Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

W drodze po 1k $

• aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 427
      Witam wszystkich, postanowiłem zrobić sobie wyzwanie aby osiągnąć 1 tys. dolarów w bankrollu przed końcem tego roku (mam zamiar czasem też sobie coś wypłacać niewielkie kwoty). Na początek jednak aby to zrealizować, postawiłem sobie na sierpień cel przekroczenia 150$. Obecnie mam 34,57$ (co daje mi 17 BI na NL2). Zamierzam grać na początek 4 stoły (mieszanie, ponieważ 2 FR oraz 2 SH). Z czasem dodam kolejne stoły, gdy bankroll będzie się powiększał. Myślę, że cel na sierpień dam radę zrealizować, tylko muszę poradzić ze swoim głównym problemem (ja to nazwyam granie na ku****), czyli na siłę szukam spotów, szukam sposobu, żeby się odbić gdy dostanę np. dwa bad beaty podczas sesji. Wiem, że to jest spory problem, ale będę z tym walczył, bo przez to miałem kilka zjazdów, ale w końcu postanowiłem z tym coś zaradzić (nie grać przede wszystkim, gdy jestem zły oraz przerwać grę, gdy będę widział, kiedy będzie szło źle bądź zrobić przerwę). W kilka dni w tym miesiącu zapewne nie będę grał (może tak do 6 myślę max). Gdy osiągnę już bankroll 150$ chce się przenieść na NL5. Więcej o sobie napiszę jeszcze w kolejnym poście, po pierwszej sesji w drodze do realizacji celu. Staram się przyswajać dużo informacji, nagrań odnośnie pokera (i nie tylko). Muszę zachować zimną krew i myślę, że będę szedł w kierunku swojego założenia.
  • 123 odpowiedzi
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 278
      mix SH i FR? ogarniasz jakoś range czy "jak wyjdzie"?
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      weirdcreep, tak ogarniam i dostosowywuję grę w zależności od stołu (czy to 6 osobowy bądź 9). Dużą uwagę zwracam też jacy gracze są przy stole i staram się dostosować grę (np. kiedy dostanę silną rękę jak wyciągnąć największą wartość bądź kogo można wyblefować czasami). Głównym problemem u mnie myślę, że jest postawa/nastawienie (zresztą widziałeś już).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Czas na podsumowanie pierwszego dnia zmagań. Z początku dostałem, dwa niefortunne rozdania, ale czasami już mi się zdarzały takie początki sesji, więc nie zrażając się, kontynuowałem grę.
      Stan bankrolla po pierwszym dniu wynosi 37,74$ (+ 3,17$).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Krótkie podsumowanie dnia drugiego
      Stan: 40,67$ (+ 2,93$).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Tydzień niezbyt należał do udanych, stan bankrolla: 38,65$. Na parę rzeczy jeszcze muszę zwrócić uwagę, myślę że ten tydzień będzie lepszy.
    • IVIaria
      IVIaria
      Brąz
      na forum od: 08.08.2016 Posty: 3
      Hmm ja to myślę, że na grach stolikowych ciężko się dorobić czegoś konkretnie pomyśl ile to wejściówek w mtt postaraj się a 1k $ to ...będziesz się z tego wyzania śmiać (bez urazy).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Tak tylko, że w turniejach jest spora wariancja i pewnie poszedłby cały bankroll niestety, gdybym nie trafił dobrego runu choć w jednym turnieju. Ostatnio ciężko mi idzie, dużo słabych kart i niefortunnych układów...
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Zmniejszę liczbę stołów do trzech, może to pomoże w poglądzie na grę i poprawę kilku aspektów. Stan obecny bankrolla to 36,42$.
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Redukcja stołów do 3 pomogła (grałem tym razem 2 FR i 1 SH). Stan bankrolla: 39,73$. Starałem się unikać błędów i trudnych spotów.
      Tutaj najśmiejsze rozdanie z dzisiaj:
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/20240509_01E27DEABF
      Gość za wiele się nie nagrał, dwa rozdania (w tym jedno ze mną powyżej, kolejne przegrał resztę kasy co miał na stole z 99 vs AA).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Dzisiaj postanowiłem pograć na 4 stołach, gra przebiegała momentami nerwowo, jednak udało mi się to opanować.
      Obecny stan bankrolla: 42,72$.
    • wg123
      wg123
      Brąz
      na forum od: 05.05.2014 Posty: 2 974
      .
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Po chwili przerwy od gry, dzisiaj kontynuowałem grę na 4 stołach.
      Stan obecny bankrolla: 44,42$
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Aktualizacja po dwóch ostatnich dniach gry
      16.08 akcji nie było za wiele, sporo słabych układów, jak się trafiło coś dobrego to mały zysk, skończyłem z minusem: 43,02$
      17.08 było już znacznie lepiej więcej ciekawych spotów i sesja na plus, stan bankrolla: 46,11$
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych, stan bankrolla: 49,56$ (+3,45$).
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Aktualizacja po kilku dniach, w jeden dzień miałem gorszy swing, aktualny stan bankrolla: 54,13$.
    • Nathaniel886
      Nathaniel886
      Brąz
      na forum od: 02.09.2016 Posty: 70
      Hej, powodzenia w wyzwaniu!:f_drink:

Ja gram dopiero od niedawna, ale po tym co piszesz wnioskuję, że masz runy dość podobne do moich: w gorszy dzień jestem trochę na minusie, ale później udaje mi się odkuć. W dobry dzień jest 3,5$+ na plusie. Ale póki co gram na dwóch stołach FR. Jak teraz wygląda gra na NL2 SH? Więcej akcji i więcej ryzyka? Bo z tym by mi się to kojarzyło.
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Siema, dawno tu nie zaglądałem, więc czas nadrobić to trochę heh.
      Powiem Ci Nathaniel886, że nieraz bywały dni co byłem na minus 4/5 BI, a później to odrabiałem. Obecnie mam bankroll ok. 60$, wiem że to nie za wiele, ale bywają gorsze dni i czasem się przegra z tego BI więcej (np.) niż powinno, kiedy nie idzie. Ale ciągle doskonalę grę i myślę, że będzie teraz szło dużo lepiej jeszcze.
      Co do tych stołów to powiem Ci, że na SH częściej się coś dzieje, a na FR więcej osób dołącza do rozdania gdy poszedł tylko jeden open raise. Ale nieraz jest tak, że masz w rozdaniu 5 osób na full ringu, dostaniesz np. seta na ace high boardzie i każdy pasuje (w sumie tak często jest, bo nie trafia nikt nic mimo takiej ilości osób). Oczywiście trzeba zwracać uwagę na pozycje również. Ale mi się dobrze gra SH jak i FR.
      Tobie również życzę powodzenia w grze.
    • aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      Czas na aktualizację wyników. Po wczorajszym dniu stan bankrolla wynosił: 63,09$. Po dniu dzisiejszym poprawił się do 65,39$.
    • Nathaniel886
      Nathaniel886
      Brąz
      na forum od: 02.09.2016 Posty: 70
      No to elegancko, prawie double up. Jak na start to wcale niezgorszy wynik. Ja bym był zadowolony. Tak przy okazji: korzystasz z jakiegoś huda/trackera?