Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

NL25 do końca roku - 4x ZOOM + 2x NORMAL

• BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      na forum od: 20.09.2016 Posty: 74
      Hello!

Chciałbym się trochę przyłożyć do pokera by od 2017r zaczynać na NL25 z przyzwoitym rollem (1500$). Startuję z 50$ a na początek będę atakował 4x ZOOM + 2x NORMAL NL2 + NL10 dla wyrobienia CardMatchu <- :facepalm:

Postaram się upować myślę, że po 10k.. Jeżeli utrzymam volume z moich najlepszych lat to updaty powinny być naprawdę często :)

Have Fun ME! d(^_^)b
  • 3 odpowiedzi
    • arkhos
      arkhos
      Brąz
      na forum od: 09.06.2015 Posty: 2 879
      Ambitny cel :gl:
      Jakie stawki grałeś w tych "najlepszych latach"?
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Napisane przez arkhos
      Ambitny cel :gl:
      Jakie stawki grałeś w tych "najlepszych latach"?
      do NL100. Clue tego wszystkiego jest takie, że praktycznie od roku zacząłem regularnie przegrywać. Poziom bardzo się podniósł a ja stanąłem w miejscu i nie umiałem i być może dalej nie umiem rywalizować nawet na średnim poziomie... Systematycznie spadałem ze stawek, NL100/NL50/NL25 - pracowałem przez dłuższy czas z dwoma trenerami którzy wspólnie stwierdzili, że lepiej jak zrezygnuje z pokera i zajmę się produkcją farby okrętowej oO

Wypłaciłem rolla, zrobiłem Sobie trochę przerwy, zająłem się innymi rzeczami m.in także takimi które przynosiły mi jakiś przychód i wróciłem :)
    • BaSingSe
      BaSingSe
      Brąz
      Hello !:) Podsumowanie po 10k.

także tego.. NL10 dla promo już nie będę odpalał ale 7$ z niej wpadło :profit: NL2 gra mi się całkiem przyjemnie.. wiadomo.. przy 80$ chce wejść na NL5, obecnie:

30.59$

have fun me!