Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

7 dni bycia "pro"

• michal19888
      michal19888
      Brąz
      na forum od: 04.01.2012 Posty: 274
      Cześć wszystkim ! :f_drink:
      Jako, że od samego początku poznania pokera "marzyła" mi się kariera pro, postanowiłem, że przed świętami sprawie sobie taki prezent, mianowicie przez 7 dni będę robił wszystko jak zawodowy gracz.
      Uprzedzając pytania dlaczego tylko 7 dni a nie np. miesiąc bądź dłużej po prostu do 22 grudnia mam wolne od swojej normalnej pracy.
      Będę tutaj zamieszczał swój plan dnia co zrobiłem danego dnia ile turniejów zagrałem jak wyglądały mojej przygotowania do sesji.
      Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś kto gra zawodowo napisałby jak wygląda jego dzień, jeśli chodzi o przygotowania, przerwy itd.

Zaczynajmy 1 dzień
      Gram Twistery za 2 Euro
      Wstałem koło godziny 10, posprzątałem mieszkanie zrobiłem śniadanie + obiad na dwa dni, byłem w aptece po krople do oczu i luteinę bo mi się skończyła a osobiście uważam że bardzo pomaga jeśli ktoś pracuje przed komputerem. Teraz przeglądam tabelki przed grą i słucham muzyki relaksacyjnej.

Planuje grać w godzinach od 13 do 2 w nocy, wiadomo, że w tym czasie muszę normalnie funkcjonować.
      Nie zakładam żadnych celów jeśli chodzi o volume oraz $ po prostu nie chcę się rozczarować jednak będę sumiennie jak tylko potrafię przykładał się do pracy i liczę na to że samej gry wyjdzie mi 9h dziennie.

Życzę sam sobie powodzenia bo jestem bardzo ciekaw jakie wyniki na koniec uda mi się osiągnąć.

Update będzie pojawiał się codziennie do czasu skończenia challengu.
  • 11 odpowiedzi
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 331
      Fajny challenge :) życzę powodzenia a w przyszłości bycia pro :D
    • xSniFF
      xSniFF
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 677
      Powodzenia! :)
    • wariat007
      wariat007
      Brąz
      na forum od: 15.04.2016 Posty: 86
      .
    • Redwinee
      Redwinee
      Brąz
      na forum od: 18.11.2015 Posty: 285
      Kropka :f_drink:
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      Update 1 dzień 1

Przygotowania do sesji oceniam bardzo dobrze, właściwie ciężko było znaleźć słaby ich punkt, podszedłem do gry w pełni skoncentrowany. Byłem tylko ja i moim przeciwnicy nic mnie nie rozpraszało.

Co do samej gry dużo coolerów, wpadania na top range u przeciwników. Spazzów nie było bądź nie jestem ich w stanie wychwycić.

Aktualne cev 38
      Volume 47

Idę odgrzać obiad i walczymy dalej :f_cool:

Czas pracy 1.5h

Edit
      Bardzo dużo gier jakieś 85% miałem z jednym bądź dwoma regami, trochę mnie to martwi czy nie trzeba będzie zaczynać nieco później gry.

Gdzie są te ryby ? :f_cry: :f_cry: :f_cry:
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 309
      Demonizujesz, robisz tak jakby poker pro przed sesją zakładał garnitur, ciemne okulary i odpalał cygaro :D wg. mnie to po prostu utrzymywanie się z tej gry, a nie sposób jak klikamy w te guziki czy też co robisz po za grą, dobre podejście, rutyne startową itp. to może mieć nawet grajek na nl2
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      Napisane przez przemek9422
      Demonizujesz, robisz tak jakby poker pro przed sesją zakładał garnitur, ciemne okulary i odpalał cygaro :D wg. mnie to po prostu utrzymywanie się z tej gry, a nie sposób jak klikamy w te guziki czy też co robisz po za grą, dobre podejście, rutyne startową itp. to może mieć nawet grajek na nl2

