Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

POKEMON GO

• 13 odpowiedzi
    • Kazikuu
      Kazikuu
      Brąz
      na forum od: 17.11.2015 Posty: 445
      Pomyliłeś forum . Wątpię że znajdziesz tutaj chociaż 5 osób które mają to na swoich komórkach :D
    • Lusia845
      Lusia845
      Brąz
      na forum od: 21.05.2008 Posty: 207
      dzieciaczek
    • GluttonyMK
      GluttonyMK
      Brąz
      na forum od: 10.10.2010 Posty: 719
      Ja nawet nie mam smartfona. :f_drink:
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      na forum od: 30.07.2010 Posty: 983
      Właśnie sam zauważyłem że tą gre albo sie lubi albo nienawidzi z tym że nienawidzą ją ci co w nią nigdy nie zagrali czyli tak zwani hejterzy, nawet na tym forum gdzie każdy stara sie przekazac ze poker to nie hazard i wbrew mysleniu sterotypowemu wielu z was tak wlasnie mysli, zagraj raz czy dwa razy a potem hejtuj jeden z drugim tak poki co nie masz prawa glosu bez pojecia, cos chyba w tej grze musi byc skoro caly swiat sie nią podjaral w tydzień co?
    • krzysiuwOw
      krzysiuwOw
      Brąz
      na forum od: 26.09.2007 Posty: 459
      powiem inaczej... gra mnie zupełnie nie kręci ale propsuje za pomysł na wyrwanie ludzi z domu.

tak czy inaczej jak widzę grupkę 20 osób latających po parku za pokemonami to mi się kojarzą z goldfarmami w mmo, od moba do moba wte i wewte.
    • damgal
      damgal
      Brąz
      na forum od: 05.02.2013 Posty: 248
      I tak nie będzie lepszej gry pokemon niż:

Ale ogólnie to całkowicie rozumiem cały ten boom na to, chociaż sam nie gram i nie zamierzam.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      na forum od: 14.10.2008 Posty: 1 279
      Ja tam cisnę i to co napisał @krzysiuwOw - ludzie wyszli z domu, a w dzisiejszym świecie, to nie małe osiągnięcie.
      Sam siedzę na dupie, przed kompem ~10h dziennie a w weekend zrobiłem z buta 21 km.
      Wieczorami, po skończonej pracy, zamiast siedzieć przed TV/kompem/konsolą latam po parku godzinkę czy dwie.

Drugi aspekt to innowacyjność.
      Czegoś na podobną skalę jeszcze nie było i cieszę się, że mam możliwość w tym uczestniczyć.

Trzecia strona to biznes - możliwości tej apki są olbrzymie i z zaciekawieniem śledzę kolejne sposoby jej wykorzystania.

Czwarta sprawa to aspekt społeczny - ludzie wychodzą z domów, poznają innych przy pokestopach i rozmawiają.
      Co prawda głównie o pokemonach, ale to już coś ;)

Z minusów zdecydowanie potencjał inwigilacyjny ale każdy kto korzysta z Google czy Facebooka już chyba pogodził się z tym, że dostęp do jego danych jest dla twórców tych platform na wyciągnięcie ręki.
      Minusem może też być możliwośc uzależnienia, ale chyba większość dobrych gier wykazuje taki potencjał.

Generalnie kto ma hejtować, niech hejtuje.
      Część z tych ludzi zapewne jeszcze przed premierom krzyczała, że to gówno a teraz głupio im zmienić zdanie ;)

Osobiście widzę sporo plusów i całkiem dobrze się przy tym bawię.
      Za małolata nie przegapiłem chyba żadnego odcinka w TV więc dla mnie druga młodość :f_biggrin:
    • krzysiuwOw
      krzysiuwOw
      Brąz
      na forum od: 26.09.2007 Posty: 459
      pst pst

xD
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 147
      @up

W to bym pograł :coolface:
    • zbok
      zbok
      Brąz
      na forum od: 14.10.2008 Posty: 1 279
      Napisane przez krzysiuwOw
      pst pst

xD

Pierwsze demo tej gierki wyszło chyba w zeszłym roku.
      Gdyby się sprężyli to pewnie o nich byłoby głośno.

Mają gorzej na starcie, bo za pokemonami stoi cała rzesza wyznawców.
      Był serial, filmy, gadżety więc grunt bardziej podatny.

Zastanawiam się tylko na ile wygodne będzie bieganie z wyciągniętym przed sobą telefonem?
      Wydaje mi się, że nie jest to wygodna i intuicyjna postawa i gleby będą dość częste :)
    • mampokera
      mampokera
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 171
      Napisane przez leszczu7
      Właśnie sam zauważyłem że tą gre albo sie lubi albo nienawidzi

ani nie lubię ani nie nienawidzę
      jestem sam?
    • xeperek
      xeperek
      Brąz
      na forum od: 17.08.2012 Posty: 1 140
      Ja pograłem chwilę ale szybko mi się znudziła.
    • bilderm
      bilderm
      Basic
      na forum od: 19.07.2018 Posty: 1
      To było do przewidzenia, że gra szybko się znudzi. Ale pamiętam jak ludzie w Biedronce zbierali Pokemony xD