Demolka na zoomach NL10 - cele w środku !

• MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 415
      Witam. Od dłuższego czasu, mimo, że tak naprawdę jestem słaby - a szczególnie mój mindset gram 4 living i wychodzi to całkiem nieźle. Mam sporą próbkę z obu zoomów NL10 - gdzie wyniki są w miarę zadowalające. Chciałbym to jednak usystematyzować tak więc tworzę challenge.

Główny cel : 150k rączek w sierpniu - czyli wychodzi średnio po 5k dziennie, jednak z racji kilku wypadów letnich w dniach pracujących będzie trzeba kręcić znacznie więcej.
      Cel poboczny : W zasadzie powielenie tego poprzedniego, ale również ważny - a mianowicie utrzymanie Platyny wywalczonej w lipcu, a dokładniej już w sierpniu o godzinie 5:42, czyli 18 minut przed końcem miesiąca na starsach :D
      Cel poboczny 2 : Jako iż próbka 150k rąk jest dosyć solidna, można się pokusić o pewien wymierny cel bb, a mianowicie grając 8 stołów zooma chciałbym osiągnąć średni winrate z obu na poziomie 5bb/100.

Podsumowania będę zamieszczał każdego dnia którego będę grał.

Pierwsza sesja sierpniowa w trakcie, dogram jednak jeszcze wieczorem trochę rączek i zamieszczę wykres oraz pierwsze podsumowanie.
  • 18 odpowiedzi
    • RotakesMan
      RotakesMan
      Złoto
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 841
      Kropa i GL! :f_thumbsup: ale 5bb/100 na 8 zoomach :f_ugly: ja już porzuciłem dawno takie pomysły, przy 8 stołach nigdy powyżej 3,5 nie wskoczyłem :P dlatego tym bardziej będę śledził.
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      No niestety plany lekko legły w gruzach - dziewczyna ma dziś wolne i stwierdziła, że trzeba obejrzeć wspólnie film - strzelam, że dla odmiany komedię romantyczną :f_love: .
      Tak więc nie mam pewności, że uda się jeszcze dziś coś zagrać dlatego też wrzucam podsumowanie, najwyżej dorzucę później kolejne jakby chociaż z 2k rączek udało się zagrać.

Ogólnie kolejna promocja Pokerstars - kolejny raz parę groszy dodatkowych wpadnie, ale co najważniejsze odczuwalnie więcej rybek na stolikach, szczególnie tych pod Twicha - chyba mają parcie na szkło :D

PODSUMOWANIE DNIA 1:

Wykres:

Zysk ze stolików: 65.55$
      Zysk z promocji : 2$
      VPP : 279.70
    • nm5paczek
      nm5paczek
      Brąz
      na forum od: 15.02.2015 Posty: 115
      grasz 4x zoom NL10 i 4x zoom nl5 czy 4x zoom nl10 i jakis speed nl10 na innym roomie?

Down: Faktycznie, kompletnie o tym zapomnialem :f_mad:
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jest jeszcze opcja FR+SH.

W każdym razie będę śledził challenge i good luck!

Co to za tracker?
    • ShakeMeDown
      ShakeMeDown
      Brąz
      na forum od: 22.01.2011 Posty: 1 024
      Wow.8 stołów zoom. Jakimi statami grasz?
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      Darmowy FPDB, gram bez huda ponieważ i tak byłoby to nie do ogarnięcia. Próbowałem swego czasu i wykupiłem HM jednak 4 zoomy to był max do grania z HUDem i czerpania z tego zysków, tutaj już sama ilość tekstu przeszkadzała. A gram 8, a nie 4 ponieważ przy 4 mam za dużo wolnego czasu i więcej różnego rodzaju spazzów i overthinków mi przychodziło do głowy.

Wrzucałem swego czasu tutaj moje statystyki z próbki 63k handów w tym temacie - [NL10 zoom FR/SH] Ocena statystyk .

Obecnie nieco pozmieniałem swoją grę, szczególnie pre. Zgodnie ze wskazówkami nie są już tak płaskie i dodatkowo nieco więcej 4betuję / shipuję.

No i dziękuję wszystkim za wpisy, dużo chętniej będzie mi przychodziło wrzucanie wyników wiedząc, że ktoś kropkuje :)
    • MWaler
      MWaler
      Brąz
      na forum od: 10.04.2012 Posty: 3 072
      Kropkuje.