Staram się robić wszystko tak aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, jeśli dla Ciebie założenie garnituru, ciemnych okularów i odpalenie cygara podczas gry jest +EV to okej nie będę z tym dyskutował.
      Dla mnie to co zjem i jak się przygotuje do sesji ma wpływ i myślę, że dla większości jak nie dla wszystkich graczy topowych również. Bierz pod uwagę że spiny to gra gdzie ROI nie sięga 30% tylko 2%-3% pre rb na wysokich stawkach, więc każda rzecz lub czynność która poprawi twoją koncentrację będzie tutaj na wagę złota.
      Amen.
    • XerofaN
      XerofaN
      Brąz
      na forum od: 24.06.2008 Posty: 807
      Napisane przez przemek9422
      zle, jak chcesz myslec o zawodostwie to wlasnie to co kolega tu probuje robic jest b. dobrym podejsciem. bycie pro to utrzymanie sie z tego, ale jak bedziesz do tego podchodzic byle jak to bedziesz mial tez takie wyniki.
      co prawda okreslenie reg na 2e to chyba przesada bo na starsach to bym nikogo ponizej 15s nie nazwal regiem bo to ze ktos duzo gra nie znaczy ze potrafi, a raczej tak bym klasyfikowal rega, ale to znowu mozna sie czepiac kto co jak widzi.
      na pewno profesjonalne podejscie typu rutyny/dobre odzywianie/wylaczenie fb itp itd. przed sesja jest dobrym podejsciem, tylko zeby to nie bylo wazniejsze od samej gry.
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 309
      ja tylko mówie, że skupiasz się nie na tym co trzeba na mikro, bo ta cała otoczka będzie chuja warta jeśli będziesz klepał twistery za 2euro z wynikiem np. 50cEv
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      Dzień 2 i 3
      Choroba wygrywa niestety leżę w łóżku biorę leki i chyba dziś spróbuję zagrać wieczorem. Aktualnie mam zagrane 150 turków z 60 cev.

Jeśli tylko będę coś grał napiszę tutaj.
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      Podsumowanie

Challenge został już dawno zakończony, więc napiszę tutaj jak wyszło jakie mam refleksje na jego temat itp.

Przez 7 dni challengu udało się grać jak "pro" przez 5 dni. Niestety z dwóch pozostałych dni wykluczyła mnie choroba, która skutecznie wybiła mi z głowy siedzenie przed komputerem.
      Nie chciałem tego bagatelizować, gdyż w swojej normalnej pracy mam kontakt z ludźmi, więc decyzja była prosta zostaje w łóżku i dochodzę do siebie.

Co do samych pokerowych wyników przez 5 dni udało się zagrać 1100 twisterów osiągając przy tym 71 cev z samej ilości nie jestem zadowolony spokojnie dało się zagrać jakieś 150-200 więcej. Jeśli chodzi o cev to wynik poniżej średniej ( mam zagrane jakieś 8k total na 2e z cev 80).

Nigdy nie przechodziłem przez taki downswing prawie 50k poniżej EV przez cały okres trwania challengu, do tego masa coolerów naprawdę myślałem, że to praktycznie niemożliwe żeby co chwila trafiać na akcje typu JJ na AA lub Ax na lepszy Ax.

Jednak pomimo tak fatalnego runa grałem bardzo solidnie nie wrzucałem głupio stacków po 20 coolerze po prostu zaciskałem zęby i odpalałem kolejnego mówiąc sobie, że to normalne każdy kiedyś musi się z czymś takim zmierzyć i właśnie dlatego jestem z siebie bardzo zadowolony myślę, że z taką etyką pracy oraz volumenem jaki kręciłem spokojnie ugrałbym 60 cev na 5e.

Co mogę napisać po tym challengu ? Mam kilka wniosków, które mogą się przydać każdemu kto chce się utrzymywać z grania tego typu gierek.

- Bankroll 250 Buy-inów to absolutne minimum jeśli chodzi o twistery ( Ja przez 1.1k gierek przegrałem 80 BI ) kręcąc przy tym 71 cev co jest naprawdę dobrym wynikiem biorąc pod uwagę strukturę tych gierek 2 minutowe blindy i ante od 2 poziomu blindów.
      - Volume i samozaparcie do gry pomimo złego okresu
      - Praca z jakimś kalkulatorem zasięgów i adaptacja się przeciwników

Fajnie było poklikać jak zawodowiec i nie poddać się pomimo złego runa. Szkoda, że dołożyłem do tego jakieś 150e ale wyciągnięte wnioski oraz naprawdę skokowa zmiana podejścia do gry na 100% przełoży się na lepsze wyniki w przyszłości.

Dzięki każdemu co tu zajrzał i powodzenia przy stolikach ! :f_drink: