Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

zaczyna sie

• Mateusz9316
      Mateusz9316
      Brąz
      na forum od: 21.01.2014 Posty: 490
      Almost time to say goodbye
      Thank you for playing at Mansion Poker. We regret to inform you that as of Wednesday 21 December, Mansion Poker will no longer be accessible in your country.
      Please take note of the following information:
      • Until Wednesday 14 December, you will be able to access and play on your account as normal – please complete any wagering requirements for active bonusses before this date.
      • Until Tuesday 20 December, you will be able to withdraw any remaining funds – after this point, Mansion Poker will be closed permanently, and you will no longer be able to log in.
      Should you have any questions, please do not hesitate to contact the Mansion Poker Customer Support Team via support@mansionpoker.com
      Our sincere apologies for any inconvenience this may cause you.
      Sincerely,
      MANSION POKER
  • 8 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      Hej,

Nie wiem co masz na myśli pisząc "zaczyna sie". Ten poker room nigdy nie walczył o trafik z naszego kraju i ma prawdopodobnie zerową liczbę użytkowników w PL. Dziwne jest to, że zrobili to tak późno.

Zastanawiam się czy ktokolwiek poza tobą gra na tym poker roomie z naszej społeczności. Podforum Mansion Poker jest praktycznie martwe od 3-4 lat.

Pozdrawiam.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      na forum od: 14.10.2008 Posty: 1 276
      Napisane przez Skibcio
      Nie wiem co masz na myśli pisząc "zaczyna sie".
      To może przeczytaj kilka opublikowanych przez Was newsów, które dotyczą ustawy hazardowej?
      Jest tam trochę informacji na temat możliwości zablokowania graczy z Polski.

Albo jesteś mało domyślny, albo "walisz głupa".

Napisane przez Skibcio
      Zastanawiam się czy ktokolwiek poza tobą gra na tym poker roomie z naszej społeczności. .
      Jak możesz pisać coś takiego, skoro był Waszym partnerskim roomem?
      Sami nakłanialiście do korzystania z bonusów, więc może wypada dowiedzieć się co jest powodem blokady dla graczy z Polski?

Skoro braliście hajs jako affilant to chyba wypada zająć w tej sprawie oficjalne stanowisko, dopytać u źródła o co chodzi i wyjaśnić to graczom, którzy zdecydowali się na grę na tym roomie?
    • wincentf
      wincentf
      Brąz
      na forum od: 25.07.2013 Posty: 957
      Napisane przez zbok

Skoro braliście hajs jako affilant to chyba wypada zająć w tej sprawie oficjalne stanowisko, dopytać u źródła o co chodzi i wyjaśnić to graczom, którzy zdecydowali się na grę na tym roomie?
      :yaoming:
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      Nie wiem skąd ta agresja. Mansion Poker jest naszym partnerem, ale jeśli chodzi o nasz rynek to praktycznie nie ma na nim w ogóle graczy. I to nie jest kwestia ostatnich kilku miesięcy czy tygodni co świadczyłby o zmianach w ustawie, ale kilku ostatnich lat. Dlatego napisałem o praktycznie zerowym trafiku i jeśli nigdy nie mieli planów w inwestowanie w nasz rynek to nie dziwi mnie ta sytuacja. Nie jest to pierwszy poker room, który stosuje taką politykę. Mamy w ofercie m.in Dafa Poker, który skupia się praktycznie wyłącznie na rynkach wschodnich.

Odnośnie zarzutów związanych z tym, że jestem mało domyślny albo "walę głupa". Wątpię, żeby Mansion Poker w ogóle interesował się tą ustawą i dlatego nie zwróciłem na to uwagi.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Post mogłeś odebrać jako agresywny ponieważ czytam forum codziennie i widzę, jak ostatnio admini podchodzą do swojej pracy.
      Zaznaczę, że oczywiście nie wszyscy, nie chcę generalizować.

Mam po prostu wrażenie, że sprawy graczy, którzy de facto na Was zarabiają, nie są ostatnio Waszym priorytetem.
      Twój sposób podejścia do tego zgłoszenia to potwierdza.

A może autor tematu jest w grupce ludzi, która ma tam część rolla?
      Może obawia się o swoje pieniądze i szuka odpowiedzi w miejscu, przez które trafił na ten room?
      Może w końcu warto było napisać "sprawdzę o co chodzi i dam znać", zamiast "nie panikuj, przecież nikt tam już nie gra"?

Pomyśl o tym i napisz, czy Twoim zdaniem Twoja rekcja, jako admina była profesjonalna?
      Moim zdaniem nie, a pewnie dostajesz za tą pracę wynagrodzenie.
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      Tak, faktycznie mogłem trochę dokładniej wyjaśnić to co miałem początkowo na myśli. Wiem, że Mateusz9316 grał lub jeszcze gra na Mansion Poker, bo tylko on wypowiadał się w tym dziale i to wspomniałem w pierwszym poście.
      Napisane przez zbok
      Post mogłeś odebrać jako agresywny ponieważ czytam forum codziennie i widzę, jak ostatnio admini podchodzą do swojej pracy.
      Zaznaczę, że oczywiście nie wszyscy, nie chcę generalizować.
      Tylko jeśli chodzi o adminów, którzy wypowiadają się na forum to pratkycznie jestem tylko ja :( Moderator czy trener nie jest adminem. Pewnie 90% moich postów na forum to tylko i wyłącznie pomoc innym użytkownikom.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Tylko jeśli chodzi o adminów, którzy wypowiadają się na forum to pratkycznie jestem tylko ja :( Moderator czy trener nie jest adminem.
      Generalnie chodziło mi o cały stuff, nie konkretne funkcje.
      Na renomę tej strony i Wasz odbiór w oczach graczy pracujecie wszyscy - trenerzy, moderatorzy i admini.
      A jak oceniam ostatnio Waszą pracę pisałem wyżej.
    • Mateusz9316
      Mateusz9316
      Brąz
      na forum od: 21.01.2014 Posty: 490
      zaczyna sie