'888
      Winnings: $6,73
      bb/100: 1,88
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Zmieniam challenge. 1'500 VPP do końca lutego, czyli dodaję sobie tydzień. Raz, że to jak mi zoom dopie*dala na tą chwilę tego się opowiedzieć słowami nie da, jestem 17 BI w dupę na tą chwilę, jakieś 4 w stosunku do poziomu 0 z początku challengu. Rozwala mnie wszystko i wszyscy. Powiem tak - mam w dupie te grosze co lecą. Ale to że jestem cały czas behind to jest dramat. Przegrane z top parą i kickerem vs A kicker to już standard (niby poty 40bb, ale jak ich jest ku*wa 10 to są 4BI). Ja top tripsy, ktoś full. AJ<AJs, KJs<JTo z shortami na 50bb, ja kolor na K, gość kolor na A, strity over sety, TO JEST DRAMAT. Standard w pokerze? No może i tak, ale w takim natłoku tego cholerstwa, że w ~7k rozdań poszło 17 BI z mała ilością spazzów (poty >50bb to tylko 65 rąk, z czego jakaś połowa to te na minusie) to ja na razie podziękuję, zrobię sobie przerwę. Jutro raczej nie pogram, zobaczymy we wtorek. Dwa, że sesja i potrzebuję się na tą chwilę bardziej uczyć niż napierdalać po 4h dziennie w poksa, który na dodatek na tą chwilę mnie jedzie jak psa. Podziękował, zobaczymy we wtorek.
    • Edited212
      Edited212
      Brąz
      Pograłem. I utwierdziłem się w przekonaniu, że to co się wyprawia to jakiś żart :) Nie wiem jakim cudem dostaję taki wpie*dol no ale widać jakimś się udaje. Pierdyliard splitów z nutsami, łamane AA, dwie tp vs strit i.... po 1k rozdań kolejne 3 bi w plecy :f_thumbsup: Pie*dolę, nie robię. Pogram sobie sng za 0,25c albo przejde chwilowo na 2-3 reg stoły z fishami. Może przejdzie.