Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Twister Jackpot 5e 5 dni 1k Twistów

• Pokerhohlik
      Pokerhohlik
      Brąz
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 86
      Siemka to krótki chalange przed powrotem na święta do domu chce zagrać od dziś do piątku 1k Turniejów typu Jackpot na i pokerze Twister bi 5 euro.

Gram tego dość dużo a teraz chcę skupić sie na volume i agame krótki chalange ciekawi mnie jak wyjdzie i czy się uda w ogóle uchornić bez swinga.

Taki krótki chalange po to bym zrozumiał, że warto się w ten sposób mobilizować.

Cele : 200 Twisterów w 1 dzień
      Rakeback = 140 euro
      Planowane cev/ tur 70 zet
      Ciekawy spot do analizy dla siebie i Was na koniec gierki codziennie.
      Satysfakcja w piątek i miłe święta, że wyznaczyłem sobie cel i go spełniłem.
      Bankroll 400 euro

Próbka będzie mała gram po 4 stoły na platformie winner.com gdzie mam 40% rakebacku wiec 0.35 *1000 *0,4 = 140 euro,

Siadam do gierki i wieczorkiem wrzuce wykresik i jakąś najciekawszą rękę którą chciałbym wam pokazać :)

W takim razie miłego dnia i jedziemy!! Dziś słuchamy tego -- > https://www.youtube.com/watch?v=wdpDtAjZuWQ
  • 2 odpowiedzi