hud

• 11 odpowiedzi
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 811
      Na speed powinien działać. Próbowałeś uruchomić platformę i trackera z uprawnień administratora?
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 935
      nie dziala ;/
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 716
      Spróbuj po pierwsze wywalić całą ścieżkę i kliknij Add i dodaj ją ręcznie. Sprawwdz czy masz zaznaczoną opcję tak jak poniżej

Sprawdz czy masz wszystko tak jak w Poradniku.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      Zapomnialem dodac, ze mam hm2. Podejrzewalem, ze zmiana jezyka oprogramowania moze pomoc, ale nie widze tam pl wersji.

Z tego co pamietam to jak kiedys gralem na WH to wlasnie tez mi czasami nie lapal hud, zmiana jezyka na pl pomagala, jednak tu pl jezyka nie mam do wyboru ;O
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 716
      Napisane przez niemambopoco
      Zapomnialem dodac, ze mam hm2. Podejrzewalem, ze zmiana jezyka oprogramowania moze pomoc, ale nie widze tam pl wersji.

Z tego co pamietam to jak kiedys gralem na WH to wlasnie tez mi czasami nie lapal hud, zmiana jezyka na pl pomagala, jednak tu pl jezyka nie mam do wyboru ;O
      W takim razie spróbuj ten sam sposób w HM2:
      wywal ścieżkę i wprowadz ręcznie nie przez Auto Detect. Upewnij się czy Soft zapisuje ręce.
    • POL80
      POL80
      Złoto
      na forum od: 26.05.2007 Posty: 60
      Wczoraj instalowałem Titan (nowy soft) i hm2 działa bez problemu.
      Upewnij się że masz w ustawieniach softu zaznaczone "store hand history locally".
      Po rozegraniu kilku rozdań powinien utworzyć się nowy katalog
      U mnie w Win 8.1 C:\Users\Paul\AppData\Local\Titan Poker New Client\data\nickname
      Dodałem ręcznie z podkatalogami i nie ma żadnych problemów.
      Język lepiej mieć zawsze eng. Jeśli masz stary soft spróbuj na nowym.
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      Napisane przez POL80
      Wczoraj instalowałem Titan (nowy soft) i hm2 działa bez problemu.
      Upewnij się że masz w ustawieniach softu zaznaczone "store hand history locally".
      U mnie w Win 8.1 C:\Users\Paul\AppData\Local\Titan Poker New Client\data\nickname
      Język lepiej mieć zawsze eng. Jeśli masz stary soft spróbuj na nowym.
      @edit: Mam to zaznaczone, sciezke tez dodalem. Gram speed pokera, Tobie dziala na speed? Mam ciagle "waiting for hands...".
      Mam nowy soft (beta).
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      Napisane przez POL80

Tez tak zrobilem, ale w hmie jest napisane cos takiego: "The following folders have not been tagged to a poker site and may contain ADDITIONAL IPoker hands. Click EDIT to match unassigned hand history folders to poker site"

I troche tego nie czaje.
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 322
      a na zwyklym keszu hud sie pojawia?
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Złoto
      No dobra hud mi sie dzis wlaczyl, sam nie wiem dlaczego. Tylko problem jest taki ze jak gram speeda to ma tak duzy delay ze to jest bez sensu. CZy to jest normalne ze mam tak duze opoznienie (15-20sec) czy cos mozna z tym zrobic? Na zoomie na P* smiga wszystko good.
    • POL80
      POL80
      Złoto
      na forum od: 26.05.2007 Posty: 60
      Na zwykłych stolikach działa bez problemu. Na speed hud wyświetla się tylko na jednym stoliku. Drugi dodawałem manualnie i nie działa (widać hud'a, ale jest rozjechany poza tym nie odświeża).
      Może kolejna aktualizacja hm2 coś zmieni skoro to nie pojedyncze przypadki....

EDIT: Na zwykłych stolikach mały ruch, może jednak jest jakiś sposób aby hud działał poprawnie na speed?