Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

philhell24 FR50 rail

• 75 odpowiedzi
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 079
      .
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 130

Dzisiaj późno zacząłem, wiec wyszło słabe volume. Jutro postaram się pograć trochę więcej i bez spazzów, bo przynajmniej jednego stacka mogłem uratować.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz

Dzisiaj masakra, dwa razy KK<AA i set vs set QQ na KK, gdzie K spada na river. Do tego regi trafiały jakieś barrelowane backdoory gdzie miałem x/c jako optymalną linię na nich.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
    • elusivepl
      elusivepl
      Brąz
      na forum od: 26.07.2015 Posty: 340
      Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:f_drink: no i oczywiście powodzenia
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 628
      Jedna z największych inspiracji moich <3 będę śledził
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Napisane przez elusivepl
      Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:f_drink: no i oczywiście powodzenia
      Dzięki:f_thumbsup:
      Napisane przez trzasku
      Jedna z największych inspiracji moich <3 będę śledził
      Oj tam, tutaj nic nadzwyczajnego się nie dzieje;) Prawdę mówiąc, to gdybym nie był debilem i posiedział trochę w Polsce i nie uganiał się tyle za dupami, teraz grałbym pewnie midstakesy. Ze swoim rollem. No, ale nie ma co gdybać. Teraz postaram się poświęcić więcej energii na pokera.

Trochę volume siedzi, ale czasem muszę robić nieplanowane przerwy i wyłączać lapka, bo strasznie się grzeje i wówczas starsy mi się zawieszają. Wczoraj przez to timeoutnąłem handa gdzie flopnąłem seta.
    • MWaler
      MWaler
      Brąz
      na forum od: 10.04.2012 Posty: 3 098
      ile stołów na raz grasz ?
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      9
    • SiemaAS
      SiemaAS
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 19.04.2014 Posty: 488
      Napisane przez duff2511

Trochę volume siedzi, ale czasem muszę robić nieplanowane przerwy i wyłączać lapka, bo strasznie się grzeje i wówczas starsy mi się zawieszają. Wczoraj przez to timeoutnąłem handa gdzie flopnąłem seta.

W kwestii grzania się lapka, polecam, użycia sprężonego powietrza. Gdyby nie pomogło pomyśl o podkładce

Any way, GL na stolikach. Śledzę, pomimo, że nie jestem inwestorem :f_drink:
    • duff2511
      duff2511
      Brąz

Szkoda gadać, fisze trafiały swoje 5 outów na river i zwijały się ze stołu. I tak w kółko dzisiaj. Momentami czułem się bezsilny. Najgorsze jest to, że w sumie grałem dzisiaj dobrze.
      Napisane przez SiemaAS
      W kwestii grzania się lapka, polecam, użycia sprężonego powietrza. Gdyby nie pomogło pomyśl o podkładce

Any way, GL na stolikach. Śledzę, pomimo, że nie jestem inwestorem :f_drink:
      Dzięki. Mam zewnętrzny wiatrak pod lapka. Wyjąłem baterię i chyba trochę pomogło.
    • parrotx
      parrotx
      Brąz
      na forum od: 10.03.2011 Posty: 551
      Napisane przez duff2511

Najgorsze jest to, że w sumie grałem dzisiaj dobrze.
      A ja myślę, że to było najlepsze, bo jakość gry to jedyna rzecz na którą mamy wpływ :) GL.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Napisane przez parrotx
      Napisane przez duff2511

Najgorsze jest to, że w sumie grałem dzisiaj dobrze.
      A ja myślę, że to było najlepsze, bo jakość gry to jedyna rzecz na którą mamy wpływ :) GL.
      Masz rację i ja to wiem, tylko właśnie teraz bardzo mi zależy, by nie tylko dobrze grać, ale też przyzwoicie runnować. Zauważyłem też, że trochę odpuszczam niektóre spoty, które są profitowe, tzn. mógłbym zagrać trochę inaczej by zwiększyć EV, ale jednocześnie zwiększyłbym std dev. Głównie chodzi mi o spoty gdzie mógłbym wyrzucić przeciwnika z capped range'u lub thin valueraisować i valuebetować w niektórych sytuacjach. Gdzieś tam podświadomie pojawia się myśl, żeby grać tak, aby nie przegrać tego co ugrałem zamiast skupiać się na tym, co najbardziej profitowe.

Mam taką propozycję dla inwestorów - co byście powiedzieli, żeby co tydzień cashoutować profit, powiedzmy zaczynając od dzisiaj w każdy wtorek? Myślę, że pozytywnie wpłynęłoby to na moją grę i pozwoliło skupić się tylko na grze. W zamiam mogę zagrać większe volume, powiedzmy 80K hands zamiast 50K. Co myślicie?
    • elusivepl
      elusivepl
      Brąz
      Ja wolałbym nie zmieniać zasad w trakcie trwania. Ewentualnie po 50k możesz rozważyć przedłużenie po rozliczeniu profitu.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Spoko, nie ma sprawy. Do tego potrzebna byłaby zgoda wszystkich inwestorów. Dzisiaj zrobię dzień przerwy. Wtorki są chyba najlepszym dniem do tego na cashach.
    • mcflay777
      mcflay777
      Brąz
      na forum od: 22.09.2014 Posty: 65
      Napisane przez elusivepl
      Ja wolałbym nie zmieniać zasad w trakcie trwania. Ewentualnie po 50k możesz rozważyć przedłużenie po rozliczeniu profitu.
      Tak samo uważam. Graj swoje i będzie dobrze, gl.
    • elusivepl
      elusivepl
      Brąz
      Ewentualnie jeśli w jakiś dzień czujesz że grasz scary money może zejdź sobie na NL25 i odzyskaj pewność siebie, powodzenia
    • Qskaa
      Qskaa
      Srebro
      na forum od: 05.06.2011 Posty: 389
      Również jestem zdania żeby rozliczyć profit po 50k i potem ewentualnie przedłużać stacking.
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      Jeśli tak chcecie, to będziemy tak kontynuować bez zmian, ale przybliżę Wam taką symulację, byście mieli większy wgląd w możliwe scenariusze:
      1)gramy bez zmian - będę musiał znacznie zwiększyć volume, by wyrobić się w tydzień; wynika to z tego, że miałem teraz kilka nieprzewidzianych wydatków i wcześniej zakładałem, że nawet jeśli staking się przedłuży o kilka dni, to nie będzie problemu - w sumie priorytetem jest jak najwyższy profit; oczywiście przez zwiększenie volume rozumien więcej godzin grania dziennie a nie zwiększenie ilości stołów, bo umówiliśmy się na 9. Granie w sporym stresie i trochę na siłę szacuję, że spowoduje znaczny spadek winrate'u. Zakładam 1.5 bb/100, z RB 2.5bb/100, co daje 25% szansy na minus po 36.5K rozdań, które są do dogrania. Jak dla mnie to dużo. Tak w ogóle to miałem lifetime może 3 tygodnie na minus grając cash.
      2)Rozliczamy teraz profit i gramy dalej albo pozostałe 36.5K hands albo 50K - jak chcecie - zakładam jakieś 5bb/100, 6bb/100 z RB co daje znacznie wyższy profit i tylko 5% prawdopodobieństwa wyjścia na minus - przy 50K hands to tylko 2.7%.

Oczywiście będziemy kontynuować bez zmian, jeśli choć jeden inwestor na tym przystanie. Liczę jednak, że zmienicie zdanie, bo to wydaje się korzystne dla nas wszystkich. Do rana, max do południa może mnie nie być przy kompie, więc macie trochę czasu, żeby się zastanowić.