Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

280 dni walki z samym sobą

• bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      na forum od: 09.01.2016 Posty: 254
      Witam wszystkich w moim challengu! Swego czasu skrupulatnie prowadziłem bloga, z czasem straciłem chęć do pisania czegokolwiek co odbiło się na wielu płaszczyznach. Od września wszystko nad czym pracowałem przez wakacje, powoli zaczynało się sypać aż do obecnego punktu. Gram bardzo mało nie myśląc nad dobrym zagraniem, nie oglądam filmików szkoleniowych, odpuszczam treningi. Krótko mówiąc nie rozwijam się, stoję w miejscu i czas to zmienić!

Mam zamiar codziennie przez 280 dni dodawać post na strategie, opisując co zrobiłem, ile turniejów zagrałem, co przeczytałem itp. Dzięki temu będę mógł wyrobić w sobie nawyki, które mam nadzieje zachowają się na długi czas. Cel bardzo ambitny, ale uważam, że w taki sposób na prawdę wezmę się za siebie. Tak samo jak to robiłem na swoim blogu, mam zamiar pisać plany na każdy kolejny dzień.

Obecnie gram spiny za 1$ z bankrollem 40$. Przez ostatnie dwa tygodnie spadłem z 75$ przez moją słabą grę, czas to zmienić :sfishg:

