Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

STRAŻNIK STACKINGU! - starszy krytyk głupich inwestycji!

• leeloo80
      leeloo80
      Brąz
      na forum od: 15.02.2010 Posty: 967
      Hej wszystkie drobne regi i gracze weak tight oraz wygrywający gracze chcący mizerny stacking! :f_thumbsup: To ja strażnik stackingów i zaglądaniacy do portfela aby Was chronić przed zbyt głupią inwestycją!
      Uznałem, że lepsze od regulaminu jest jedno. Dodatkowo ja będę stał na straży stackingu! O ile oczywiście to zauważę. Często będę zamieszczał swój wspaniały temat co tak się większości pseudo regom nie spodobał! To mnie natknęło aby Wam pomóc! Nie musicie dziękować! Uważam kochani, że wszyscy będą zadowoleni Ci co źle inwestują oraz ci co z stejków są skłonni porzucić te forum. Teraz era kontrolera stackingowego! Cieszycie się?
      I tu moja rada. Jak coś polecam używać linka do pseudo stejków!
      BOCIAN
  • 3 odpowiedzi
    • bl00dp3t
      bl00dp3t
      Brąz
      na forum od: 25.03.2009 Posty: 688
      STRAŻNIK STACKINGU! - starszy krytyk głupich inwestycji!
      Panie strażnik, polecam zacząć swoją krucjatę od nauczenia się co to jest staking i jak się to piszę. :f_thumbsup:
    • leeloo80
      leeloo80
      Brąz
      na forum od: 15.02.2010 Posty: 967
      Serduszko wiem, co to stacking to technika poprawiania ostrości obrazu i tu ma to idealne odniesienie. Poprawić widzenie inwestorów i "żebrzących" o grosiki! O to mi chodziło :f_p:

Edit1: brak przecinka to 1!
      Edit2: brak ch było samo h i miało być żebrzących zamiast żebrających! :f_ugly:
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 120
      Witaj leeloo80,

Nie zakładaj wątków, które wprowadzają zamieszanie i niepotrzebne kłótnie na forum.

Pozdrawiam.