Grasz reg table czy zoomy ? :f_drink:
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 028
      Napisane przez MasTereK18

Ogólnie kolejna promocja Pokerstars - kolejny raz parę groszy dodatkowych wpadnie, ale co najważniejsze odczuwalnie więcej rybek na stolikach, szczególnie tych pod Twicha - chyba mają parcie na szkło :D

VPP : 279.70
      o co chodzi z rybkami pod twitcha ? streamujesz czy cos ?
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      Są stoliki zoom NL 10 FR pod nazwą Streamed for PS Twich, z czego widziałem grało dzisiaj kilku graczy z PS Pro w tym Veldhuis, xflixx i ktoś tam jeszcze pokazując przy tym swoją grę na Twichu.
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 081
      i tak cale zycie chcesz grac nl10 4living? :v
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      To już całkiem osobny temat. Podejrzewam, że na Nl25 też bym sobie poradził - bo grałem już i nie szło źle, kwestia dopasowania się do nawyków danych stawek, ale to jest właśnie mój największy problem czyli mindset. Siadała mi troszkę głowa na wyższych stawkach, dodatkowo grając 4 living sporą część wygranych wypłacam co znacznie spowalnia wspinanie się i pewnie gdyby nie nowa ustawa hazardowa - która zmusiła mnie do podjęcia pewnych decyzji albo w jedną albo w drugą to tak bym sobie grindował za te 4K PLN i sobie żył jakoś. Ale teraz jest konkretny powód do mobilizacji - po tym miesiącu chcę spróbować wejść wyżej i sprawdzić czy rzeczywiście się do tego nadaję czy bycie super pro NL10 to max.
    • Heissenbberg
      Heissenbberg
      Brąz
      na forum od: 29.10.2012 Posty: 95
      .
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      Jak to mawiają - kto rano wstaje, ten może zrobić sobie w ciągu dnia dwie sesje ! :f_drink:

Poranna zakończona, jeszcze dzisiaj tylko wieczorna - ta nieco dłuższa tak żeby chociaż dobić do tych 7k rozdań dziś.

PODSUMOWANIE DNIA 2a:

Wykres:

Zysk ze stolików: 41.53$
      Zysk z promocji: 1$ :f_drink:
      No i wpadł pierwszy w tym miesiącu stellarek : 20$
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      No i jeszcze rozdanie na którym zużyłem sporo timebanku, miałem tam mały mindfuck na river bo gościu do tej pory rzucał mi się w oczy niejednokrotnie i grał naprawdę solid.

PokerStars Game #156757245848: Hold'em No Limit ($0.05/$0.1) - 1970/01/01 12:00:00 ET
      Table 'Aludra' 10-max Seat #1 is the button
      Seat 1: KoreanDurr1 ($13.31 in chips)
      Seat 2: redwhitechip ($12.89 in chips)
      Seat 3: tranc4mer ($22.35 in chips)
      Seat 4: Cfaruu ($13.38 in chips)
      Seat 5: PegasuSzz ($10.84 in chips)
      Seat 6: BMU69 ($10.92 in chips)
      redwhitechip: posts small blind $0.05
      tranc4mer: posts big blind $0.1
      *** HOLE CARDS ***
      Cfaruu: raises $0.2 to $0.3
      PegasuSzz: folds
      BMU69: calls $0.3
      KoreanDurr1: calls $0.3
      redwhitechip: folds
      tranc4mer: folds
      *** FLOP *** [9c Jc 8s]
      Cfaruu: bets $0.66
      BMU69: calls $0.66
      KoreanDurr1: calls $0.66
      *** TURN *** [9c Jc 8s] [3s]
      Cfaruu: checks
      BMU69: checks
      KoreanDurr1: checks
      *** RIVER *** [9c Jc 8s 3s] [5h]
      Cfaruu: bets $1.5
      BMU69: folds
      KoreanDurr1: raises $2.5 to $4.0
      Cfaruu: calls $2.5
      Cfaruu collected $10.53 from pot
      *** SUMMARY ***
      Total pot $11.03 | Rake $0.50
      Board [9c Jc 8s 3s 5h]
      Seat 1: KoreanDurr1 mucked [Th Td]
      Seat 2: redwhitechip folded
      Seat 3: tranc4mer folded
      Seat 4: Cfaruu collected ($10.53)
      Seat 5: PegasuSzz folded
      Seat 6: BMU69 folded

Gracie tam call na river ? Generalnie na początku chciałem to zrzucać, ze względu na to na kogo grałem i to, że raczej tam nie ma zbyt wielu raise bluffów na river, ale przeanalizowałem, że mając tam mocno on raczej betuje każdy turn na tej strukturze łącznie z Q10 z racji mokrego boardu, a do tego moimi QQ zabieram mu sporo takowych kombinacji.
    • MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      Będzie trzeba gonić volume, mam nadzieję, że jutro uda się więcej pograć.

Podsumowanie dnia 2:

Wykres:

Zysk ze stolików: 61.10$
      Zysk z promocji: 1$ :f_drink:
      No i wpadł pierwszy w tym miesiącu stellarek : 20$
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Brąz
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      ?(
    • wg123
      wg123