START 25.11.2016 - KONIEC 02.09.2017

Dzień 1
      Piątek zawsze wygląda tak, ze mam mało czasu. Do domu wracam o 17:30, zazwyczaj odpoczywam przed komputerem przeglądając internet i słuchając muzyki. Dzisiaj jednak spiąłem dupę i wziąłem się za siebie. Zrobiłem trening, zjadłem duży posiłek i usiadłem do komputera tworzyć ten wątek. Sporządziłem też listę książek jakie chce przeczytać w najbliższym czasie. Dzisiaj już raczej nic więcej nie zrobię, ale od jutra będzie się działo.
      Plany na dzień 2:
      deskorolka, trening, dokładna analiza jednego treningu uczniaka, godzina książki, 100 spinów
  • 199 odpowiedzi
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 879
      :gl:
    • Lusia845
      Lusia845
      Brąz
      na forum od: 21.05.2008 Posty: 207
      taaaa...............
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Srebro
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 978
      Mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, uzytkownikow PS oszukasz... ale zycia nie oszukasz. Niemniej jednak gl :>
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 2
      Dzień rozpocząłem z książką "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", później według planu poszedłem pojeździć na desce przez około 2 godziny. Zrobiłem trening, obejrzałem materiał szkoleniowy. Docelowo miałem zagrać 100 spinów, jednak nagle wypadła mi jedna rzecz i udało mi się rozegrać 51 gierek z wynikiem +9$. Mimo tego sobotę uważam za udaną. Jutro dość napięty dzień, dlatego nie uda mi się zrobić tak wiele rzeczy. Mam zamiar poczytać książkę, zrobić trening oraz rozegrać co najmniej 50 turków. Do jutra :f_drink:
    • Ontrist
      Ontrist
      Srebro
      na forum od: 10.10.2016 Posty: 10
      Powodzenia! Bede zaglądał.
      PS. Dobra lektura
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 3
      Sprawnie ze wszystkim się dzisiaj wyrobiłem. Na początku dnia znowu książka, potem szybki trening, 50 spinów i szybko na pociąg do Wrocławia. Na początku grało się dobrze, później jednak seria przegranych i dzień zakończony b/e. Jutro siedzę do 15 w szkole, dlatego równiez planuje tylko 50 turków. Do tego książka i jeden filmik szkoleniowy. GLGL!
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 4
      Postawiłem dzisiaj bardziej na jakość gry, dlatego nie udało mi się zagrać 50 gierek. Grałem po 1-2 stołach zastanawiajac się dokładnie nad każda decyzja. Wpadło kilka BI, ale najważniejsze że czuję postęp w grze. Jutro wieczorem idę na wykład, więc czas mam mocno ograniczony. Na pewno chce zrobić trening i pograć jak najwięcej dam radę.
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 5
      Trening zrobiony, udało się nawet przeczytać książkę. Miałem w planach rozegrać jak najwięcej spinów mimo braku czasu. Zagrałem 20 gierek z wynikiem na mały plus. Ostatnie kilka gierek grałem kompletnie nie myśląc, dlatego zdecydowałem się skończyć na dziś i iść spać. W środę, też do późna siedzę w szkole, więc znowu książka, trening i jak najwięcej gry!
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 6
      Słaby dzień pod względem realizacji wyznaczonych celów. Trening zrobiony po łebkach, gonił mnie czas. Rozegrałem 22 spiny przez cały dzień grając w wolnej chwili co przyniosło negatywny efekt -kilka BI. Jutro będę miał więcej czasu, dlatego chciałbym zrobić to samo co dzisiaj, tylko zdecydowanie lepiej i dokładniej.
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 7
      Tak jak wczoraj zakładałem, udało mi się wykonać wszytko zdecydowanie lepiej niż w dniu poprzednim. Do rola wpadło też kilka BI, jutro zrobię podsumowanie pierwszego tygodnia. Jutro wracam do domu, także czas będę miał dopiero od 18. Chcę rozegrać 50 gier i zrobić trening.
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 8
      Zdecydowanie gorzej niż w zeszły piątek. Wstałem rano i gdy wróciłem do domu byłem bardzo zmęczony. Trening zrobiony bardzo słabo - do poprawy, rozegrałem 24 gierki z fatalnym wynikiem. Idę zaraz spać, jutro planuję powtórzyć plan z ostatniej soboty. :f_drink:
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 9
      Wszystko zrealizowane, w soboty mam na tyle dużo czasu że mogę cały plan rozłożyć bez żadnych napięć. Udało mi się odrobić to co straciłem swoją wczorajszą grą. Na ten moment bankrol wynosi 54$. Przez 9 dni udało mi się zarobić tylko 14BI co, wydaje mi się jest bardzo słabym wynikiem jak na 250-300 gierek. Chciałbym od jutra zdecydowanie bardziej postawić na przemyślane decyzje na 1-2 stolikach z wyłączonym telefonem, fb itp. żeby się nie rozpraszać. Często jak gram moje myśli odchodzą zupełnie gdzie indziej i nagle jestem w rozdaniu, którego kompletnie nie pamiętam. Na jutro plan analogiczny jak w zeszłym tygodniu, jadę do Wrocławia po południu dlatego muszę się ze wszystkim jak najszybciej wyrobić :sfishg: :sfishg:
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 10
      b/e pod względem profitu po około 20 grach. Chcę dalej trzymać się założenia jakość > ilość bo tylko tak mogę osiągnąć lepsze wyniki. Cały czas mam problem ze skupieniem w ciągu gry i zdarza mi się odpisywać na wiadomości i myślec o milionie innych rzeczy. Jest to ogromny leak, którego będę starał się sukcesywnie wyeliminować. Juto w planach książka i gra, nie za dużo, 25 turków na 1-2 stołach.
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 11
      Złapałem dzisiaj strasznego lenia i przez cały dzień jedyne co zrobiłem to zagrałem 15 spinów, tak na prawdę na odwal się. W dni bez treningu notorycznie zdarza mi się coś takiego i nawet duże ilości herbaty nie pomagają. Jutro za to mam zamiar dokończyć książkę, zrobić trening i zagrać solidna gierkę. Dobranoc :)
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 12
      Jednye co dzisiaj zrobiłem to trening. Zostawiłem cały materiał ze szkoły na ostatnią chwilę i w końcu musiał przyjść moment w którym wypadałoby się pouczyć :D Przekładam cały plan na jutro, dzisiaj już na pewno nic nie pogram. Wracam do nauki i kładę się jak najszybciej spać żeby mieć jutro siłę na klikanie w stoły :)
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 13
      Fatalny dzień, nie zrobiłem kompletnie nic z tego co planowałem. Cały wolny czas wolałem przeznaczyć na inne przyjemności, które uniemożliwily mi grę :D Źle się z tym czuję, że drugi dzień z rzędu nie robię nic z pokerem. Po raz kolejny przekładam plan na kolejny dzień. Będę musiał pomyśleć o jakiś karach za nie zrobienie czegoś żeby się jeszcze bardziej zmotywować do pracy.
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 14
      Udało się wszytko zrealizować, dokończyłem książkę, zrobiłem solidny trening i zagrałem 32 spiny z dodatnim wynikiem. Za jakieś pół godziny mam jednodniowy wyjazd do Drezna, wracam późno w nocy dlatego podsumowanie pojawi się dopiero jutro rano.
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 331
      A może lepszą motywacją od kar byłaby jakaś nagroda za realizację?
    • bialyczarnuch
      bialyczarnuch
      Brąz
      Dzień 15
      O 6 wyjechałem z Wrocławia, żeby być jak najszybciej w Dreźnie. Niestety mimo tego nie udało mi się zobaczyć zbyt dużo w ciągu całego dnia. Przemieszczałem się w obrębie starego miasta, zwiedziłem barkowe centrum miasta, oraz lepiej poznałem tamtejszą kulturę. Wyjazd jak najbardziej na plus :f_drink: Przez późny powrót musiałem się porządnie wyspać, dlatego dopiero dzisiaj to opisuję. Później także pojawi się post, w którym podsumuję to co mam zamiar zrobić. W planach trening i poker.